Marvel's Spider-Man CZ + Call of Duty: WWII

Marvel's Spider-Man CZ + Call of Duty: WWII PS4
Nie je skladom
89,99 €
58,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Marvel's Spider-Man CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

Ponor sa do dobrodružstiev slávneho komiksového hrdinu Spider-Mana, ktorý prichádza na Tvoju konzolu PlayStation 4! V jednej z najlepších hier, aké v súčasnosti na hernom trhu nájdeš, sa môžeš pohybovať v otvorenom svete v štvrti Manhattan v koži známeho superhrdinu Spider-Mana. Môžeš naháňať zločincov a kriminálnikov, ktorí neustále utekajú spravodlivosti.

V hre Marvel's Spider-Man, ktorá patrí medzi TOP hry na konzolu PS4, sa môžeš tešiť na:

  • perfektnú hrateľnosť
  • špičkovú grafiku
  • rozsiahly otvorený svet
  • prepracované pohyby Spider-Mana
  • výborný systém boja
  • parádna mechanika vrhania pavučín

V prípade, že hľadáš najlepšie spider-man hry, tak mega hra Marvel's Spider-Man na PS4 k nim rozhodne patrí, ba priam je na ich čele!

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR

Zaujímaš sa o najlepšie strieľačky na PS4? Ak áno, tak v tom prípade Ti je pojem Call of Duty určite známy! V novej hre Call of Duty: WWII Ťa čaká pútavá kampaň priamo z frontu druhej svetovej vojny. V tejto TOP akčnej hre na PS4 si zahráš za vojaka menom Ronald Daniels, ktorí bojuje za stranu Spojencov, a teda jeho úlohou je bojovať proti nacistom. Svoju kampaň začínaš 6. júna 1944, teda v deň D, ktorý je známy aj ako Operácia Overlord či Vylodenie v Normandii.

Akú novinku priniesla jedna z najlepších hier na PS4 zo série Call of Duty tentokrát? Tvoj život sa automaticky už viac neregeneruje! Čo to znamená v praxi? Život si musíš dopĺňať lekárničkou, ktorú zoženieš buď na bojisku alebo od svojich spolubojovníkov.

Neváhaj si zahrať jednu z najlepších a najnovších strieľačiek na PS4 aj so svojimi kamošmi, keďže v hre pre dvoch a viacerých hráčov zažijete určite veľkú zábavu a nemalú mieru súťaživosti!

 

Tento výhodný balíček TOP akčných hier na PS4 čaká len a len na Teba! Objednaj rýchlo, pretože Ti kedykoľvek môže ujsť!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?