Marvel's Spider-Man CZ + Funko POP! Marvel: Deadpool Bedtime

Marvel's Spider-Man CZ (spider-man hra) + Funko POP! sk Marvel: Deadpool Bedtime
Nie je skladom
69,99 €
51,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Túto TOP Spider-Man hru na PS4 a Marvel Funko POP! figúrku Deadpool Bedtime môžeš mať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Marvel's Spider-Man PS4

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

Pavučí muž prichádza z filmových plátien aj na Tvoju konzolu PlayStation 4! Vychutnaj si unikátny zážitok s jedným z najslávnejších hrdinov zo sveta Marvel. Hra Marvel's Spider-Man, ktorá je exkluzívna na konzolu PS4, predstavuje TOP Spider-Man hru, v ktorej sa môžeš tešiť na:

  • otvorený svet štvrte Manhattan (New York City)
  • hru z pohľadu tretej osoby
  • prepracované vrhanie pavučín
  • boj proti kriminálnikom a vandalom
  • výber rôznych úrovní obtiažnosti hry
  • parádnu grafiku
  • rôzne unikátne obleky Spider-Mana

Marvel's Spider-Man CZ PS4 - najlepšia spider-man hra

Jedna z najlepších hier na konzolu PlayStation 4, PS4 Slim a PS4 Pro - Marvel's Spider-Man - Ti prinesie dlhé hodiny hrania, ktoré Ti zabezpečia dostatočný oddych a odreagovanie od bežných povinností.

Objednaj túto TOP Spider-Man hru už dnes a zapni ju na svojej konzole PS4 už zajtra!

PS.: Najlepšiu Spider-Man hru súčasnosti - Marvel's Spider-Man - si budeš môcť zahrať aj na novej konzole PlayStation 5 (PS5), takže sa nemusíš báť, že Ti hra ,,prepadne" po vydaní novej generácie konzol od spoločnosti Sony.smiley

Funko POP! figúrka Marvel: Deadpool Bedtime

Čo tak pridať k TOP novej hre Marvel's Spider-Man na PS4 aj originálnu Funko POP! figúrku, ktorá zobrazuje ďalšiu známu postavu z komiksového sveta Marvel? Čo má Spider-Man spoločné s obľúbeným Deadpoolom? Okrem toho, že obaja majú červený výnimočný oblek, majú perfektný humor, ktorý baví všetky generácie!

Doplň svoje Marvel vecičky aj o postavičku Deadpoola, ktorý má na sebe župan s vlastným logom a chystá sa na spánok! Nechýba mu ani jeho obľúbený plyšák, bez ktorého by určite nezaspal! Čerešničkou na torte sú jeho vtipné papučky s jednorožcami!

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Neváhaj si objednať tento výhodný balíček, s ktorým nielen ušetríš nejaké to euro, ale taktiež môžeš potešiť svoje fanúšikovské Marvel srdce!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?