Najkrajšie Star Wars Funko POP! figúrky - TOP 8

Kategória: Zberateľské Funko POP figúrky | Publikované: 15.11.2019
5
Najkrajšie Star Wars Funko POP! figúrky - TOP 8

Originálne zberateľské Funko POP! figúrky vládnu svetom! Spoločnosť Funko sa zameriava na produkciu unikátnych figúrok s veľkými hlavami, ktoré potešia všetky generácie. Postavičky z najslávnejších filmov, seriálov či hier ,,ožívajú" v podobe približne 10 cm vysokých vinylových zberateľských figúrok, ktoré sa hodia ako darček na Vianoce, narodeniny, meniny alebo akúkoľvek inú príležitosť.

Máš rád/a svetoznámu filmovú sci-fi ságu Star Wars alias Hviezdne vojny? Vedel/a si, že okrem filmov vzniklo aj viacero seriálov či hier na túto tematiku? Najnovšiu TOP hru na hernú konzolu PlayStation 4 (PS4) a Xbox One - Star Wars Jedi: Fallen Order - si môžeš zakúpiť aj u nás v e-shope TU.

Ponúkame Ti tie najkrajšie Star Wars Funko POP! figúrky, aké boli doposiaľ vyrobené. Tieto POP! figúrky zobrazujú obľúbené a slávne postavy, ktoré poznáš z filmov, a s niektorými z nich sa dokonca môžeš stretnúť aj v dlhoočakávanom poslednom filme Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker. Už máš lístky do kina? Ak nie, tak ich bež kúpiť, pretože sa míňajú veľmi rýchlo. Predpremiéra už 18. decembra 2019.

1. Star Wars Funko POP! figúrky Kylo Ren

Stretol(a) si sa už s menom Kylo Ren? Ak v ságe Star Wars nie si nováčikom, určite túto postavu dobre poznáš. Vedel(a) si, že postava menom Kylo Ren si vyslúžila niekoľko unikátnych Funko POP! zberateľských figúrok?

Tento záporák sa mal stať pôvodne jedným z rytierov Jedi, avšak osud zariadil to, že to tak nedopadlo. Kylo Ren sa stal verným služobníkom temnej strany sily, no jeho postava si často nie je istá, či to bolo to správne rozhodnutie. Aby o správnosti tohto rozhodnutia presvedčil sám seba, vykonal hrozný čin, a to usmrtenie svojho otca menom Han Solo, ktorý sa môže popýšiť aj vlastným filmovým spracovaním. Star Wars Funko POP! figúrka Kylo Ren s maskou Ťa čaká aj u nás v e-shope TU.

star wars funko pop figurky sk kylo ren

Kylo Ren ako jedna z hlavných postáv poslednej trilógie si vyslúžil nejednu Funko POP! figúrku a my Ti prinášame výber tých najlepších. Ktorá Star Wars Funko POP! figúrka Kylo Ren sa Ti páči najviac?

star wars kylo ren funko pop figurky

Mimochodom, figúrku Kylo Ren bez masky si môžeš zakúpiť aj u nás v e-shope, ak klikneš sem.

2. Star Wars Funko POP! figúrky Chewbacca

Chewbacca je jednou z najdôležitejších postáv všetkých filmov zo série Star Wars alias Hviezdne vojny. Aj napriek tomu, že tento tvor nedokáže hovoriť ľudskou rečou, jeho priatelia mu veľmi dobre rozumejú a on ich na oplátku vždy zachráni v ten správny čas. Ak si si myslel/a, že wookie menom Chewbacca je vždy len piatym kolesom na voze, tak si na veľkom omyle.

Takmer v každej situácii má dôležitú kľúčovú úlohu a bez neho by sa jeho kamaráti nezaobišli. Chewbacca je verným spoločníkom a priateľom Hana Sola, s ktorým vždy bok po boku kráčajú za každým dobrodružstvom.

