Marvel's Avengers - nová hra komiksových hrdinov

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 06.07.2019
5
Marvel's Avengers - nová hra komiksových hrdinov

TOP hra na konzoly a PC pre fanúšikov sveta Marvel

Máš rád komiksových hrdinov z Marvelu? Si veľkým fanúšikom filmov, v ktorých títo hrdinovia vystupujú? Bol/a si z týchto filmov paf? Vývojári z dielne Crystal Dynamics a Eidos Montréal si pripravujú niečo pre nadšencov Avengerov, hrdinov s úžasnými schopnosťami. Ak si si doteraz nevedel predstaviť hru založenú na marvelovkách, tak by sme Ti radi ukázali najnovšiu pripravovanú hru Marvel's Avengers, ktorá Ťa presvedčí, že svet Marvel žije ,,večne"!

Urob si pohodlie a priprav sa na spŕšku informácií, ktoré by Ťa mohli zaujímať!smiley

Akčná adventúra Marvel's Avengers - zahráš si online aj offline

Na úvod by sme začali hneď prakticky. Svet hier je rozdelený na dva tábory. Nájdeš hráčov, ktorých preferencie smerujú skôr k hraniu online, no existujú aj takí, ktorí nedajú dopustiť na starý dobrý single-player režim. Veľký palec hore pre vývojárov, ktorí sa snažia svoju najnovšiu chystanú hru Marvel's Avengers urobiť atraktívnou pre obe spektrá hráčov.

Túto akčnú adventúru si budeš môcť zahrať až s 3 ďalšími hráčmi, ak preferuješ kooperatívne hranie. Kooperatívna hra s kamarátmi môže výrazne zlepšiť Tvoj zážitok z hry!

Marvel's Avengers video game

Marvel's Avengers - akčná hra s úžasnými superhrdinami!

Veľmi dôležitým aspektom každej hry je aj otázka týkajúca sa toho, či hráš z pohľadu prvej alebo tretej osoby. Čo sa týka novinky Marvel's Avengers, tak tá Ťa možno poteší možnosťou hrania z pohľadu tretej osoby, čo množstvo hráčov oceňuje. Množstvo top hier na PS4 či Xbox One je hrateľných práve z tohto pohľadu, čo im prináša od hráčov plusové body navyše.

Podľa vydavateľov bude najnovšia hra zo sveta Marvel ponúkať hráčom možnosť dlhoročného hrania, čo je určite skvelá správa. Za svoje investované peniaze teda dostaneš skvelý zážitok, ktorý nebude trvať iba pár chvíľ. Akým spôsobom sa ,,dlhoročné hranie" dosiahne, prenecháme vývojárom, už teraz sa však môžeš tešiť na výborný titul, čo podporuje aj fakt, že na ňom pracujú aj niektorí vývojári, ktorí sa podieľali na takých hitoch ako séria Call of Duty či TOP exkluzívna hra na PS4 God of War. Iní prispeli aj k vytvoreniu populárnej sci-fi hernej série Halo.

Vývojári sľubujú všetkým priaznivcom naozaj top herný zážitok:

 • zahrať si môžeš za rôznych Avengerov, z ktorých kľúčoví sú Iron Man, Thor, Captain America, Hulk a Black Widow
 • vývojári sľubujú DLC zdarma po vydaní hry s novými hrateľnými postavami
 • kooperatívny multiplayer (až s 3 ďalšími hráčmi)
 • výborný zážitok v offline hraní (single-player)

Marvel's Avengers

Zoznam superhrdinov v najnovšej hre od vydavateľov Square Enix

Vývojári pilne spolupracujú aj s ľuďmi z Marvelu, aby mohli zo svojej hry vydolovať maximum a predstaviť hráčom a fanúšikom Avengerov top hru, na ktorú len tak nezabudnú! Ak si verný fanúšik Marvelu, tak Ťa určite teší takáto spolupráca. Očakávania sú preto, prirodzene, veľké!

Poďme si spoločne rozobrať všetkých potvrdených Avengerov v akčnej hre Marvel's Avengers!

