God of War CZ

God of War CZ PS4 limitovaná akcia
Skladom
49,99 €
13,49 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Určite si už o návrate série God of War už počul. Povedal/povedala by si však, že titul z roku 2018 sa stane jednou z TOP hier na PS4? Príbeh Krata a Atrea sa jednoducho zaradil medzi najlepšie hry a v rebríčkoch popularity si udržiava svoje miesto rozhodne zaslúžene.

Čím je však táto hra výnimočná? Kratos a jeho syn Atreus putujú severskými krajmi a celou hrou sa tiahne tematika nórskej mytológie. Kam ale putujú? Vybrali sa spolu na dlhú dobrodružnú cestu na najvyšší bod sveta, aby tam roztrúsili popol mŕtfej Frey a zároveň jej tým splnili aj jej posledné prianie. Ak by si nevedel kto je Freya, tak to bola Kratova žena a Atreova matka.

V hre Ťa okrem samotnej dobrodružnej cesty čaká aj množstvo rôznych stvorení a prekážok, ktoré sa Ti postavia do cesty. Cesta do cieľa teda v hre God of War nebude taká jednoduchá a stráviš pri nej pomerne dosť času. Kochať sa však môžeš krásnym okolím, keďže vývojári z dielne SIE Santa Monica Studio si na ňom dali naozaj záležať a zážitok Ti vylepší aj krásna grafika

god of war ps4 gif

Recenzie

Hra God of War, ktorá patrí medzi nové hry na konzolu PlayStation 4 (inde si túto hru zatiaľ nezahráš), si získala na Googli až 95% popularitu. Skvelý výsledok! Čo sa hráčom páčilo najviac?

  • perfektná grafika
  • super hrateľnosť
  • zaujímavý pútavý príbeh
  • tematika nórskej mytológie

Najnovšie hry, hlavne tie, ktoré predstavujú návrat známych sérií, dosahujú veľmi vysokú obľúbenosť, o čom svedčí aj akčná adventúra God of War z roku 2018.

Páči sa Ti, že vývojári sa snažia priviesť známe série v novom prevedení?

Hral si už God of War (2018)? Ak áno, čo sa Ti na hre najviac páčilo? Bolo v hre niečo, čo by si skritizoval? Ak si hru ešte nehral, čo od nej očakávaš? Určite sa podeľ so svojím názorom v komentári. 

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?