Najlepší darček pre muža - TOP hry na PS4 a Xbox One

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 29.09.2019
5
Najlepší darček pre muža - TOP hry na PS4 a Xbox One

Milé dievčatá, slečny a dámy, istotne ste si už neraz v hlave položili otázku - aký by bol ten najlepší darček pre Vašu polovičku. Častokrát Vás napadne skvelý nápad, avšak o malú chvíľu začnete pochybovať o tom, či sa Váš priateľ alebo manžel darčeku poteší a začnete pátrať po iných možnostiach. Na to, aby ste sa takýmto problémom vyhli, sme tu my, pretože Vám ponúkame riešenie problematiky najlepšieho darčeka pre pánov.

Každú bytosť mužského pohlavia určite poteší jedna z najlepších konzolových hier na PlayStation 4 (PS4) alebo Xbox One. Nie nadarmo sa vraví, že chlap je len veľké dieťa a vždy vo svojom srdci túži po ,,nových hračkách".

Doprajte Vášmu miláčikovi príjemný a hravo strávený čas pri konzole s najlepšími akčnými, príbehovými či RPG hrami! Uvidíte, že ak mu takýto darček doprajete, budete tou najlepšou ženou na svete!

Hry na PS4 a Xbox One - potešia každého muža!

Ako sme už spomínali, nie nadarmo sa hovorí, že chlap je len veľké dieťa, ktoré sa nevie dočkať svojej vytúženej chvíľky hrania po náročnom dni. Ak ste si mysleli, že hry sú len pre deti, tak na to zabudnite! Hry na konzoly PS4 a Xbox One nielen dospelým mužom, ale aj ženám prinášajú skvelú formu odreagovania a psychického vypnutia od každodenných starostí. Predstavujú teda istú formu úniku z reality, ktorý raz za čas potrebuje každý z nás!

Popularita konzolových videohier neustále rastie, a práve preto po nich siaha čoraz viac ľudí, ktorým slúžia ako výborná forma oddychu. Konzolu PlayStation 4 alebo Xbox One nájdete takmer v každej domácnosti, pričom na konzole nehrajú iba deti, ale v mnohých prípadoch aj rodičia.

Najlepší darček pre muža - hry na PS4 a Xbox One

Prečo sú hry na PS4 a Xbox One najlepší darček pre muža?

Je úplnou pravdou, že každý človek dokáže zrelaxovať iným spôsobom. Nielen pre muža je dostatočná regenerácia po náročnom dni alebo týždni kľúčová, keďže iba takýmto spôsobom je možné úplne vypnúť a zbaviť sa dlhodobého stresu.

TOP hry na PS4 a Xbox One majú rôzne výhody, a teda takýto darček pre Vášho muža môže byť i osožný. Odborníci sa zhodli na rôznych benefitoch nielen konzolových hier na ľudské zdravie. Jedná sa hlavne o pozitívne vplyvy na duševné zdravie.

Aké sú výhody hier na ľudský organizmus?

  • znižovanie dlhodobého stresu
  • vyplavovanie endorfínov (hormóny šťasia, ktoré telo vylučuje v priebehu relaxačných a radostných aktivít) - toto zlepší náladu Vášho partnera
  • rozvoj koncentrácie
  • rozvoj logického myslenia
  • multitasking (schopnosť vykonávania viac vecí naraz)
  • podpora rýchleho rozhodovania
  • rozvoj priestorového myslenia
  • zdokonaľovanie jazykových schopností

Ako môžete vyššie vidieť, najlepšie hry na PS4 a Xbox One môžu byť TOP darčekom pre Vášho muža, ktorý nielen pomôže zrelaxovať a dodať nové psychické sily, ale má zaručené priaznivé účinky aj na duševný rozvoj a psychické zdravie.

