God of War (PS4) - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 25.09.2019
5
God of War (PS4) - komplexná recenzia

God of War je jednou z najlepších akčných bojových hier na konzolu PS4 všetkých čias! Ak si narazil na tento článok, tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa rozhoduješ, či sa táto TOP bojová hra oplatí hrať. Tešiť sa v nej môžeš na nezabudnuteľný zážitok v severskom prostredí, ktoré Ťa jednoducho nepustí od konzoly!

Hlavnou postavou je bojovník Kratos, ktorý sa rozhodol naplniť posledné želanie svojej manželky Faye spoločne so svojím synom Atreom. Čaká ich množstvo prekážok a úloh v krásne graficky spracovanom svete, v ktorom zažiješ drsné epické súboje a krásny príbeh!

Tešiť sa môžeš aj na epické zbrane, skvelú atmosféru, výborný súbojový systém, a v neposlednom rade veľkú zábavu strávenú s jednou z najlepších hier na PS4 - God of War!

Ak ani tieto fakty nie sú pre Teba dostačujúce, tak sa poďme spoločne vrhnúť na názory a recenzie kritikov a hráčov, ktorí už mali tú česť s touto mega hrou.

God of War (PS4) - recenzia Metacritic.com

Portál Metacritic.com patrí medzi najrenomovanejšie z hľadiska herných recenzií. Ide o zahraničný portál, ktorý patrí k tým najkritickejším. Na recenziách nielen najlepších hier na PS4, Xbox One či PC sa zúčastňuje veľké množstvo ľudí, či už z radov kritikov alebo bežných hráčov.

Ako si počínala akčná bojová hra God of War na PS4 na portáli Metacritic.com?

Na recenzii sa zúčastnilo 118 kritikov a takmer 10700 hráčov, čo je výborná vzorka, na základe ktorej si môžeš urobiť vlastný obraz o hre God of War. Ako môžeš vidieť, táto TOP konzolová hra získala výborné hodnotenie nielen od kritikov, ale aj od užívateľov.

god of war PS4 recenzia metacritichttps://www.metacritic.com/game/playstation-4/god-of-war

God of War (PS4) - recenzia IGN.com

Portál IGN.com je veľmi dôležitým portálom, čo sa týka herných recenzií, a preto sme naň nemohli zabudnúť v našej komplexnej recenzii ani my! Ako si jedna z najlepších hier na konzolu PlayStation 4 (PS4) - God of War - počínala na IGN.com?

god of war ps4 recenzia ignhttps://www.ign.com/articles/2018/04/12/god-of-war-review

IGN.com bol k tejto hre mimoriadne štedrý, a teda jej doprial najlepšie hodnotenie - 10 - a označil ju nálepkou MAJSTROVSKÉ DIELO, VEĽDIELO. O tejto fenomenálnej hre na PS4 sa portál Metacritic.com vyjadril nasledovne: ,,Ohromné postavy, svet a súboje sa v hre God of War spojili, aby vytvorili jeden nezabudnuteľný zážitok."

god of war ps4 recenzia ign verdict

Poďme sa spoločne pozrieť aj na verdikt k bojovej hre God of War na PS4 od portálu Metacritic.com. Prinášame Ti jeho voľný preklad:

Očakával som skvelú akciu od hry God of War a hra ma v tomto nesklamala. Nečakal som však, že to bude také skvelé dobrodružstvo, v ktorom sa každý jeden aspekt hry dopĺňa, aby spolu vytvorili jedno majstrovské dielo. God of War (2018) je hrou, v ktorej sa Kratos, predtým skôr jednoliata postava, stáva otcom, bojovníkom a monštrom, zocelený nielen na bojisku, ale aj v srdci v tom, ako sa správať k svojmu synovi; hrou, v ktorej sa svet otvára a mení, ponúkajúc pritom odmeny nielen z hrateľnej stránky hry, ale aj za znalosť príbehu, čo som si cenil po každom mojom úspechu. Je vidieť, že si vývojári dali dôkladne záležať na tvorbe sveta, postavách a hrateľnosti, čo sa odrazilo na tom, že hra God of War (2018) je najstrhujúcejšou a najpozoruhodnejšou hrou v celej tejto hernej sérii.

God of War - recenzia Gamespot.com

Nepresvedčili Ťa vyššie uvedené recenzie renomovaných zahraničných zdrojov? Ak nie, tak Ti prinášame ešte jeden od herného portálu Gamespot.com. Tento portál prináša len tie najzaujímavejšie novinky nielen zo sveta hier, ale aj filmov či seriálov. Poďme sa pozrieť, ako sa jednej z najlepších hier na PS4 - God of War - darilo na portáli Gamespot.com!

god of war PS4 recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/god-of-war/reviews/

Vyššie môžeš vidieť hodnotenie od samotných hráčov, respektíve užívateľov. Hodnotenie 9.3 je výborné, čo povieš?

god of war ps4 recenzia gamespothttps://www.gamespot.com/reviews/god-of-war-review-out-with-the-old-in-with-the-new/1900-6416893/

Poďme sa pozrieť teraz konkrétne na to, čo portál Gamespot.com vyzdvihuje a čo naopak kritizuje na TOP hre God of War na PS4.

  • yes Dokonalá prezentácia
  • yes Dynamika otec-syn zdokonaľuje súboje, čo robí Kratosa nečakane predvídateľným
  • yes Presvedčivý scenár, ktorý poľudšťuje nesmierne podporujúca zostava
  • yes Kratosova živosť a široký repertoár techník prinášajú hráčovi oveľa viac zábavy ako kedykoľvek predtým
  • yes Na Midgard je radosť sa pozerať a navyše ponúka slušnú škálu vedľajších úloh
  • yes Odborne pretvára a stavia na zaužívaných prvkoch hrateľnej stránky celej hernej série

God of War - recenzia Sector.sk

Jeden zo slovenských portálov, ktorý prináša herné recenzie, sa nazýva Sector.sk. Kritici z tohto portálu sa ,,pustili" aj do jednej z najlepších hier na PS4 - God of War. Aké bolo ich výsledné hodnotenie?

god of war ps4 recenzia sector

https://www.sector.sk/recenzia/31754/god-of-war.htm

Sector.sk ohodnotil hru God of War vo veľmi pozitívnom duchu, o čom svedčí aj finálne hodnotenie. Tento portál bol mierne kritickejší ako renomované zahraničné zdroje, avšak používatelia dali tejto hre hodnotenie 9.3, čo je výborné číslo.

God of War (PS4) - Heureka recenzia

Heureka.sk je portál, na ktorom nájdeš množstvo recenzií o jednotlivých produktoch. Bojová hra God of War na PS4 získala hodnotenie 97 %, čo je fantastický výsledok, a zaradila sa tak medzi najlepšie hodnotené hry.

god of war heureka recenzia ps4https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/god-of-war/recenze/#section

Zaujali a presvedčili Ťa recenzie k TOP bojovej hre God of War na PS4? Ak áno, tak si ju neváhaj kúpiť za skvelú cenu v našom e-shope v CZ verzii! Odporúčame Ti jednoznačne pozrieť sa aj na naše exkluzívne unikátne výhodné balenia hier, nikdy nevieš, či tam nenájdeš výhodný balíček aj s hrou God of War!smiley

Naladiť Ťa môžu aj trailery, ktoré si môžeš pustiť nižšie.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?