 • Captain America

Vieš, kedy sa prvýkrát objavil v komiksoch? V roku 1941. Na filmové plátna sa dostal po prvýkrát v roku 1944 a vo videohre sa prvýkrát objavuje v roku 1987.

Z hrateľnej stránky sa môžeš tešiť na hrdinu plného stratégie a taktiky. Captain America sa bude zameriavať na boj na blízko (melee), a teda skvele využiješ jeho legendárny štít. Disponovať bude aj skvelými špeciálnymi schopnosťami.

 • Black Widow

Vedel by si povedať, kedy ju mohol fanúšik po prvýkrát objaviť v komiksoch? Písal sa rok 1964. Vo filme sa táto hrdinka objavuje v roku 2010 a do hry bola prvýkrát pridaná v roku 2004.

Black Widow sa bude v novej hre Marvel's Avengers prezentovať svojimi špionážnymi schopnosťami. Z hernej stránky sa môžeš tešiť na skvelý mix schopností na diaľku a blízko. Táto hrdinka dokáže svojich nepriateľov i omráčiť a dokonca sa dokáže i istým spôsobom zneviditeľniť.

 • Iron Man

Tento Avenger mal svoj komiksový debut v roku 1963, na filmové plátno sa dostáva v roku 2008, pričom ho fanúšikovia mohli zahliadnuť po prvýkrát v hre v roku 1991.

V očakávanej novinke Marvel's Avengers sa môžeš tešiť na jeho schopnosti využívajúce obrovský potenciál svojho moderného ,,obleku". Výhodou Iron Mana je to, že dokáže znepríjemniť život svojim nepriateľom nielen pozemným, ale i vzdušným bojom.

Marvel's Avengers

 • Hulk

Populárny hrdina Hulk sa objavuje prvýkrát v komiksoch v roku 1962, v hre mal debut už v roku 1984 a vo filme sa objavil v roku 2003.

V novej hre Marvel's Avengers bude využívať svoju veľkú fyzickú silu hádzaním predmetov na svojich nepriateľov.

 • Thor

Svoj debut v komiksoch mal v roku 1962, do videohry bol zakomponovaný v roku 1995 a filmovú premiéru si odkrútil v roku 2011.

Boh hromu alias Thor je Avenger, ktorý sa vyznačuje možnosťou kombinácie útokov na blízko a diaľku, využíva preto nielen svoju ohromnú fyzickú silu, ale aj schopnosti využívajúce blesky. Poznáš jeho slávne kladivo Mjolnir? V hre ho Thor naplno využije!

Tešiť sa môžeš v najnovšej Marvel hre Marvel's Avengers aj na týchto hrdinov:

 • Ant-Man (Hank Pym)
 • Taskmaster
 • The Abomination
 • Hawkeye
 • Nick Fury

Akčná hra Marvel's Avengers a jej dátum vydania, cena a platformy

Najnovšia hra od vývojárov z dielne Eidos Montréal a Crystal Dynamics prichádza na scénu 15. mája 2020.

Ak hľadáš najnovšie a top hry na PS4, Xbox One a PC, tak si určite zažiješ kopec zábavy s týmto titulom! Okrem toho táto hra vychádza aj na novú hernú streamovaciu službu Google Stadia.

Aká bude cena Marvel's Avengers? Bude sa pohybovať približne od 60 do 70 €.

Marvel's Avengers xbox one PS4

Hodnotenie novej Marvel hry

Si fanúšikom sveta Marvel? Čo hovoríš na najnovšiu hru Marvel's Avengers od vývojárov zo spoločnosti Crystal Dynamics a Eidos Montréal? Myslíš si, že bude mať táto hra úspech? Zahráš si tento titul? Ak áno, tak na ktorej platforme?

Určite sa zapoj do diskusie a vytvorme spolu skvelú Avengers atmosféru!

PS.: Zo sveta Marvel máme pre Teba pripravený ďalší článok:

 • Spider-Man - titul patriaci medzi top hry na PS4, ktorý si získal priazeň hráčov

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?