TOP hry na PS4 a Xbox One ako najlepší darček pre muža

V predchádzajúcich riadkoch ste sa mohli dozvedieť o tom, prečo sú videohry pre muža tým najlepším darčekom. Ich nepochybný pozitívny vplyv na duševné zdravie rozhodne nestačí a je nutné v prvom rade vyriešiť otázku - ,,ktorá hra na PS4 alebo Xbox One je tá najlepšia pre môjho muža?".

S výberom Vám, samozrejme, radi pomôžeme! Vybrali sme Vás momentálne najlepšie konzolové hry, aké na trhu môžete dostať. Ide o zoznam TOP hier na PS4 a Xbox One s najlepším hodnotením.

Pevne veríme, že si vyberiete správne a tú najlepšiu!

1) God of War (PS4) - najlepšia akčná bojová hra

Hra God of War patrí jednoznačne medzi to najlepšie, čo môžete na hernom trhu nájsť! Ak má Váš partner alebo muž, pre ktorého hľadáte najlepší a najvhodnejší darček, rád boj ako taký v akomkoľvek zmysle, tak TOP hra God of War na konzolu PlayStation 4 ho určite poteší.

Dej tejto bojovej hry sa točí okolo bojovníka menom Kratos, ktorý sa so svojím synom Atreom vydáva splniť posledné prianie svojej manželky, a zároveň Atreovej matky Faye. Táto hra ponúkne Vášmu mužovi nezabudnuteľný zážitok z príbehu plného otcovskej lásky a drsného boja v severskom prostredí. God of War, ako jedna z najlepších hier všetkých čias na PS4, prináša i dokonalé momenty z hrateľnej stránky, skvelý súbojový systém, krásne grafické spracovanie a unikátne zbrane.

Myslíte si, že by bola hra God of War na PS4 tým najlepším darčekom pre Vášho muža? Ak áno, tak neváhajte zavítať do nášho E-SHOPU, kde si ju môžete zakúpiť v CZ verzii (české titulky).

Táto TOP hra sa nachádza aj v našich výhodných balíčkoch, z ktorých si môžete vybrať práve tu.

God of War (2018) - najlepšia bojová hra na PS4

2) FIFA 20 (PS4 a Xbox One) - najlepšia nová futbalová hra

Máte doma futbalistu alebo verného fanúšika najpopulárnejšieho športu na svete futbalu? Ak áno, tak môže byť najlepším darčekom najnovšia futbalová hra zo série FIFA - FIFA 20 na PS4 a Xbox One! Prináša mnohé novinky oproti svojmu predchodcovi - hre FIFA 19.

Váš muž sa môže tešiť na perfektný grafický zážitok, pouličný futbal v móde Volta street, unikátne dresy či skvelé góly!

Vaša drahá polovička túto novú hru určite ocení! Ak si myslíte, že táto hra je pre Vášho muža najlepší darček, tak si ju neváhajte zakúpiť u nás v E-SHOPE v CZ verzii, t. j. s českou lokalizáciou.

Neváhajte si pozrieť aj naše výhodné balíčky hier, ktoré určite potešia!

FIFA 20 - nová futbalová hra na PS4 a Xbox One

3) NHL 20 (PS4 a Xbox One) - najlepšia nová hokejová hra

Všetkých hokejistov a fanúšikov krásnej hry, ktorou hokej nepochybne je, dozaista poteší momentálne najnovšia TOP hra od vývojárov z dielne EA Sports s názvom NHL 20 na konzoly PlayStation 4, PS4 Pro, Xbox One S či Xbox One X. Ak uvažujete nad TOP darčekom pre Vášho manžela, muža či priateľa, tak s touto hrou rozhodne neurobíte nesprávny krok! Mega hra NHL 20 prináša za posledné roky najväčšie zmeny a novinky.

Váš muž sa môže tešiť na parádne prepracovanie striel najlepších hráčov najlepšej hokejovej ligy na svete NHL, skvelú grafiku, vylepšenú umelú inteligenciu brankárov či novinky v hokeji pod holým nebom (možno ste už počuli o pojme Winter Classic).

