Najlepšie skiny na Xbox One - TOP 10!

Kategória: Svet hier | Publikované: 27.10.2019
5
Najlepšie skiny na Xbox One - TOP 10!

Herná konzola Xbox One, Xbox One S a Xbox One X patrí spoločne s konzolou PlayStation 4 (PS4) medzi to najlepšie, čo môžeš v konzolovom svete nájsť. Ak miluješ Xbox One a patríš zároveň aj medzi jeho spokojných majiteľov, tak je náš dnešný článok pre Teba ako stvorený!

Každý jeden človek je iný, vždy sa nájde niečo, čo nás odlišuje. Nič nie je čiernobiele, a preto môžeme túto múdrosť implementovať aj do herného sveta, konkrétne do oblasti herných konzol.

Odlíš sa od ostatných hráčov, ktorí majú doma rovnakú konzolu Xbox One ako Ty, najlepšími skinmi alebo vizuálnymi vylepšenia. Nemáš na svojej konzole a Xbox ovládači vkusný originálny skin? Ak nie, tak je najvyšší čas tak urobiť!

V nasledujúcich riadkoch Ti predstavíme najlepšie skiny na konzolu Xbox One, s ktorými môžeš zamachrovať pred svojimi kamošmi!smiley

TOP 10. Joker DC

Joker je mimoriadne populárna osobnosť zo sveta komiksov DC. Kto by nepoznal jeho legendárny smiech a unikátnu osobnosť, ktorá sa len tak nevidí! Tento hrdina sa vyskytol v mnohých DC filmoch, ktoré si našli veľké množstvo fanúšikov. Najväčším nepriateľom Jokera je Batman, jeden z najznámejších hrdinov zo sveta DC.

Videl(a) si už najnovší film Joker, v ktorom zahviezdil skvelý herec Joaquin Phoenix? Momentálne ide v kinách a veru je to bomba! Odporúčame Ti zbehnúť do kina.

Svoju obľúbenú hernú konzolu Xbox One, Xbox One S a Xbox One X si môžeš ozdobiť týmto veľmi pekným unikátnym skinom.smiley

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP DC Joker skin

TOP 9. Star Wars (Hviezdne vojny) Stormtrooper - najlepší Star Wars skin na Xbox One

Hviezdne vojny alebo Star Wars je jedna z najlepších a najlegendárnejších filmových sérií všetkých čias. Zrodila sa už v minulom storočí a tento rok zažije svoje vyvrcholenie v podobe 9. epizódy s názvom Hviezdne vojny: Epizóda IX - Vzostup Skywalkera.

Stormtrooper je typickým vojakom vo svete Hviezdnych vojen, ktorý bojuje na strane Impéria proti rebelom. Je typický svojím bielym ,,brnením" a zbraňou. Páči sa Ti vizuálne spracovanie Stormtroopera v podaní Lucasfilm?

Čo vravíš na tento TOP Star Wars Stormtrooper skin na Tvoju hernú konzolu Xbox One?

Mimochodom, svoju poličku si môžeš ozdobiť aj originálnymi zberateľskými Funko POP! Star Wars figúrkami, ktoré máme pre Teba pripravené v našom e-shope.smiley

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP Star Wars (Hviezdne vojny) Stormtrooper skin

TOP 8. Deadpool - najlepší Marvel skin na Xbox One?

Svet Marvel by bol oveľa chudobnejší bez jedného z najpopulárnejších hrdinov - Deadpoolom. Ide o veľmi humornú postavu, ktorý dokáže aj vo vážnej situácii vyčarovať divákovi úsmev na tvári. Deadpool je charakteristický svojím červeným oblekom, maskou a svojimi parádnymi fyzickými superschopnosťami.

Páči sa Ti tento (anti)hrdina z komiksového sveta Marvel? Videl(a) si jeho doterajšie dva populárne filmy? Ak nie, tak Ti ich rozhodne odporúčame.smiley

Čo tak si skrášliť svoju konzolu Xbox One týmto TOP Deadpool Marvel skinom?

Potešiť seba alebo Tvojich najdrahších môžeš aj unikátnou originálnou Funko POP! zberateľskou figúrkou Deadpool Bedtime.

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP Marvel Deadpool skin

TOP 7. Marvel Venom skin na hernú konzolu Xbox One

Venom je antihrdina, respektíve bytosť, ktorá sa pôvodne snažila ovládnuť pavúčieho muža alias Spider-Mana. Keďže sa mu nepodarilo vniknúť do jedného z najpopulárnejších Marvel hrdinov, pokúsil sa o to znova. Tentokrát sa mu to podarilo! Venom úplne ovládol muža menom Eddie Brock.

Odporúčame Ti dať šancu najnovšiemu TOP filmu Venom z roku 2018, v ktorom zahviezdil známy herec Tom Hardy.

Čo myslíš, hodil by sa tento TOP Marvel Venom Skin na Tvoju konzolu Xbox One?smiley

Ak máš v Tvojej hernej izbe aj najpredávanejšiu konzolu sveta - PlayStation 4 (PS4) - tak Ti určite odporúčame zahrať si momentálne najlepšiu Spider-Man hru s názvom Marvel's Spider-Man. Zakúpiť si ju môžeš u nás s CZ titulkami u nás v e-shope.

