God of War CZ + PS Plus SK (12 mesiacov)

God of War CZ PS4 + PlayStation Plus SK 12 mesicov
Nie je skladom
109,99 €
78,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Pri platbe cez PayPal Ti PS Plus kód zašleme obratom. V prípade, že si si zvolil platbu na dobierku, kód aj hru Ti zašleme v balíčku. Pri zvolení spôsobu platby PREVODOM na bankový účet Ti po pripísaní celkovej sumy na náš bankový účet odošleme aktivačný kód na e-mailovú adresu a zvyšné produkty budeme expedovať spôsobom dopravy, ktorý si si zvolil.

Ak si stihneš objednať tento produkt do 16:00 Slovenskou poštou, doma ho môžeš mať už nasledujúci pracovný deň. 

JAZYK HRY God of War: CZ

OBAL HRY God of War: EN

UPOZORNENIE pre PS Plus:

  • na aktiváciu tohto produktu je nutné mať slovenský PSN účet (PlayStation Network účet zaregistrovaný na Slovenskú republiku)
  • kód je možné aktivovať v časti Redeem Codes, ktorú nájdeš v PlayStation Store

God of War

God of War patrí medzi najlepšie hry všetkých čias na konzolu PS4. Táto výborne hodnotená hra Ťa zavedie do nórskeho prostredia, v ktorom si budeš môcť užiť atmosféru severskej mytológie. V tejto akčnej bojovej hre na PlayStation 4 sa môžeš stať bojovníkom menom Kratos, ktorý sa so svojím synom Atreom vydáva splniť posledné želanie Atreovej matky a svojej ženy Faye.

V tejto TOP bojovej hre na PS4 sa budeš musieť vysporiadať s rôznymi úlohami, pričom sa stretneš s rôznymi kreatúrami, ktoré rozhodne nebude jednoduché poraziť. Tešiť sa môžeš okrem iného aj na epickú zbraň, ktorá má schopnosť vrátiť sa späť do Tvojej ruky.

God of War patrí medzi najlepšie graficky spracované hry, ktoré si môžeš užiť na PS4. Okrem iného Ťa čaká aj skvelé zaujímavé prostredie, v ktorom sa rozhodne nebudeš nudiť.

Si pripravený/á bojovať za Krata už dnes? Ak áno, tak na Teba čaká jedna z najlepších hier na PS4.

PS Plus na 12 mesiacov SK

Služba PlayStation Plus Ti po aktivácii umožňuje využívať rozličné benefity, ktoré by si bez nej nezískal(a). Hlavným zmyslom tejto služby je možnosť hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer), čo Ti pomôže dosiahnuť ešte vyšší level zábavy. Ak má Tvoja obľúbená TOP hra na PS4 možnosť hrania s viacerými hráčmi, služba PS Plus je rozhodne najlepšia a jediná cesta ako to využiť. 

Okrem toho sa môžeš tešiť aj na:

  • rozličné zľavy v obchode PS Store
  • 2 x hra zdarma každý mesiac
  • úložný cloudový priestor
  • prístup k beta verziám niektorých hier
  • možnosť prizvania kamarátov do Tvojej obľúbenej mega hry na konzolu PlayStation

Neváhaj si zakúpiť tento výhodný balíček už dnes, pretože hra so skvelým príbehom God of War a hranie online je jednoducho nevyhnutnosťou pre každého PS4 hráča.

 

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?