Váš partner ako fanúšik hokeja a najlepších hier na PS4 a Xbox One nepochybne túto hru ocení! Ak si myslíte, že práve táto hra je pravým najlepším darčekom pre Vášho muža na narodeniny, meniny, jubileum či Vianoce, tak určite neváhajte a objednajte si ju v našom E-SHOPE v CZ verzii (česká lokalizácia, t. j. manuál v hre).

Skvelým darčekom pre muža môžu byť aj naše výhodné balíčky hier, s ktorými ušetríte zopár eur - nájsť ich môžete v našom E-SHOPE tu.

NHL 20 - nová TOP hokejová hra na PS4 a Xbox One

4) Marvel's Spider-Man (PS4)

V prípade, že je Vaša polovička milovníkom komiksového sveta Marvel, tak jedna z najlepších hier na PS4 - Marvel's Spider-Man - ho určite zabaví na dlhé hodiny a pomôže mu poriadne si oddýchnuť po náročných dňoch v práci. Hra Marvel's Spider-Man patrí medzi najlepšie spider-man hry s úžasným hodnotením.

Hráč sa môže tešiť na zaujímavý príbeh Spider-Mana alias Petera Parkera, ktorý putuje v obrovskom otvorenom svete plnom kriminálnikov a gangstrov. Na splnenie svojej úlohy ,,ochrancu ľudstva" využíva rôzne unikátne schopnosti, ako napríklad vrhanie pavučín. Váš muž si bude môcť vyskúšať cestovanie vo výšinách mestskej štvrti Manhattan v New Yorku. Samozrejmosťou sú unikátne obleky, ktoré už k pavúčiemu mužovi jednoducho patria! Okrem toho by sme v mega hre Marvel's Spider-Man na PlayStation 4 vyzdvihli aj výborné hlavné i vedľajšie misie.

Myslíte si, že superhrdina Spider-Man zo sveta Marvel môže byť v podobe novej hry Marvel's Spider-Man na PS4 tým najlepším darčekom pre Vášho muža? Ak áno, tak si túto hru neváhajte objednať u nás v E-SHOPE v CZ verzii (české titulky). Využiť môžete aj rôzne výhodné kombá, respektíve balíčky hier, z ktorých si môžete vybrať kliknutím na tento link.

Marvel's Spider-Man - TOP spider-man hra na PS4

5) Assassin's Creed: Odyssey (PS4 a Xbox One)

Antický príbeh, v ktorom si môže hráč vybrať jednu z dvoch postáv, a to Alexios alebo Kassandra, môže byť tým najlepším darčekom pre muža, ktorý miluje TOP príbehové hry na PS4 a Xbox One. Táto hra Vášho mužovi prinesie šíry otvorený svet, krásne grafické spracovanie a príbeh dvoch bojovníkov - súrodencov - Alexia a Kassandry - ktorí sa vzopreli svojmu osudu. Assassin's Creed: Odyssey je momentálne najnovšia TOP akčná RPG hra zo slávnej hernej série Assassin's Creed.

Hráč si môže okrem iného užiť aj špičkové grafické spracovanie, náročné hlavné i vedľajšie misie, rôznych nepríjemných protivníkov či možnosť výberu odpovedí v dialógoch.

Páči sa Vášmu mužovi alebo priateľovi antická kultúra alebo história? Ak áno, tak táto mega hra na Xbox One a PS4 s historickým podtónom a kontextom môže byť tým najlepším darčekom, aký mu môžete podarovať!

Neváhajte dopriať Vášmu mužovi chvíľky plné relaxu a dobrej nálady s hrou Assassin's Creed: Odyssey, ktorú si môžete zakúpiť v našom e-shope za skvelú cenu v CZ verzii (české titulky).

  • Chceli by ste vedieť o tejto akčnej RPG hre viac? Ak áno, tak neváhajte navštíviť blog alebo databázu hier.