Počul/a si aj o tom, že wookie Chewbacca je aj dobrým pilotom? Funko POP! figúrka, ktorú môžeš vidieť nižšie, zobrazuje Chewbaccu s porgom, ktorého našiel na istej planéte, kam letel za účelom nájsť Lukea Skywalkera. Páči sa Ti táto zberateľská POP! figúrka? Ak áno, tak si ju určite objednaj u nás už dnes TU, pretože nikdy nevieš, kedy sa nadobro minú zásoby! Svet týchto unikátnych postavičiek s veľkými hlavami je totižto veľmi nevyspytateľný a zásoby sú zväčša obmedzené na určitý počet kusov.

star wars funko pop figurky sk chewbacca porg

Ktoré Star Wars Funko POP! Chewbacca figúrky sa Ti páčia najviac? Určite nám napíš svoj názor do komentárov!

chewbacca star wars funko pop figurky sk

3. Luke Skywalker

Postava zvaná Luke Skywalker sa objavila už v prvých filmoch zo 70. rokov, pričom hrala veľmi dôležitú úlohu vo všetkých filmoch okrem prvej trilógie, ktorá sa zameriavala na jeho otca Anakina Skywalkera, lepšie známeho pod menom Darth Vader.

Veľkolepý návrat Lukea Skywalkera si každý fanúšik mohol vychutnať v poslednej trilógii, kedy bol jeden z posledných rytierov Jedi jedinou nádejou na záchranu Galaxie.

Funko POP! figúrka, ktorá zobrazuje postavu Lukea Skywalkera, sa nachádza aj v našom e-shope, pričom ide o jednu z najkrajších a najunikátnejších Star Wars Funko POP! figúrok, aké boli kedy navrhnuté. Túto zberateľskú Funko POP! figúrku môžeš mať na svojej poličke aj Ty a navždy Ti môže pripomínať jednu z najdôležitejších postáv poslednej trilógie.

star wars funko pop figurky sk luke skywalker

Luke Skywalker si vyslúžil viacero Funko POP! figúrok, ktoré ho zobrazujú nielen ako muža v pokročilom veku, ale taktiež ako mladého Padawana, ktorý sa učil umeniu rytierstva Jedi.

luke skywalker star wars funko pop figurky sk

4. Star Wars Funko POP! zberateľské figúrky Darth Vader

Darth Vader. Meno, ktoré sa rozlieha po celej Galaxii. Veríme, že si ho aspoň raz počul/a aj Ty. Jeden z najvernejších služobníkov temnej strany sily, ktorý sa k nej pridal najmä kvôli tomu, aby zachránil svoju rodinu, sa stal najmocnejším vládcom v celej Galaxii.

V dávnych časoch bol tento muž známy aj pod menom Anakin Skywalker, pričom Rada rytierov Jedi v ňom videla obrovskú silu. Otázne bolo, na ktorú stranu sa tento mladý muž postaví. Spočiatku jeho budúcnosť vyzerala veľmi nádejne, no následne sa aj pod tlakom okolností pridal k temnej strane sily pod vedením Lorda Sithov (známy aj pod menom Emperor Palpatine alebo Darth Sidious).

Ako by si ohodnotil Funko POP! zberateľskú figúrku, ktorú vidíš nižšie?

star wars funko pop figurky sk darth vader

Darth Vader ako legendárna postava v histórii sveta Star Wars bol premietnutý do viacerých Funko POP! figúrok, z ktorých sme si pre Teba pripravili výber tých najlepších. Ktoré Star Wars Funko POP! zberateľské figúrky Darth Vader sa Ti páčia úplne najviac?

darth vader funko pop figurky sk star wars

5. Star Wars Funko POP! figúrky Rey

Mladá deva, ktorá sa z ničoho nič zjavila na začiatku poslednej trilógie, ani len netušila, aký osud ju čaká. Stretnutie s droidom, zoznámenie s Finnom, pátranie po slávnom Lukeovi Skywalkerovi či zasvätenie do tajov rytierstva Jedi. V tomto bode však jej príbeh ešte neskončil. Bolo by to príliš jednoduché.

Rey musela čeliť silnému služobníkovi temnej strany sily, známemu aj pod menom Kylo Ren, ktorý je vnukom slávneho Dartha Vadera. Rey však nikdy nebola sama, keďže pri nej vždy stáli jej priatelia, a to najmä Chewbacca, Finn či bojovníci z odboja pod vedením Ley Organy.

Páči sa Ti Star Wars Funko POP! zberateľská figúrka, ktorá zobrazuje Rey so svetelným mečom? Nám rozhodne áno!

star wars funko pop figurky sk rey

Veríme, že by si si vedel/a vybrať aj z figúrok, ktoré vidíš nižšie, pretože sú naozaj úchvatné! Ktorú zo Star Wars Funko POP! Rey figúrok by si chcel/a mať doma vystavenú na svojej zberateľskej poličke?

rey star wars funko pop figurky sk

6. Stormtrooper

Vojenské jednotky temnej strany sily boli vždy nemilosrdné, keďže vždy bezhlavo vykonávali príkazy svojich ,,šéfov". Jedného dňa sa medzi nimi našiel odvážlivec, ktorý si povedal ,,dosť" a dezertoval, aby sa pridal k rebelom, bojujúcim proti Impériu a za spravodlivosť.

