Ghost of Tsushima

Vytvoriť Produkt PS4
Pripravujeme
69,99 €
59,99 €
5
51
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Fascinuje Ťa japonská kultúra a krásne japonské prostredie? Máš rád bojové, akčné a dobrodružné hry? Ak áno, tak myslíme, že nová pripravovaná TOP akčná hra Ghost of Tsushima sa Ti bude páčiť. Ghost of Tsushima je jednou z najočakávanejších exkluzívnych hier na konzolu PlayStation 4.

Vývojári z dielne Sucker Punch Productions chcú vo svojej najnovšej hre všetkým hráčom ponúknuť nie len výborné grafické spracovanie, ale i úžasnú hrateľnosť. Dôraz kladú na perfektné prepracovanie samurajského boja či výborný príbeh. Zahraj si za samuraja Jina Sakaia, ktorý je poslednou záchranou obyvateľov japonského ostrova Tsushima. 

Jedna z najlepších očakávaných hier na PS4 Ghost of Tsushima Ťa prevedie nielen autentickými udalosťami 13. storočia na ostrove Tsushima, ale prinesie Ti aj fiktívne prvky, ktoré dotvárajú celkový výborný herný zážitok. 

Priprav sa teda na mega hru, ktorá Ťa môže osloviť nasledujúcimi prvkami:

  • dôraz na súboje
  • práca s mečom
  • samuraj Jin Sakai
  • otvorený svet (open-world)
  • rôzne levely náročnosti (vhodná hra aj pre náročnejších hráčov)
  • miešanie autentických prvkov s reálnymi
  • krásne grafické spracovanie japonského prostredia a kultúry

Dátum vydania

Hra pravdepodobne uzrie svetlo sveta v roku 2020, no na oficiálny dátum vydania si ešte musíme počkať. 

Ako sa Ti páčia hry s tematikou japonských bojovníkov? Tešíš sa na hru Ghost of Tsushima? Čo od nej očakávaš? Hral si hru Sekiro: Shadows Die Twice? Čo by si na nej vyzdvihol? Určite nám nechaj komentár!

TOP bojová hra Ghost of Tsushima na konzolu PlayStation 4 a jej recenzie

Jedna z najočakávanejších bojových hier na PS4 môže byť obrovským úspech pre herných vývojárov zo spoločnosti Sucker Punch Productions! Uvidíme, aký budú mať názor na túto hernú novinku kritici a hráči! Po vydaní novinky Ghost of Tsushima Ťa o recenziách budeme informovať. Určite sa na ne potom príď pozrieť!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?