Funko POP! The Witcher 3 Wild Hunt: Geralt

Funko POP! The Witcher 3 Wild Hunt: Geralt
Nie je skladom
15,99 €
14,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Hráčom známu postavu Geralta z Rivie určite predstavovať netreba, no ak sa vo svete hier veľmi nepohybuješ, tak by sme Ti o Zaklínačovi radi povedali viac. Geralt je hlavnou postavou jednej z TOP RPG hier na PS4, Xbox One a PC, ktorou je hra Zaklínač 3: Divoký Hon.

Akčno-dobrodružná herná séria Zaklínač bola inšpirovaná rovnomennou knižnou sériou od poľského autora Andrzeja Sapkowskeho. Vedel(a) si, že už tento rok (2019) sa dočkáme očakávaného seriálu, ktorý je taktiež založený na príbehu týchto kníh? Seriál je produkovaný spoločnosťou Netflix, ktorá doposiaľ priniesla množstvo kvalitného materiálu na televízne obrazovky.

Geralt z Rivie je hlavnou postavou série The Witcher (knihy, hry, seriál) a stelesňuje jedného z mála Zaklínačov, ktorí sú na svete. Cestuje po šírej krajine, pričom na svojej ceste stretáva rôzne bytosti, s ktorými sa častokrát musí popasovať. Na to je však Geralt trénovaný už od skorého detstva.

Aj Teba vždy zaujímalo, ako Geralt získal svoje nadľudské schopnosti? Jeho telo prešlo viacerými mutáciami, ktoré vylepšili nielen jeho fyzické, ale i mentálne schopnosti.

Ak sa Ti postava Zaklínača Geralta z Rivie páči, Funko POP! figúrka The Witcher 3 Wild Hunt: Geralt môže zdobiť aj Tvoju poličku.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?