Avšak nie všetci Stormtrooperi sú takí odvážni ako Finn, a preto väčšina z nich zo strachu navždy uviazne v rukách mocných služobníkov temnej strany sily. Táto armáda má však niečo, podľa čoho ju spoznáš na prvý pohľad, a to typické biele ,,obleky".

Musíme uznať, že Stormtrooper ako člen armádnych jednotiek vládcov Galaxie je naozaj štýlový, a ak si fanúšikom kultovej filmovej série Star Wars, tak určite nesmie chýbať na Tvojej zberateľskej poličke.

Páči sa Ti unikátna zberateľská Star Wars Funko POP! figúrka Stormtrooper, ktorá zobrazuje práve rebela Finna rozhodnutého dezertovať?

star wars funko pop figurky sk stormtrooper finn

A čo ostatné Star Wars Funko POP! Stormtrooper figúrky? Ktorá z nich si Ťa získala úplne najviac?

star wars funko pop figurky sk stormtrooper

7. Star Wars Funko POP! figúrky Yoda

Majster Yoda je jedným z členov Rady rytierov Jedi. Určite poznáš túto malú zelenú postavičku, avšak radi by sme Ti dali do pozornosti, že je oveľa silnejší, než sa na prvý pohľad môže zdať. Tento veľmi silný majster vycvičil už mnohých Padawanov, ktorí sa stali slávnymi ochrancami svetlej strany sily a Galaxie.

Yoda trénoval aj samotného Lukea Skywalkera, ktorý neskôr taktiež pokračoval v jeho šľapajách a cvičil mladých nádejných ašpirantov na rytierstvo Jedi. Šikovný majster Yoda bol natoľko múdry, že unikol aj známemu príkazu 66, ktorý je známy ako vyhladenie všetkých rytierov Jedi.

Ak si fanúšikom svetovoznámej filmovej ságy Star Wars, na Tvojej poličke by rozhodne nemala chýbať aspoň jedna figúrka majstra Yodu. Ako sa Ti páči staručký Yoda, ktorého môžeš vidieť nižšie?

star wars funko pop figurky sk yoda

Slávny majster rytierov Jedi si vyslúžil veľké uznanie, a preto sa spoločnosť Funko neobmedzila iba na jednu zberateľskú POP! figúrku, ktorá ho zobrazuje. Ktoré Star Wars Funko POP! Yoda figúrky Ti pripadajú najlákavejšie? Pochváľ sa v komentároch!

star wars yoda funko pop figurky sk

8. Emperor Palpatine

Vládca klanu Sithov, známy aj pod menom Darth Sidious, je verným služobníkom temnej strany sily a dokázal ,,vymyť mozgy" už viacerým bojovníkom, ktorí sa pridali do jeho služieb. Spočiatku sa Emperor Palpatine tváril ako bežný človek a vážený člen Rady Republiky, no akonáhle zbadal potenciál veľkej sily v mladom Padawanovi menom Anakin Skywalker, okamžite využil príležitosť a prevzal moc s jeho pomocou nad celou Galaxiou.

Od tejto doby bol Anakin Skywalker známy v Galaxii pod menom Lord Vader alebo Darth Vader. Dartha Vadera si však na svoju stranu získal Palpatine iba vďaka emocionálnemu tlaku, ktorému Anakin podľahol.

Konieckoncov, Darth Vader nemienil byť navždy v službách Imperátora a možnú nádej na záchranu videl v svojom synovi Lukeovi Skywalkerovi. Luke sa rozhodol, že mu pomôže, a nižšie môžeš vidieť Star Wars zberateľskú Funko POP! figúrku, ktorá zobrazuje Imperátora Palpatina v boji proti Lordovi Vaderovi.

star wars funko pop figúrky sk emperor palpatine

Páči sa Ti táto veľmi unikátna Star Wars Funko POP! Emperor Palpatine zberateľská figúrka? Ak áno, tak nám daj určite do komentárov vedieť!smiley

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?