Assassin's Creed: Odyssey - nová TOP akčná RPG hra na PS4 a Xbox One

6) Zaklínač 3: Divoký Hon (PS4 a Xbox One) (The Witcher 3: Wild Hunt)

RPG hry prinášajú hráčovi možnosť odreagovať sa od každodenných problémov skvelým príbehom, možnosťou ovládania jednej či viacerých postáv, možnosťou vylepšovania vybavenia postáv či ich schopností. Okrem toho väčšina najlepších RPG hier (role-playing games) na PS4 a Xbox One ponúka hráčom možnosť vychutnať si obrovský otvorený svet, v ktorom na nich čakajú unikátne hlavné i vedľajšie úlohy, ktoré spolu vytvárajú zaujímavý, napínavý či emotívny príbeh.

Zaklínač 3: Divoký Hon je jednou z najlepších hier všetkých čias na konzoly PlayStation 4 a Xbox One! Príbeh sa točí okolo najslávnejšieho Zaklínača menom Geralt z Rivie, ktorého úlohou je nájsť svoju stratenú dcéru Ciri. Váš muž môže využívať unikátne zaklínačské schopnosti, plniť zaujímavé úlohy, získavať rôzne herné veci a vybavenie či využívať elixíry.

Každopádne TOP RPG hra Zaklínač 3: Divoký Hon na PS4 a Xbox One je ideálnym darčekom pre Vášho muža, ak má rád unikátne príbehy, zaujímavé charaktery postáv či skvelú atmosféru najlepších hier.

Túto hru máme pre Vás pripravenú na expedíciu v našom E-SHOPE v CZ jazyku. Zaujímavé budú pre Vás určite aj výhodné balíčky hier, ktorých súčasťou je aj RPG hra Zaklínač 3: Divoký Hon na Xbox One a PS4.

Zaklínač 3: Divoký Hon CZ GOTY - najlepšia RPG hra na PS4 a Xbox One

7) Days Gone (PS4)

Nová zombie hra, v ktorej ide o prežitie v drsnom otvorenom svete. Aj takto by sme mohli charakterizovať najnovšiu akčnú hru z dielne SIE Bend Studio na konzolu PlayStation 4! Táto hra zavedie Vášho muža do otvoreného postapokalyptického sveta, ktorý je zamorený zombíkmi. V tomto more sa snaží prežiť hlavný hrdina Deacon St. John aj so svojou vernou motorkou. Akčná survival hra Days Gone prináša hráčovi možnosť vychutnať si meniace sa (dynamické) počasie, cyklus dňa a noci, výborné zbrane, zaujímavé misie a v neposlednom rade aj výborný príbeh!

Nová TOP hra Days Gone na konzolu PS4 ponúka Vášmu partnerovi možnosť načerpať nové psychické sily do ďalšieho týždňa, ale hlavne kopu zábavy a odreagovanie!

Myslíte si, že nová hra Days Gone poteší srdce Vášho partnera alebo priateľa? Ak áno, tak si ju neváhajte objednať v našom e-shope v CZ verzii (české titulky) už dnes!

Odporúčame Vám pozrieť sa aj na naše výhodné balíčky hier, s ktorými môžete ušetriť a ktoré nenájdete nikdy inde na trhu!

Days Gone - najlepšia survival a zombie hra na PS4 a PS4 Pro

Aký je najlepší darček pre muža?

Pevne veríme, že náš článok Vám vo Vašom výbere pomohol a že vyberiete ten správny darček, ktorý bude robiť radosť Vašej polovičke ešte veľmi dlho! Hry na PlayStation 4 a Xbox One môžu zabaviť nielen Vášho partnera, ale aj Vás, ale hlavne pomôžu perfektne zrelaxovať po náročnom týždni.

Prajeme Vám veľa krásnych chvíľ s Vaším partnerom alebo priateľom s najlepšími hrami na PS4 a Xbox One a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?