MediEvil CZ

Vytvoriť Produkt PS4
Pripravujeme
34,99 €
27,99 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Spomínaš si ešte na rok 1998, alebo si vtedy ešte ani nebol/a na svete? Tak či onak, tento rok (2019) sa môžeš tešiť na výbornú zábavu s jednou z najlepších akčných adventúrnych hier MediEvil. MediEvil bude rozhodne patriť medzi TOP exkluzívne hry na konzolu PlayStation 4.

Jedná sa o prepracovanie (remake) klasickej akčnej adventúry na konzolu PlayStation z roku 1998 MediEvil. Hra Ti ponúka zaujímavý príbeh rytiera Sira Daniela Fortesquea, ktorý nemá ani v hrobe pokoj! Áno, náš hrdina je už dávno po smrti! Ale svojej povesti nezostane nič dlžný a opäť sa vydáva zachrániť kráľovstvo Gallowmere.

Sto rokov po svojej smrti vstáva z hrobu už nie ako človek, ale ako kostlivec, ktorý je odhodlaný poraziť všetku zlú silu, ktorá pohltila jeho krajinu. Vydaj sa s rytierom Danielom na boj proti bosorkám a bosorákom a zachráň svoju rodnú krajinu!

Dátum vydania

Chcel by si sa vydať na výborné dobrodružstvo, v ktorom zažiješ okrem iného aj množstvo humoru a zábavy? Ak áno, tak si určite zapíš dátum 25. október 2019! Mimochodom, v tento deň vychádza aj nová očakávaná TOP hra Call of Duty: Modern Warfare.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?