Najlepších 5 tipov na darček pre priateľa a frajera nielen na Vianoce

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 15.10.2019
5
Najlepších 5 tipov na darček pre priateľa a frajera nielen na Vianoce

Tak, ako je každý rok zavŕšený najkrajším sviatkom na svete, tak aj tento rok sa už každý teší na veľkú hostinu za vianočným stolom a rozbaľovanie darčekov. Avšak v posledných rokoch sa Vianoce nestávajú len sviatkom pokoja a lásky, ale mnoho ľudí ich má spojené so stresom a psychickým tlakom. Prečo je to tak? Pretože v dnešnej uponáhľanej dobe ľudia chcú mať všetko vždy rýchlo, pričom ako prioritu si kladú nevyhnutné a neodkladné povinnosti.

Takýmto spôsobom sa nákup vianočných darčekov iba odkladá, čo vedie k vianočným nákupom na poslednú chvíľu. Pred Vianocami treba zabezpečiť jedlo, piecť koláče, uloviť kapra, kúriť do krbu, spraviť zemiakový šalát, postaviť stromček a mnoho iného. Kopec povinností, ktoré často ľudia odkladajú na poslednú chvíľu spôsobuje obrovský psychický tlak a duševnú nepohodu. Je preto potrebné rozumne si rozplánovať všetky tieto aktivity, aby ste sa vyhli zbytočným konfliktom v najkrajšom období roka.

Začnite nakupovať darčeky už v októbri alebo v novembri a uvidíte, že sa Vám bude v decembri ľahšie dýchať. Inšpirovať by Vás, milé dámy, mohol aj náš článok, ktorý je zameraný na najlepší darček pre muža, chlapa, frajera či priateľa, ktorého chcete prekvapiť originálnym darčekom pod vianočným stromčekom. Len čítajte!

vianočné darčeky gif

1. Najlepšie hry na PS4 a Xbox One - originálny darček pre priateľa

Má Tvoj chlap doma konzolu PlayStation 4 alebo Xbox One? Neváhaj mu dopriať poriadny relax a odreagovanie s najlepšími príbehovými, akčnými či závodnými hrami. Hry na PS4 a Xbox One sa stávajú čoraz populárnejšími, pretože ľudia hľadajú akúsi formu úniku od každodenného života, ktorý nachádzajú práve pri hrách.

Väčšina ľudí má však stále hry spojené s negatívami, no opak je pravdou, keďže je vedecky dokázané, že hranie hier výrazne zlepšuje psychické schopnosti človeka a rozvíja jeho kreativitu či iné mnohé vlastnosti. Samozrejme, všetkého veľa škodí, a preto treba aj hrám venovať len rozumný čas

Prekvap svojho priateľa tými najlepšími hrami na PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S a Xbox One X a uvidíš, že budeš tou najlepšou ženou na svete. Na iskričky v jeho očiach v ten moment, kedy si rozbalí vytúženú hru, nikdy nezabudneš. laugh

Ktoré hry sú vhodné ako darček pre frajera a priateľa?

Radi by sme Ti dali do pozornosti hry, ktoré sa budú Tvojmu drahému páčiť. Jedná sa o najnovšie TOP hry na Xbox One a PS4, ktoré prišli na herný trh tento alebo minulý rok, a preto si myslíme, že Tvoj priateľ by si ich mohol obľúbiť.