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP Marvel Venom skin

TOP 6. Spider-Man - najlepší Spider-Man skin na Xbox One

Spider-Man alias pavučí muž je populárnym Marvel hrdinom, ktorý si dokázal nájsť po celom svete neskutočne veľa fanúšikov. Tento hrdina, ktorý je typický svojím pavučím oblekom a špeciálnymi superschopnosťami (napríklad vrhanie pavučín), si vyslúžil množstvo TOP filmov, ktoré si už možno videl(a).

Zaujal Ťa tento TOP Spider-Man skin na Tvoju obľúbenú konzolu Xbox One?

Najlepšie skiny na Xbox One - Marvel Spider-Man

TOP 5. Assassin's Creed: Odyssey

Mal(a) si už príležitosť zahrať si najnovšiu TOP akčnú RPG hru z hernej série Assassin's Creed z prostredia starovekého Grécka na konzolu PS4 a Xbox One - Assassin's Creed: Odyssey? Ak nie, tak Ti ju rozhodne odporúčame! Ponúkame Ti ju v našom e-shope v CZ verzii za TOP cenu!smiley

K jednej z najlepších akčných RPG hier súčasnosti sa jednoznačne hodí aj unikátny skin na konzolu Xbox One a Xbox ovládač! Páči sa Ti?

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP akčná RPG hra Assassin's Creed: Odyssey

TOP 4. God of War - najlepší skin s tematikou Kratos na Xbox One

Bojovníka menom Kratos z TOP akčnej bojovej hernej série God of War snáď nemusíme predstavovať! Ak si sa s ním však ešte nestretol(a), tak Ti ho radi predstavíme. Kratos je Bohom vojny, ktorý disponuje ohromnou silou a charizmou. V najnovšej TOP akčnej bojovej exkluzívnej hre na hernú konzolu PlayStation 4 (PS4) je jeho úlohou splniť spoločne so svojím odvážnym synom Atreom posledné želanie svojej manželky - Faye.

Je pravdou, že táto hra je PS4 exkluzivitou, avšak ak sa Ti tento statný bojovník páči, určite si ho zvečni aj na Tvoju konzolu Xbox One v podobe originálneho skinu.

Jednu z najlepších bojových hier na PS4 si môžeš zakúpiť u nás v e-shope s CZ titulkami.

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP akčná bojová hra God of War (Kratos)

TOP 3. Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 patrí medzi najlepšie závodné (pretekárske) hry na hernú konzolu Xbox One. Neskúšal(a) si ju ešte? Tak v tom prípade by sme Ti ju radi odporučili. Čaká Ťa otvorený rôznorodý svet, viac ako 450 áut, rýchle krásne autá, špičkové grafické spracovanie a príbehová línia, a ak si objednáš u nás, tak aj CZ titulky.smiley

K TOP závodnej hre Forza Horizon 4, ktorá je zároveň aj exkluzívnou hrou na Xbox One, sa perfektne hodí aj unikátny skin, ktorý môžeš vidieť nižšie. Čo naň hovoríš?

Najlepšie skiny na Xbox One - TOP závodná hra Forza Horizon 4

TOP 2. Red Dead Redemption 2 - najlepší westernový skin na Xbox One

Špičkoví herní vývojári, ktorí majú ,,na rováši" aj jednu z najlepších herných sérií všetkých čias - Grand Theft Auto (GTA) - si pre všetkých milovníkov herného sveta pripravili novú TOP westernovú hru Red Dead Redemption 2 na konzoly PS4 a Xbox One, ktorá zožala obrovský úspech. Je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer), a teda okrem zážitku pre jedného hráča (single-player) budeš mať o zábavu rozhodne postarané.

Neváhaj si zahrať túto mega akčnú adventúru na Xbox One alebo PS4 a uži si skvelý príbeh v koži Arthura Morgana!smiley

Ako by si zhodnotil(a) tento TOP westernový Red Dead Redemption 2 skin na Tvoju obľúbenú konzolu Xbox One?

Najlepšie skiny na Xbox One - Red Dead Redemption 2

TOP 1. Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) - skin Geralt z Rivie na Xbox One

Najlepšia RPG hra všetkých čias na konzolu Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, PS4, PS4 Slim a PS4 Pro? Veľmi veľa hráčov sa práve takto vyjadruje o mega hre Zaklínač 3: Divoký Hon. Geralt z Rivie je najslávnejším a najlegendárnejším zaklínačom, ktorý má v TOP RPG hre Zaklínač 3: Divoký Hon veľkú úlohu, a to nájsť svoju stratenú dcéru menom Ciri.

Ak si túto mega RPG hru ešte nehral a si fanúšikom najlepších hier, určite neurobíš chybu, ak tak urobíš.smiley

Objednaj si u nás fenomenálnu RPG hru The Witcher 3: Wild Hunt na konzolu PS4 alebo Xbox One s CZ titulkami v Edícii hra roku, ktorá Ti prináša okrem základnej hry aj 2 expanzie, DLC herný obsah a aktualizácie.

Geralt z Rivie dostane aj svoj vlastný seriál na Netflixe, ktorý si kladie vysoké ciele! Uvidíš ho už koncom tohto roka (2019).

Páči sa Ti tento epický TOP skin na hernú konzolu Xbox One na tému Zaklínač 3: Divoký Hon alebo Geralt z Rivie?

Najlepšie skiny na Xbox One - Zaklínač 3: Divoký Hon (Geralt z Rivie)

Ktorý skin na konzolu Xbox One by si si vybral(a)? Určite nám napíš svoj názor do komentárov!smiley

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?