Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker

Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker Old
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Ak si videl(a) aspoň pár filmov z TOP filmovej ságy Star Wars, tak meno Luke Skywalker Ti určite niečo hovorí. Luke Skywalker bol hlavným hrdinom prvej trilógie zo 70. a 80. rokov, no objavil sa aj v najnovších filmoch, v ktorých je jedinou nádejou na záchranu pred temnou stranou sily. Objaví sa Luke Skywalker aj v poslednom očakávanom filme Star Wars Episode IX: The Rise of the Skywalker alebo sme ho videli v 8. epizóde poslednýkrát?

Táto unikátna Funko POP! zberateľská figúrka predstavuje Lukea Skywalkera v pokročilom veku, kedy mal za sebou časy učiteľstva mladých rytierov Jedi a tiež boj s legendárnym záporákom, a zároveň jeho otcom Darthom Vaderom. Podarí sa Lukeovi opäť zachrániť svet pred hrozbami temnej strany sily?

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Spríjemni si chvíle čakania na veľkolepú poslednú epizódu s podtitulom The Rise of Skywalker, zakúpením zberateľskej Funko POP! figúrky Lukea Skywalkera v pokročilom veku, ktorý zohral v celej sérii veľmi dôležitú úlohu! Ponáhľaj sa, pretože počet kusov je obmedzený a Luke Skywalker tu nebude navždy! Nech Ťa sprevádza sila!

Určite si pozri aj unboxing tejto výnimočnej Funko POP! zberateľskej figúrky a zisti, ako funguje tancujúca hlava!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?