Najlepšie hry pre jedného hráča (singleplayer) na Xbox One a PS4

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 17.09.2019
5
Najlepšie hry pre jedného hráča (singleplayer) na Xbox One a PS4

Hry pre jedného hráča predstavujú to najlepšie a najexkluzívnejšie, čo si môžeš na konzolách PlayStation 4 a Xbox One zahrať. Ak máš rád krásne grafické spracovanie, pútavý a originálny príbeh, skvelú hrateľnosť spojenú s úžasnou atmosférou či postavy, ktoré sa Ti navždy zaryjú do pamäte, tak si na správnom mieste, keďže v nasledujúcich riadkoch sa dozvieš o TOP hrách pre jedného hráča na PS4 a Xbox One, ktoré čakajú na to, ako si ich pustíš. 

Poď sa spoločne s nami ponoriť do tajov najpopulárnejších nových hier, ktoré sa držia na popredných priečkach v renomovaných herných rebríčkoch. Každá z týchto hier Ti ponúka ešte úchvatnejší grafický zážitok na výkonných konzolách PS4 Pro a Xbox One X. Ak teda vlastníš tieto výkonné konzoly, v Tvojom hernom repertoáry by nasledovné mega hry pre jedného hráča na Xbox One a PS4 rozhodne nemali chýbať. 

13) Ori and the Blind Forest - najlepšia plošinová hra na Xbox One

Ak je pre Teba dôležitá atmosféra a skvostná príbehová línia, tak by si si mal určite zapnúť magickú TOP plošinovú hru na konzolu Xbox One s názvom Ori and the Blind Forest. Ide o naozaj magickú hru, ktorá si vyslúžila obrovské množstvo ocenení. Budú momenty, počas ktorých sa budeš sám alebo sama seba pýtať, ako je možné, že plošinová hra môže priniesť taký skvostný a nádherný herný zážitok. Už od samého začiatku sa budeš môcť v najlepšej plošinovej hre presvedčiť o unikátnosti príbehu ducha Oriho či postáv Naru alebo Sein. 

Ponor sa do skvelej atmosféry umocnenej skvelým zvukovým prepracovaním. Z hrateľného hľadiska Ti TOP hra Ori and the Blind Forest prináša unikátny checkpointový systém. Zahraj si túto plošinovú hru na Xbox One už dnes, pretože čoskoro sa dočkáme aj jej pokračovania pod názvom Ori and the Will of the Wisps

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: ÁNO

E-SHOP: V e-shope, žiaľ, hru Ori and the Blind Forest nenájdeš, no chstáme pre Teba pokračovanie, ktorého sa dočkáme už budúci rok. Nájdeš ho TU.

VIAC INFORMÁCIÍ: databáza

Prečítaj si o pokračovaní Ori and the Will of the Wisps v našom článku.

ori and the blind forest

12) Uncharted 4: A Thief's End - TOP dobrodružná hra na PS4 

Uncharted 4: A thief's End patrí medzi exkluzívne hry na konzolu PlayStation 4, ktoré sa určite oplatí si zahrať. Ak máš rád TOP príbehové a dobrodružné hry, tak hra Uncharted 4: A Thief's End sa Ti bude určite páčiť. Vydaj sa na dobrodružstvo Nathana Drakea a jeho brata Sama, ktoré vedie za slávnym strateným pokladom kapitána Averyho. Ich cesta vedie z Panamy až na horúci Madagascar, do Talianska či do škótskych vysočín. Jedna z najlepších hier všetkých čias na PS4 Ti prináša aj hranie v štýle otvoreného sveta, nádherné prostredie či skvelé súbojové mechaniky. 

