Funko POP! Star Wars: Luke Skywalker a Kylo Ren

Funko POP! sk Star Wars: Luke Skywalker a Kylo Ren
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrka Luke Skywalker epizóda VIII

Luke Skywalker je jednou z najkľúčovejších postáv slávnej filmovej série Star Wars (Hviezdne vojny). Okrem toho, že si mal(a) možnosť vidieť ho v prvej trilógii zo 70. a 80. rokov, sa Luke objavil aj v poslednej trilógii, kde predstavoval poslednú nádej na záchranu pre Odboj pod vedením Lei Organy. 

Funko POP zberateľská figúrka, ktorú tu môžeš vidieť, zobrazuje Luka Skywalkera v pokročilom veku, a to konkrétne tak, ako si ho mal(a) možnosť vidieť v epizóde VIII. Učiteľ umenia rytierov jedi môže ako jediný zachrániť Odboj pred krutým Kylom Renom, ktorého sám kedysi trénoval. Dokáže to? To zistíme v epizóde IX (Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker), ktorá dorazí na filmové plátna už 20. decembra 2019.

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Star Wars Luke Skywalker z epizódy VIII v pokročilom veku?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Funko POP figúrka Kylo Ren bez masky

Postava Kylo Ren bola poprvýkrát predstavená v poslednej trilógie série Star Wars. Záporák, ktorý je synom Lei Organy a Hana Sola, si stále nie je istý, či ide správnou cestou, avšak snaží sa sám seba presviedčať o tom, že temná strana sily je tou správnou voľbou. Vzorom je mu aj jeho starý otec, ktorým nebol nik iný ako legendárny Darth Vader

Zberateľská Funko POP figúrka, ktorú Ti ponúkame, zobrazuje tohto mladého muža už bez jeho masky, keďže tú zahodil už v epizóde VII. Kylo Ren pevne drží v pravej ruke svoj unikátny svetelný meč, s ktorým toho už napáchal dosť. Aký bude jeho osud? To sa dozvieme už koncom tohto roka v novom filme zo série Star Wars.

Aké vlastnosti má Funko POP! Star Wars Kylo Ren figúrka bez masky?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

 

Objednaj si tento výhodný balíček krásnych Funko POP figúrok, ktoré Ti určite spríjemnia čakanie na dlhoočakávaný posledný diel slávnej ságy Star Wars. Figúrky môžu poslúžiť aj ako skvelý darček pre muža, ženu, deti či rodičov, ktorí sú vernými fanúšikmi Star Wars. Ušetri pár eur a teš sa z týchto originálnych figúrok už zajtra!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?