Marvel's Spider-Man CZ + Zaklínač 3 (GOTY) CZ

Marvel's Spider-Man CZ + Zaklínač 3 (GOTY) CZ PS4
Nie je skladom
99,99 €
59,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Marvel's Spider-Man CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

Medzi TOP exkluzívne hry na konzolu PS4 rozhodne patrí aj akčná adventúra Marvel's Spider-Man! Príbeh komiksového hrdinu zo sveta Marvel priniesli do herného sveta práve vývojári z dielne Insomniac Games, ktorí sú zodpovední za legendárnu sériu Ratchet a Clank. Akčná hra Marvel's Spider-Man zožala úspech nielen medzi hráčmi, ale aj medzi kritikmi, pričom najviac vyzdvihované prvky sú:

  • obrovský otvorený svet v meste New York City
  • parádny systém súbojov
  • prepracovaná mechanika vrhania pavučín
  • skvelé zvukové prevedenie
  • dĺžka hry
  • pohyby Spider-Mana alias Petera Parkera

V jednej z najlepších hier pre jedného hráča (single-player) na PS4 si vyskúšaš, aké je to naháňať zločincov či mať super schopnosti. Hra Marvel's Spider-Man je jednoznačne vhodná aj pre deti, keďže deti milujú známych hrdinov, ktorých poznajú napríklad z televíznej obrazovky.

Ak hľadáš najlepšie spider-man hry, si na správnom mieste, pretože táto hra je momentálne tým najlepším herným zážitkom, v ktorom si môžeš vyskúšať život superhrdinu.

Zaklínač 3: Divoký Hon CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Ak obľubuješ žáner RPG hier, tak si určite počul(a) už meno Geralt z Rivie. Ak nie, tak nám dovoľ, aby sme Ti legendárnu RPG hru Zaklínač 3: Divoký Hon na PS4 a Xbox One predstavili! Hra Ti ponúka možnosť prejsť si príbehom už spomínaného Zaklínača menom Geralt z Rivie, ktorý je nútený vydať sa na cestu šírym otvoreným svetom, aby našiel svoju adoptovanú dcéru Ciri.

Jeho cesta však nie je jednoduchá, pretože Geralt sa musí vysporiadať s rozličnými stvoreniami, kreatúrami i nepriateľmi, ktorých na svojej púti stretne. Veľmi užitočné mu, samozrejme, budú aj jeho zaklínačské schopnosti, ktoré môžeš v priebehu celej hry zdokonaľovať. TOP RPG hra Zaklínač 3: Divoký Hon na konzoly PlayStation 4 a Xbox One Ti prináša úchvatné dobrodružstvo v krásnej grafike, ktoré Ti ponúkame obohatené o dve expanzie (Hearts of Stone a Blood and Wine) a všetok DLC obsah, ktorý bol doposiaľ vydaný.

Ak máš doma konzolu PlayStation 4, legendárna RPG hra The Witcher 3: Wild Hunt s českými titulkami rozhodne v Tvojej kolekcii hier nesmie chýbať!

 

TOP hry na PS4 s českými titulkami v tomto výhodnom balení čakajú len na to, ako si ich zapneš na svojej konzole PS4 Slim alebo PS4 Pro! Poponáhľaj sa, aby Ti táto výhodná ponuka neušla!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?