Určite Ti túto mega hru na PS4 odporúčame vyskúšať

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO
 • hra pre deti: ÁNO (16+)

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

uncharted 4 a thiefs end

11) FIFA 20 a FIFA 19 - najlepšie futbalové hry na PS4 a Xbox One

Medzi najlepšie športové hry na PS4 a Xbox One rozhodne zaraďujeme aj TOP hry FIFA 19 a FIFA 20. Každá z nich Ti prináša krásny futbalový zážitok plný napätia a gólov. Vo FIFE 19 sa môžeš tešiť napríklad na efektívne plánovanie taktiky nielen počas zápasov, ale aj pred nimi, a to vďaka Dynamic Tactics. Tešiť sa môžeš aj na krásne góly so systémom striel s názvom Timed Finishing. Vyzdvihnúť by sme v tejto mega športovej hre na PS4 a Xbox One chceli aj originálny dizajn dresov, autenticitu lopty, trávnika či divákov

Najnovšia TOP hra zo série FIFA FIFA 20 Ti na druhej strane prináša množstvo vylepšení, pričom najdominantnejšou novinkou je pouličný futbal aj s možnosťou hrania za ženské postavy v móde zvanom Volta Street

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO
 • hra pre deti: ÁNO 

E-SHOP: V e-shope nájdeš najnovšiu pripravovanú hru zo série FIFA FIFA 20 v CZ verzii na Xbox One a PS4. Ponúkame Ti aj hru FIFA 19, ktorú máme v CZ verzii na Xbox One.

VIAC INFORMÁCIÍ FIFA 20: blog / databáza

VIAC INFORMÁCIÍ FIFA 19: blog / databáza

fifa 20

10) Forza Horizon 4 - najlepšia závodná hra na Xbox One

Keď sa povie parádna závodná hra, tak sa má na mysli TOP hra Forza Horizon 4, ktorá je jednou z najlepšie graficky prevedených hier. Zahráš si ju na konzole Xbox One, pričom ešte krajší vizuálny zážitok v 4K rozlíšení si môžeš užiť na výkonnej konzole Xbox One X. V tejto výbornej hre sa môžeš tešiť nielen na viac ako 450 rýchlych áut, ale aj na otvorený svet britských ostrovov, ktorý rozhodne stojí za preskúmanie. Vyzdvihnúť by sme chceli autenticitu okolitého prostredia, 4 ročné obdobia a aj príbeh, ktorý dotvára túto TOP unikátnu závodnú hru na Xbox One.

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO
 • hra pre deti: ÁNO 

E-SHOP: Hru Forza Horizon 4 Ti ponúkame v CZ verzii. Túto exkluzivitu na Xbox One, ktorá je vhodná aj pre deti, môžeš zakúpiť priamo TU.

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

forza horizon 4

9) Horizon Zero Dawn - TOP RPG hra na PS4

Dokážeš si predstaviť skĺbenie moderných technológií, resp. robotov, a povolania lovca? Čo tak robotické dinosaury? Jedna z najlepších RPG hier súčasnosti Horizon Zero Dawn na konzolu PlayStation 4 Ti umožní užiť si otvorený svet a moderné technológie v ,,priamom prenose". Staň sa postavou menom Aloy v TOP RPG hre Horizon Zero Dawn a začni bojovať proti robotickým stvoreniam, ktoré osídľujú krajinu. Tešiť sa môžeš aj na klasické prvky v RPG hrách, ako napríklad zbieranie odmien či rozličné vylepšenia. RPG hra Horizon Zero Dawn na PS4 Ti prináša množstvo spôsobov ako vyhľadávať súboje.

Staň sa lovcom robotických stvorení v RPG hre Horizon Zero Dawn už dnes!

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: ÁNO (16+)

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

horizon zero dawn

8) Days Gone - najlepšia survival zombie hra roku 2019 na PS4

Ak máš chuť vydať sa do sveta, ktorý je plný nebezpečenstva a zombíkov, tak máš príležitosť tak urobiť s novou TOP hrou, ktorá je exkluzívna na PS4, Days Gone. V tejto hre sa môžeš tešiť na obrovský otvorený svet, striedanie počasia, cyklu dňa a noci, systém vyrábania, rozličné zbrane na diaľku a na blízko, vernú motorku, ktorú si môžeš upraviť či fotomód. Akčná hra Days Gone Ti ukáže neľútostný svet, v ktorom pôjde naozaj o drsné prežitie. 

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Hru Days Gone nájdeš aj v našom e-shope, a to hneď v CZ verzii za super cenu TU.

