Funko POP! Star Wars: Kylo Ren s maskou

Funko POP! Star Wars: Kylo Ren s maskou
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Poznáš jednu z najslávnejších filmových sérií Star Wars? Videl(a) si najnovšie filmy? Ak áno, tak určite poznáš záporáka menom Kylo Ren! Kylo Ren je predkom záporáka z dávnych čias, a to Dartha Vadera, ktorého všetci pôvodne poznali pod menom Anakin Skywalker.

Kylo Ren bol pôvodne učený k tomu, aby sa stal jedným z rytierov Jedi. Jeho učiteľom bol jeho strýko, a zároveň hlavný hrdina prvých filmov - Luke Skywalker. Avšak Kylo Ren prešiel na temnú stranu sily a stal sa verným služobníkom vodcu menom Snoke, ktorý bol neskôr porazený. Ako dopadne príbeh postavy Kylo Ren, sa dozvieš už koncom tohto roka (2019) v najnovšom filme Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

V najnovšom filme Kylo Ren už masku nenosí, nasadí si ju však po páde Snokea? Ak si fanúšikom TOP sci-fi série Star Wars, tak Ťa možno táto otázka zaujíma.

Dozdob si svoju zberateľskú poličku Funko POP! zberateľskou figúrkou, respektíve postavičkou Kylo Ren! Poteš nielen seba, ale aj svojich blízkych, ktorí sa už nevedia dočkať posledného filmu zo ságy Skywalker! Táto zberateľská figúrka môže byť skvelým darčekom na narodeniny, meniny, Vianoce či jubileum, alebo len tak z lásky!

Určite si pozri aj unboxing unikátnej Funko POP! zberateľskej figúrky Kylo Ren s maskou nižšie.smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?