Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker a Chewbacca

Funko POP! SK Star Wars: Luke Skywalker a Chewbacca
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrka Luke Skywalker epizóda VIII

Postava menom Luke Skywalker zohrala vo svete Star Wars veľmi dôležitú úlohu a znovu sa s ňou stretávame v poslednej trilógii Star Wars (Hviezdne vojny). Luke Skywalker je v epizóde VIII povolaný na pomoc odboju, ktorý vedie princezná Leia Organa, jeho sestra. Odboj totiž musí čeliť novej hrozbe, ktorou je záporák Kylo Ren. Jediný, kto ich môže zachrániť, je práve Luke Skywalker.

Epický koniec epizódy VIII nám umožnil vidieť, že Luke Skywalker sa napokon vydal na pomoc svojej sestre, čo ho stálo veľmi veľa síl.

To, či Lukea Skywalkera uvidíme aj v epizóde IX - Star Wars: The Rise of Skywalker - ešte nikto nevie, avšak dozvieme sa to už čoskoro, keďže vyvrcholenie kultovej filmovej ságy príde už koncom tohto roka (20. decembra 2019).

Prepracovaná unikátna Funko POP! figúrka, ktorá zobrazuje Lukea Skywalkera v pokročilom veku, môže vkusne zdobiť Tvoju policu.

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Star Wars Luke Skywalker v pokročilom veku?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Funko POP figúrka Chewbacca epizóda VIII

Chewbacca, aj napriek tomu, že nevie rozprávať ,,ľudskou rečou", zohráva v celej filmovej ságe Star Wars (Hviezdne vojny) veľmi dôležitú úlohu. Je totižto všade, kde sa deje niečo dôležité, od čoho závisia veľké veci. Ak si si už viackrát kládol(a) otázku, čo za stvorenie je Chewbacca, tak ver tomu, že nie si jediný(á)!

Chewbacca je tvor menom wookie a je známy svojou šikovnosťou a priateľským správaním. Keď však jeho priateľom hrozí nebezpečenstvo, tak sa zmení na celkom zúrivého tvora. Ponúkame Ti originálnu Funko POP! figúrku, ktorá zobrazuje Chewbaccu v podobe, v akej si ho mohol(a) vidieť v epizóde VIII. Mimochodom, Chewbacca je verným pobočníkom Hana Sola, výborného pilota.

Funko POP! figúrka, ktorú si môžeš objednať, zobrazuje Chewbaccu s tvorom zvaným Porg. Porgovia obývali planétu, na ktorej sa nachádzal Luke Skywalker. Spočiatku ich Chewbacca využíval ako potravu a griloval si ich na večeru, avšak neskôr si k nim vybudoval krásny vzťah.

Tento výhodný balíček Ti ponúkame, aby si si mohol(a) užiť si obe figúrky naraz, a zároveň si pripomenúť príbeh cesty Chewbaccu a Rey za Lukeom Skywalkerom. Tento balíček krásnych originálnych Funko POP! figúrok môže byť skvelým darčekom na narodeniny, meniny, jubileum alebo Vianoce naozaj pre každého!

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Star Wars Chewbacca s Porgom?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?