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

days gone

7) Assassin's Creed: Odyssey - najnovšia akčná RPG hra zo súrie Assassin's Creed

TOP herná séria Assassin's Creed patrí medzi najlepšie herné série na trhu. Najnovšia TOP RPG hra Assassin's Creed: Odyssey Ti prináša obrovský otvorený svet antického grécka, v ktorom budeš musieť plniť nielen úlohy hlavnej príbehovej línie, ale i rôzne vedľajšie úlohy, ktoré dotvárajú celkový dej. Túto mega hru na PS4 a Xbox One Ti budú dopĺňať dve hrateľné postavy, a to súrodenci Alexios a Kassandra, pričom Ty si budeš musieť zvoliť jednu z týchto postáv. Príbeh bude veľmi napínavý a zaujímavý, a teda na Tvojej púti Ťa nečaká nič jednoduché. Priprav sa na tvrdé, drsné a realistické súboje sprevádzané úchvatným vizuálnym prevedením a atmosférou antického Grécka.

Zaháj svoju Odyseu v TOP RPG hre Assassin's Creed: Odyssey na PS4 a Xbox One už dnes. 

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Túto mega hru nájdeš na Xbox One a PS4 aj v našom e-shope, a to rovno v CZ lokalizácii priamo TU.

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

assassins creed odyssey

6) The Last of Us - jedna z najlepších hier všetkých čias na PlayStation 4

Pojem The Last of Us začína byť obrovskou legendou a fenoménom. Ak máš doma konzolu PlayStation 4, TOP akčná hra The Last of Us by určite nemala chýbať v Tvojom hernom repertoári. Ide o srdcervúce dobrodružstvo, v ktorom sú kľúčovými postavami Joel a Ellie. Cestuješ po Spojených štátoch amerických, ktoré zasiahla chorobná apokalypsa. Tvojou úlohou je eskortovať jediného imúnneho človeka do laboratória, aby mohol byť vytvorený účinný liek. 

V tejto TOP hre na PS4 sa môžeš tešiť na príbeh plný lásky a straty, ktorý si môžeš užiť z pohľadu tretej osoby. Zahraj si mega hru The Last of Us už dnes.

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Žiaľ, túto hru v našom e-shope nenájdeš, no ponúkame Ti jej pokračovanie, od ktorého sa očakáva minimálne taký úspech, aký zožal prvý diel. The Last of Us Part II pripravujeme TU.

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

the last of us

5) Marvel's Spider-Man - najlepšia Spider-Man hra súčasnosti na PS4

Fanúšikovia pôvodnej konzoly PlayStation 2 a Spider-Man hier prosili vývojárov o to, aby prišli s novou hrou, ktorá by im ponúkla skvelú hrateľnosť nielen v podobe vrhania pavučín, ale i skvelého prepracovania prostredia, výbornej fyziky či systému súbojov. Priprav sa na TOP akčno-dobrodružnú hru Marvel's Spider-Man na PS4, v ktorej Ťa čaká skvelý systém súbojov, množstvo záporákov a samozrejme príbeh Spider-Mana alias Petera Parkera. 

Tešiť sa môžeš aj na rôzne úrovne obtiažnosti, vylepšenia či obleky Spider-Mana. Vydaj sa do otvoreného sveta Manhattanu a zastavuj zločincov už dnes v jednej z najlepších exkluzívnych hier na PS4 Marvel's Spider-Man.

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: ÁNO (16+)

E-SHOP: Vedel si, že jednu z najlepších súčasných hier nájdeš aj v našom e-shope? Neváhaj a objednaj si Spider-Mana v CZ jazyku už dnes TU. Hrať ho môžeš už zajtra.

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

marvels spiderman

4) God of War - najlepšia akčná bojová hra na PS4

Herná séria God of War patrí medzi veľmi populárne TOP série, ktoré si našli obrovské množstvo fanúšikov po celom svete. Si fanúšikom nórskej mytológie a severského prostredia? Ak áno, tak sa Ti najnovšia TOP hra zo série God of War - God of War (2018) bude páčiť. Ide o exkluzívnu hru na PlayStation 4, v ktorej sa môžeš tešiť na polootvorený svet, v ktorom sa budeš pohybovať ako Kratos a budeš môcť objavovať úchvatný a krásne graficky spracovaný svet. Tešiť sa môžeš na množstvo brutality, epických momentov a v neposlednom rade na skvelé súboje. 

Zahraj si túto TOP akčnú bojovú hru na PS4 už dnes!

