Funko POP! Stranger Things: Battle Eleven

Funko POP! Stranger Things: Battle Eleven
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Ak sleduješ jeden z najlepších sci-fi hororových seriálov Stranger Things od Netflixu, tak určite poznáš jednu z hlavných postáv menom Eleven. Dej tohto známeho seriálu sa odohráva v 80. rokoch, pričom v tretej sérii, z ktorej je aj táto Funko POP! zberateľská figúrka, má protagonistka Eleven už 14 rokov.

Eleven je známa pre svoje psychokinetické schopnosti, kvôli čomu bola pozorovaná aj v laboratóriu, z ktorého následne utiekla. V roku 1985, do ktorého sa datuje 3. séria seriálu Stranger Things, sa musí Eleven vysporiadať s mnohými skutočnosťami, ktoré jej prídu do cesty. Musí stáť na strane svojich priateľov a zastaviť záporáka menom Mind Flayer.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ponúkame Ti unikátnu Funko POP! zberateľskú figúrku, ktorá zobrazuje hrdinku Eleven so šatkou, ktorá jej zakrýva tvár, a v oblečení, ktoré mala na sebe pri krutom boji s Mind Flayerom.

Nezabudni si pozrieť aj unboxing Funko POP! zberateľskej figúrky Stranger Things: Battle Eleven! Objednaj ju už dnes a poteš nielen seba, ale aj svojich najbližších!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?