Injustice 2

Kategória: Bojové hry | Publikované: 08.05.2019
Injustice 2

Injustice 2 je bojová hra z roku 2017, ktorá je založená na vzájomných bojoch hrdinov z DC comics. Ide o pokračovanie TOP bojovej hry Injustice: Gods Among Us, ktorá bola vydaná v roku 2013. Njanovšiu bojovú hru zo série Injustice si môžeš zahrať na PS4, Xbox One, PC a smartfóne s operačným systémom Android alebo iOS.

Čo sa týka hrateľnosti, tak tá je viac-menej podobná prvej hre, no o čom by to bolo, keby v novej hre Injustice 2 neboli žiadne novinky? Aké sú tieto novinky?

  • systém vybavenia
  • odmeny - väčšinou kozmetické úpravy alebo vybavenie, vďaka ktorému môžeš zmeniť vzhľad či schopnosti svojej postavy 

Vývojári sa teda rozhodli do bojovej hry implementovať RPG prvky, čo v konečnom dôsledku nie je vôbec zlé. 

Čo sa týka hry samotnej, tak ide o boj jeden na jedného, pričom obidve postavy sú známe z DC Universe. Tvojou úlohou, ako jedného bojujúceho, je v jednej z najlepších bojových hier predvádzať rôzne základné útoky, špeciálne kroky v boji, prípadne zaujímavé kombinácie útokov. Cieľom hry je teda zneškodniť a v konečnom dôsledku aj poraziť Tvojho súpera.

Taktiež musíš odrážať útoky Tvojho súpera, ktorý sa snaží zničiť Teba. Na to Ti slúžia rôzne obranné kroky a techniky, ktoré sa určite naučíš rýchlo. Do istej miery ide v bojovej hre Injstice 2 aj o taktiku, keďže nie vždy bude porazenie súpera jednoduché.

Ak si chceš dopriať ešte väčšiu porciu zábavy, určite zavolaj svojich kamošov, pretože hra Injustice 2 je aj pre dvoch a viacerých hráčov (multiplayer). 

Si pripravený/á? Hral(a) si už túto TOP bojovú hru na Xbox One, PS4, PC a smartfóny? Ako by si ju zhodnotil(a)? Nechaj nám názor v komentári!

injustice 2

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?