Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker a Kylo Ren s maskou

Funko POP! sk Star Wars: Luke Skywalker a Kylo Ren s maskou
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrka Luke Skywalker epizóda VIII

Luke Skywalker sa navždy zapíše do histórie ako jedna z najdôležitejších postáv, ktoré boli v úspešnej filmovej ságe Star Wars (Hviezdne vojny). Luke Skywalker je synom slávneho záporáka menom Darth Vader, ktorý sa vlastným menom volal Anakin Skywalker.

Táto nesmierne dôležitá postava má kľúčovú úlohu aj v poslednej trilógii Star Wars. Úloha Lukea je pomôcť poraziť novú temnú silu na vzostupe, ktorej súčasťou je jeho synovec Kylo Ren, ktorého aj sám zaučil do tajov rytierov jedi.

Aj Ty si fanúšikom/fanúšičkou tohto slávneho hrdinu? Ak áno, tak Ťa určite poteší originálna Funko POP zberateľská figúrka Lukea Skywalkera, ktorý je už v pokročilom veku a zobrazuje ho tak, ako si ho pamätáš z epizódy VIII (Star Wars Episode VIII: The Last Jedi). 

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Star Wars Luke Skywalker z epizódy VIII v pokročilom veku?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Funko POP figúrka Kylo Ren s maskou

Počul(a) si už o postave menom Kylo Ren? Ak si fanúšikom jednej z najúspešnejších filmových sérií Star Wars, tak určite áno. Kylo Ren je služobníkom temnej strany sily a zároveň vnukom slávneho Anakina Skywalkera, ktorý je známy ako Darth Vader. Kylo Ren sa pridal na temnú stranu sily, o čom sa môžeš presvedčiť v poslednej trilógii filmovej ságy Star Wars.

Ak uvažuješ nad najlepším originálnym darčekom nielen pre seba, ale aj pre niekoho pre Teba výnimočného, tak Ťa určite poteší originálne prepracovaná Funko POP zberateľská figúrka Kylo Rena, ktorý nosí svoju masku. 

Aké vlastnosti má Funko POP! Star Wars Kylo Ren figúrka bez masky?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

 

Ak máš rád(a) Star Wars, tak si na správnom mieste, pretože iba u nás nájdeš tento výhodný balíček zberateľských Funko POP figúrok, s ktorými ušetríš a zároveň potešíš nielen seba, ale aj iných fanúšikov filmov Star Wars.  Spríjemni si čakanie na posledný film zo ságy Star Wars s týmito krásnymi figúrkami už dnes. Objednaj dnes a doma ich môžeš mať už zajtra. Nezabúdaj, že ku každej objednávke dostaneš aj malý darček pre potešenie.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?