MediEvil CZ DABING

MediEvil - nová TOP hra nielen pre deti s CZ dabingom na PS4
Nie je skladom
34,99 €
39,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: ČESKÝ DABING (kompletná česká lokalizácia)

OBAL HRY: CZ/SK

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Spomínaš si ešte na rok 1998, alebo si vtedy ešte ani nebol/a na svete? Tak či onak, tento rok (2019) sa môžeš tešiť na výbornú zábavu s jednou z najlepších akčných adventúrnych hier MediEvil. MediEvil bude rozhodne patriť medzi TOP exkluzívne hry na konzolu PlayStation 4.

Jedná sa o prepracovanie (remake) klasickej akčnej adventúry na konzolu PlayStation z roku 1998 MediEvil. Hra Ti ponúka zaujímavý príbeh rytiera Sira Daniela Fortesquea, ktorý nemá ani v hrobe pokoj! Áno, náš hrdina je už dávno po smrti! Ale svojej povesti nezostane nič dlžný a opäť sa vydáva zachrániť kráľovstvo Gallowmere.

Sto rokov po svojej smrti vstáva z hrobu už nie ako človek, ale ako kostlivec, ktorý je odhodlaný poraziť všetku zlú silu, ktorá pohltila jeho krajinu. Vydaj sa s rytierom Danielom na boj proti bosorkám a bosorákom a zachráň svoju rodnú krajinu!

Aké sú recenzie na zábavnú TOP hru MediEvil (2019) na PS4?

S touto novou hrou si rozhodne užiješ kopu zábavy! Nie je určená iba pre deti, ale pre všetkých, ktorí si chcú dopriať skvelý oddych po náročnom dni či týždni!smiley Aké sú recenzie? Uvidíme. Každopádne ide o jednu z najočakávanejších hier na konzolu PlayStation 4 roku 2019!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Na túto hru sa už neskutočne teším... neviem sa dočkať kedy si ju zahrám... síce sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o hru pre deti, no určite sa pri nej zabavia aj skúsenejší hráči :)
Ako to funguje?