God of War CZ + Zaklínač 3 CZ GOTY

God of War CZ + Zaklínač 3 CZ GOTY
Nie je skladom
89,99 €
51,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

God of War CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Jedna z najlepších exkluzívnych hier na konzolu PlayStation 4 (PS4) je jednoznačne hra God of War z roku 2018. Príbeh Krata, ktorý putuje so svojím synom Atreom, si doposiaľ našiel mnohých fanúšikov po celom svete. Táto TOP bojová hra na PS4 Ti prináša pútavý emotívny príbeh s prvkami nórskej mytológie, keďže dej tejto dobrodružnej hry sa odohráva práve v Nórsku.

Kam sa však títo dvaja dobrodruhovia vydávajú? Kratos s Atreom sa totižto vybrali na svoju cestu za cieľom splniť posledné želanie Kratovej ženy a Atreovej matky Faye, ktorým bolo rozsypať jej popol z najvyššie položeného miesta v Nórsku.

Akčná bojová hra God of War Ti ponúka:

  • krásne grafické spracovanie
  • perfektný príbeh
  • mnohých nepriateľov
  • unikátne zbrane
  • nevšednú atmosféru
  • unikátne zbrane

Hra God of War patrí medzi najnovšie akčné a bojové hry na konzolu PS4, ktorá sa môže popýšiť titulom jednej z najlepšie hodnotených hier všetkých čias. Neváhaj sa vydať na nebezpečné dobrodružstvo v koži Krata už dnes a zisti, prečo je táto hra na vrchole herných rebríčkov!

Zaklínač 3: Divoký Hon CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Ak si najväčším milovníkom RPG hier, tak Zaklínač 3: Divoký Hon rozhodne v Tvojej hernej polici nesmie chýbať! Príbeh Geralta z Rivie je inšpirovaný knižnou sériou od poľského autora Andrzeja Sapkowskeho a do hernej podoby ho dali taktiež poľskí vývojári z dielne CD Projekt Red. Hre Zaklínač 3: Divoký Hon na PS4 aj napriek svojmu dlhšiemu pobytu na hernom trhu na sláve neubúda.

V tejto TOP RPG hre na konzolu PlayStation 4 si prejdeš príbehom Geralta, ktorý má za úlohu nájsť nezvestnú Ciri. Priprav sa na putovanie šírym otvoreným svetom, v ktorom stretneš množstvo nepriateľov či rôzne bytosti a kreatúry, ktoré sa Ti postavia do cesty. Celým príbehom si prejdeš v úchvatnom grafickom spracovaní, ktoré je obohatené o unikátny soundtrack.

Mega RPG hra Zaklínač 3: Divoký Hon na PS4 a Xbox One patrí medzi najlepšie hry všetkých čias a my Ti ju prinášame v Edícii hra roka, ktorá Ti okrem základnej hry ponúka aj 2 expanzie (Hearts of Stone a Blood and Wine), DLC obsah a všetky doterajšie aktualizácie.

 

Neváhaj si objednať tento výhodný balíček hier, ktoré mnohí považujú za najlepšie hry, aké boli kedy vytvorené! Využi túto ponuku už dnes a hraj už zajtra! Objednávaj rýchlo, pretože tento balíček tu už zajtra nemusí byť!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?