Funko POP! Star Wars: Kylo Ren

Vytvoriť Produkt
Pripravujeme
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Kylo Ren je jedným zo záporákov jednej z najúspešnejších filmových sérií všetkých čias Star Wars (Hviezdne vojny). Pôvodne učený jediom Lukeom Skywalkerom sa nakoniec stáva poslušným služobníkom temnej strany sily.

Kylo Ren je synom známeho pilota Hana Sola a Lukeovej sestry princeznej Lei Organy. Skutočné meno tohto mladíka je Ben Solo a jeho veľkým vzorom je práve jeho starý otec Darth Vader, spočiatku známy ako Anakin Skywalker. Kylo Ren sa chce stať rovnako mocným lordom, ako bol práve jeho starý otec. Dokáže to?

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak aj Ty už netrpezlivo čakáš na poslednú epizódu IX, ktorá má podtitul The Rise of Skywalker, tak si čakanie môžeš spríjemniť touto POP figúrkou, ktorá predstavuje práve jednu z hlavných postáv - Kylo Ren. Podľahne Ben Solo temnej strane sily alebo ho premôžu city? Každopádne jeho figúrka nemôže chýbať žiadnemu nadšencovi Star Wars.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?