God of War III

Kategória: Akčné hry | Publikované: 21.04.2019
God of War III

Určite si už počul o slávnej TOP sérii God of War, ktorá je exkluzívna pre konzoly PlayStation. V skratke, ide o akčnú adventúru s prvkami bojových hier, pričom hra God of War III patrí medzi najlepšie akčné hry na PlayStation 3.

Opäť hráš za hlavného protagonistu, ktorý Ti môže byť známy už z predošlých dielov, a nie je ním nikto iný ako samotný Kratos. Pútavý príbeh sa odohráva na pozadí gréckej mytológie a v tejto hre sa stretneš aj so známymi gréckymi bohmi. Po tom, ako Kratos zradil Dia, znovu vypukne veľká vojna, pričom Kratos sa vydáva na výstup na Olymp, kde musí bojovať proti rôznym príšerám, bohom či titánom. Prečo sa ale vydal na túto púť? Jeho úlohou je nájsť Pandoru, bez ktorej nemôže otvoriť známu Pandorinu skrinku, a teda poraziť Dia, a v konečnom dôsledku ukončiť vládu bohov Olympu.

Už po vydaní akčnej hry God of War III si mal možnosť vidieť len pozitívne ohlasy, vďaka čomu už hra získala niekoľko ocenení, vrátane Ocenenia najlepšej hry na konzolu PlayStation 3 roku 2009 a 2010.

PS.: Chcel by si vedieť viac o momentálne najnovšej hre zo série God of War? Ak áno, neváhaj si prečítať náš článok v blogu!

Zaujať by Ťa mohla aj prepracovaná hra God of War III Remastered z roku 2015.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?