Marvel's Spider-Man CZ + PS Plus SK (12 mesiacov)

Marvel's Spider-Man CZ + PS Plus na 12 mesiacov PS4
Nie je skladom
119,99 €
87,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Pri platbe cez PayPal Ti PS Plus kód zašleme obratom. V prípade, že si si zvolil platbu na dobierku, kód aj hru Ti zašleme v balíčku. Pri zvolení spôsobu platby PREVODOM na bankový účet Ti po pripísaní celkovej sumy na náš bankový účet odošleme aktivačný kód na e-mailovú adresu a zvyšné produkty budeme expedovať spôsobom dopravy, ktorý si si zvolil.

Ak si stihneš objednať tento produkt do 16:00 Slovenskou poštou, doma ho môžeš mať už nasledujúci pracovný deň. 

JAZYK HRY Marvel's Spider-Man: CZ

OBAL HRY Marvel's Spider-Man: CZ

UPOZORNENIE pre PS Plus:

  • na aktiváciu tohto produktu je nutné mať slovenský PSN účet (PlayStation Network účet zaregistrovaný na Slovenskú republiku)
  • kód je možné aktivovať v časti Redeem Codes, ktorú nájdeš v PlayStation Store

Marvel's Spider-Man

TOP hra Marvel's Spider-Man patrí medzi najlepšie Spider-Man hry na konzolu PlayStation 4 a je momentálne najlepšou Marvel hrou, ktorú si môžeš zahrať. Ide o jednu z najlepšie hodnotených hier, ktorá Ti prináša možnosť vyskúšať si, aké je to byť slávnym komiksovým i filmovým hrdinom Spider-Manom. 

Tešiť sa môžeš na skvelé príbehové spracovanie, špičkovú grafiku a ešte lepšiu hrateľnosť. Staň sa Spider-Manom alias Peterom Parkerom a začni sa potulovať otvoreným svetom metropoly New York City, plň misie a bojuj proti záporákom, ktorí ohrozujú nielen mesto, ale aj celý svet. 

Hru si zahráš z pohľadu tretej osoby, pričom sa môžeš tešiť na vrhanie pavučín, využívanie svojho okolia na epický útok, uhýbanie sa či fyzické údery, zmysel Spider Sense či systém Focus a tiež rôzne úrovne obtiažnosti.

PS Plus na 12 mesiacov SK

PS Plus predstavuje službu od spoločnosti Sony, ktorá Ti ponúka možnosť využívania rôznych benefitov na konzolách PlayStation. Tešiť sa môžeš hlavne na možnosť online hrania s Tvojimi kamarátmi, čo využiješ v hrách pre dvoch a viacerých hráčov. Okrem iného Ti aktivačný kód k službe Sony PS Plus poslúži aj na využívanie týchto výhod:

  • rôzne zľavy v PS Store
  • 2 hry zdarma v mesačných cykloch
  • prístup k beta verziám hier
  • možnosť prizvania kamarátov do Tvojich obľúbených hier
  • úložný cloudový priestor

Zakúp si tento výhodný balíček už dnes, aby si ušetril(a) zopár €, ktoré môžeš využiť na nákup ďalších TOP hier na PS4!

 

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?