 • Call of Duty: Modern Warfare - snáď najlepšia séria strieľačiek prichádza s novým titulom s tematikou modernej vojny
 • Need for Speed: Heat - TOP séria závodných hier prináša tento rok taktiež novinku, zaži napínavé preteky nielen cez deň, ale aj v noci
 • FIFA 20 - najlepšie futbalové hry na PS4 a Xbox One sú predsta zo série FIFA, v hre FIFA 20 si môžeš prejsť aj zaujímavou príbehovou líniou a vyskúšať si pouličný futbal
 • NHL 20 - ak miluje Tvoj frajer hokej, úžasným darčekom preňho bude jednoznačne táto hra, v ktorej si môže vyskúšať aj hokej pod holým nebom
 • God of War - jedna z najlepších príbehových akčných hier na PS4 prináša pútavý dej plný otcovskej lásky
 • Marvel's Spider-Man - TOP hrou na PS4 a PS4 Pro je jednoznačne táto hra, v ktorej si Tvoj priateľ zahrá za Spider-Mana v otvorenom svete mesta New York City

Veríme, že si si medzi týmito hrami vybrala aspoň jednu, ktorá by sa mohla Tvojmu priateľovi páčiť. V prípade, že si chceš pozrieť aj iné hry na PS4 a Xbox One, ktoré by mohli byť super darček pre Tvojho chlapa, určite mrkni do nášho e-shopu, kde ich nájdeš viac

Určite nenechaj hrať Tvojho priateľa samého a pripoj sa k nemu v najlepších hrách pre dvoch a viacerých hráčov. Uvidíš, že hranie hier prináša relax, oddych a zaujímavé príbehy v krásnej grafike, na ktoré nikdy nezabudneš.

god of war gif

2. Daruj mu na Vianoce Funko POP figúrky

Zberateľské Funko POP figúrky sú skvelým darčekom nielen na Vianoce, ale aj na akýkoľvek iný sviatok. Čo je na nich skvelé? Zamiluje si ich každý! Prečo? Pretože každý si medzi nimi nájde aspoň jednu pre seba. 

Funko POP figúrky sú postavičky, ktoré sú vysoké cca 10 cm a vyznačujú sa svojou veľkou hlavou. Spoločnosť Funko prináša na trh svoje figúrky už 20 rokov, a teda je ich naozaj veľa. Každý filmový, seriálový či športový fanúšik si medzi nimi nájde tú svoju. Taktiež bolo vyrobené veľké množstvo figúrok s tematikou hier, ako napríklad Fortnite, Gears of War čo Overwatch. Takisto môžu tieto figúrky zobrazovať rôzne známe osobnosti z hudobného priemyslu alebo členov anglickej kráľovskej rodiny či samotného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Poteš svojho frajera a daruj mu ako originálny darček jednu z úžasných Funko POP figúrok. Radi by sme Ti uviedli pár tipov na figúrky, ktoré by mohli potešiť Tvojho priateľa.

Veríme, že náš zoznam Ti s Tvojím výberom pomôže. Ak si však medzi vyššie uvedenými POP figúrkami nenašla tú, ktorá by bola perfektný darček pre priateľa, nahliadni do nášho e-shopu, kde nájdeš širšiu ponuku Funko POP.

funko pop gif

3. Originálny darček pre priateľa na Vianoce - adrenalínový zážitok

Ak je Tvoj priateľ dobrodruh a miluje adrenalín v žilách, dopraj mu adrenalínový zážitok, na ktorý nikdy nezabudne. Darčeky na Vianoce nemusia byť len hmotné. Výhodou zážitkového poukazu je to, že Tvoj chlap si môže vybrať termín, ktorý mu vyhovuje, a zážitok mu ostane v pamäti už navždy.

Vieš si predstaviť ten skvelý pocit, ktorý po takom zážitku pretrváva? Nielen endorfíny, ale aj mnohé iné prospešné hormóny sa vyplavujú do nášho tela, čo vedie ku skvelej nálade a pozitívnej energii, ktorá pretrváva niekoľko hodín. 

Avšak aby si mohla svojmu priateľovi darovať takýto darček, musíš ho dobre poznať, aby na poslednú chvíľku nezutekal. Jedinou nevýhodou tohto typu darčeka je cena, ktorá aj niekoľkonásobne prevyšuje klasické darčeky. No čo by sme pre svoje drahé polovičky neurobili? Dopraj svojmu priateľovy unikátny zážitok, ktorý mu zvýši adrenalín!

