Marvel's Spider-Man CZ

Nie je skladom
59,99 €
34,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Si fanúšikom komiksových hrdinov od Marvelu? Patrí Spider-Man medzi Tvojich obľúbených superhrdinov? Ak áno, tak si vývojári z dielne Insomniac Games pre Teba pripravili TOP hru, ktorá patrí medzi nové hry s veľkou úspešnosťou. Ide o exkluzívny titul pre konzolu PlayStation 4, ktorý sa dokázal veľmi rýchlo prebojovať medzi najlepšie hry. 

Výhodou tejto hry je otvorený svet (open-world), ktorý sa rozprestiera v metropole New York City konkrétne sa budeš pohybovať po Manhattane. Zahraj si za Petera Parkera aliase Spider-Mana z pohľadu tretej osoby. Akčná hra Marvel's Spider-Man Ťa osloví výbornou hrateľnosťou, ktorá sa prejavuje prepracovanou mechanikou vrhania pavučín, behom po budovách či skákaním. 

Objavovať New York City v tejto hre môžeš buď po vlastných nohách, ale kto by to tak robil, keď hráš za Spider-Mana. Hoď pavučinu a dostaň sa na miesto činu za pár chvíľ. Okrem toho Ti jedna z najnovších hier Marvel's Spider-Man prinesie aj možnosť vyskúšania rôznych oblekov, ktoré sú pre pavúčieho muža už typické.

Vybrať si môžeš aj z rôznych úrovní obtiažnosti, a preto si v tejto akčnej adventúre prídu na svoje aj náročnejší hráči. Ak Ťa lákajú Spider-Man hry, táto exkluzívna hra na PS4 Ti prinesie dobrodružstvo, na ktoré budeš ešte dlho spomínať. 

marvel's spider-man ps4 gif

Recenzie hry Marvel's Spider-Man na PS4

Hráči oceňujú hlavne:

  • systém súbojov 
  • rozľahlý svet
  • prepracovanie zvukov
  • obleky a rôzne vylepšenia 
  • viac hrateľných postáv (zahráš si aj za Mary Jane)
  • dĺžku hry
  • pohyby Spider-Mana

Ako Marvel's Spider-Man hodnotia užívatelia Googlu? Hra si získala skvelých 95%, čo je naozaj obdivuhodné. 

Hral/a si už hru Marvel's Spider-Man? Čo na ňu hovoríš? Vyčítal/a by si jej niečo alebo je úplne podľa Tvojich predstáv? Určite nám nechaj Tvoje hodnotenie v komentári.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?