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Hru na PS4 God of War zakúpiš aj u nás, a to dokonca v CZ lokalizácii za skvelú cenu. Neváhaj a objednaj ju dnes TU, pretože túto hru môžeš hrať už zajtra!

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

god of war

3) Detroit: Become Human - TOP príbehová hra na PS4

Hra Detroit: Become Human je považovaná za jednu z najlepších dobrodružných príbehových hier všetkých čias. Ak máš doma końzolu PlayStation 4 alebo PlayStation 4 Pro, tak Ti túto TOP hru určite odporúčame zapnúť. Kľúčovými prvkami tejto adventúry sú rozhodnutia hráča, ktoré ovplyvňujú dejovú líniu. Nielen zásadné, ale i menšie rozhodnutia budú mať v konečnom dôsledku vplyv na výsledok. 

Táto TOP príbehová hra na PS4 Ti ponúka možnosť ovládať až 3 postavy, resp. 3 androidov, s rôznymi osudmi. Prvý z nich je policajným vyšetrovateľom, druhá je opatrovateľka a tretí hrdina je pevne rozhodnutí, že sa chce vytrhnúť spod nadvlády ľudí, bojuje za slobodu nielen seba, ale všetkých androidov. 

Nová príbehová hra Detroit: Become Human Ti ukáže skvelý príbeh, na ktorý len tak rýchlo nazabudneš. 

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Najnovšiu TOP príbehovú hru exkluzívnu na PS4 zakúpiš aj v našom e-shope v CZ verzii TU

VIAC INFORMÁCIÍ: blogdatabáza

detroit become human

2) Red Dead Redemption 2 - najlepšia westernová hra na PS4 a Xbox One od tvorcov GTA

Divoký západ, špičková grafika, perfektná hrateľnosť, skvelý soundtrack či úchvatná atmosféra. Aj takýmto spôsobom by sme mohli charakterizovať jednu z najpopulárnejších a najlepších hier súčasnosti na konzoly PlayStation 4 a Xbox One. Vydaj sa na skvelé dobrodružstvo na divokom západe v koži kovboja Arthura Morgana. Čo môžeš v tejto TOP hre na PS4 a Xbox One robiť? Nuž, môžeš si zajazdiť na koňoch, loviť zvieratá, hrať poker či black jack, ísť na ryby či robiť iné aktivity ako člen kočovného gangu

Okrem toho sa môžeš tešiť aj na online hru pre dvoch a viacerých hráčov v Red Dead Online. Táto mega úspešná hra na Xbox One a PS4 na Teba čaká, a preto si ju neváhaj zahrať. Objednaj dnes, hraj už zajtra!

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Jednu z najlepších hier súčasnosti Red Dead Redemption 2 nájdeš aj v našom e-shope TU na konzoly PS4 a Xbox One. 

VIAC INFORMÁCIÍ: blog / databáza

red dead redemption 2

1) The Witcher 3: Wild Hunt - Zaklínač 3 - najlepšia RPG hra všetkých čias?

Ak máš chuť zahrať si najlepšiu RPG hru na PS4 a Xbox One, tak Zaklínač 3: Divoký hon alebo The Witcher 3: Wild Hunt je určite skvelá voľba. Zahraj si za najslávnejšieho zaklínača menom Geralt z Rivie, ktorý má za úlohu nájsť svoju stratenú dcéru Ciri, avšak táto cesta nebude absolútne vôbec jednoduchá. V tejto TOP RPG hre na PS4 a Xbox One sa stretneš s mnohými nepriateľmi i priateľmi, ktorí Ťa prevedú zaujímavou príbehovou líniou. Vyzdvihli by sme i možnosť výberu odpovedí v dialógoch, systém vyrábania, zaklínačské schopnosti, získavanie odmien, vylepšovanie či striedanie dňa a noci.

Zakúp zaklínača dnes a zapni si ho na svojej konzole už zajtra!

 • hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE
 • hra pre deti: NIE

E-SHOP: Hru Zaklínač 3: Divoký hon nájdeš v našom e-shope v CZ jazyku. Jedná sa o edíciu hra roka, a teda hra obsahuje aj všetok dodatočný obsah a všetky doterajšie aktualizácie. Neváhaj a kupuj zaklínača TU!

VIAC INFORMÁCIÍ: blogdatabáza

witcher 3 wild hunt

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?