Opäť sme sa rozhodli priniesť Ti pár tipov, z ktorých si môžeš vybrať:

 • tandemový zoskok padákom
 • bungee jumping
 • škola šmyku
 • akrobatický let lietadlom
 • akrobatický paragliding

Sama najlepšie poznáš svojho chlapa, a preto je výber len a len na Tebe. Hlavné je, aby si to užil. Nezabudni mu natočiť video na pamiatku. smiley

adrenalínový zážitok gif

4. Skvelý darček pre priateľa môže byť aj pobyt v horách

Parádnym darčekom je rozhodne aj poukaz na pár nocí v hoteli v horskom prostredí. Oddýchnite si spolu od pracovného života a bežných povinností v náručí prírody, kde dozaista zrelaxuje nielen Tvoj priateľ, ale spoločne s ním aj Ty. Doprajte si po celodennej túre romantickú večeru a vysnívaný oddych vo wellnesse.

Každý chlap si vychutná pobyt v horách, kde na 100% vypne od všetkého a bude si užívať pokoj. Stačí vybrať len ten správny dátum, podľa toho, či obľubujete viac lyžovačku alebo letné prechádzky. Každopádne, s Tebou po boku si Tvoj chlap vychutná tento darček ešte viac. 

Neváhaj svojmu priateľovi vybrať originálny darček, ktorý si užiješ spolu s ním, v podobe darčekového poukazu na pobyt v horskom hoteli. Ponúkame Ti pár tipov a miest, ktoré by Ťa mohli zaujať:

 • Vysoké Tatry
 • Belianske Tatry
 • Malá Fatra
 • Slovenský raj
 • Pieniny

Parádny darček pre priateľa môže byť úžasný pobyt na horách, ktorý si vychutná s Tebou na krásnom mieste, či už to bude jedno z vyššie uvedených alebo nejaké iné. smiley

kempinski horsky hotel gif

5. Fľaša kvalitného alkoholu

Opäť ide o darček, ktorý vyžaduje, aby si dobre poznala svojho priateľa. Fľaša naozaj dobrého alkoholu môže ulahodiť mnohým mužom, no je potrebné vybrať tú správnu. Musíš vedieť, aký alkohol má Tvoj chlap rád, aký nemá rád alebo aký by chcel vyskúšať. Odporúčame vsádzať na to, čo má rád, no zároveň mu priniesť novú chuť alebo nápoj od inej značky.

Na trhu s alkoholom nájdeš rôzne zaujímavé kúsky v širokospektrálnej cenovej relácii, a preto je potrebné zhodnotiť, koľko chceš do takej fľaše investovať, a vyberať s rozumom, aby nenastal moment sklamania. 

Každopádne, ak je Tvoj chlap gurmánom v oblasti alkoholu, fľašou kvalitnej whisky, rumu či akéhokoľvek iného obľúbeného nápoja nič nepokazíš. Či už fľašu vypije sám, s kamrátmi alebo s Tebou pri romantickej večeri, dôležité je to, že si ju poriadne vychutná.

Prinášame Ti pár tipov, ktorými sa môžeš inšpirovať, ak nevieš, akú fľašu kúpiť:

 • rum Zacapa
 • koňak Hennessy
 • whisky Jack Daniels Single Barrel 11 Proof (krásne balenie)
 • gin Cubical Kiss
 • šampanské Moët & Chandon

Ak si medzi našimi tipmi nenašla obľúbený nápoj Tvojho priateľa, pobehaj pár e-shopov s alkoholom a určite nájdeš ten najlepší darček pre frajera.

kvalitný alkohol darček pre priateľa

Čo teda kúpiť?

Výber je len na Tebe, pretože Ty poznáš svojho chlapa najlepšie a určite vyberieš darček, ktorý ho najviac poteší. Aký je ten správny? No predsa ten, ktorým si budeš ístá a daruješ ho od srdca.

 

Veselé Vianoce!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?