Marvel's Avengers CZ

Vytvoriť Produkt PS4
Pripravujeme
69,99 €
59,99 €
5
51
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Si doma vo svete Marvel? Chcel by si pretaviť zážitok z filmov o komiksových hrdinoch do sveta hier? Ak áno, tak sa máš na čo tešiť s novou očakávanou hrou pod názvom Marvel's Avengers. V tejto hre Ťa čakajú najznámejší avengeri so svojimi nadprirodzenými schopnosťami. 

V tejto TOP hre na konzolu PlayStation 4 a Xbox One zažiješ nielen výborné grafické spracovanie a animácie, ale aj skvelú hrateľnosť. Doménou najnovšej pripravovanej hry z dielne Crystal Dynamics a Eidos Montréal  je nielen hranie pre jedného hráča, ale aj online kooperatívne hranie. Ak hľadáš hry pre dvoch a viacerých hráčov, tak si určite spoločne prídete na svoje.

Zahrať si budeš môcť jednu z najlepších hier na PS4 a Xbox One až s tromi kamarátmi. Výborným aspektom hry je aj hranie z pohľadu tretej osoby, čo hráči vždy oceňujú. Akčná adventúra Marvel's Avengers Ti prinesie TOP zážitok:

  • zahraj si za obľúbených hrdinov, ako Captain America, Thor, Iron Man, Hulk či Black Widow
  • DLC zdarma po vydaní hry, ktoré bude obsahovať nových hrateľných hrdinov
  • kooperatívne hranie (zahraj si s tromi ďalšími hráčmi)
  • úžasný zážitok v hre pre jedného hráča

Vydavatelia zo Square Enix si pripravujú pre Teba mega hru, ktoré osloví nielen verného fanúšika sveta Marvel, ale i hráča, ktorý vyhľadáva TOP hry na trhu.

Dátum vydania

Avengeri na PS4 a Xbox One sa dostavia na herný trh 15. mája 2020. Pripravený/á zachrániť svet?

Si fanúšikom komiksových hrdinov od Marvelu? Ktorý z nich je Tvoj najobľúbenejší? Tešíš sa na túto hru? Čo od nej očakávaš? Hral si aj titul Marvel's Spider-Man na PS4? Ako ho hodnotíš? Tešíme sa na Tvoj názor!

Marvel's Avengers na PS4 a Xbox One - TOP akčná hra zo sveta Marvel a jej recenzie

Ak si fanúšikom alebo fanúšičkou komiksového sveta Marvel a Avengerov, odporúčame Ti horúcu hernú novinku Marvel's Avengers na PS4 a Xbox One, s ktorou si budeš môcť užiť svojich obľúbených Marvel hrdinov, skvelé efekty, príbeh a výbornú hrateľnosť!

Uvidíme, ako sa tejto novej hre bude dariť! Po jej vydaní Ti prinesieme aj recenzie!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?