Najlepšie strieľačky pre dvoch (online multiplayer) na PS4, Xbox One a PC - TOP 7

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 22.11.2019
5
Najlepšie strieľačky pre dvoch (online multiplayer) na PS4, Xbox One a PC - TOP 7

Herný svet 21. storočia prináša ďaleko viac ako ten ,,starý". Aj staré strieľačky vyrástli a ponúkajú hráčom oveľa väčšiu variabilitu, lepšiu grafiku a prepracovanú hrateľnosť v kombinácii s mnohými unikátnymi zábavnými prvkami, ktoré im dodávajú šmrnc a exkluzivitu. Svet hier sa v 21. storočí začína prikláňať k režimom hry pre dvoch a viacerých hráčov. Ruku na srdce, kto by si nechcel otestovať svoje zručnosti zoči-voči reálnym ľuďom, súperom? 

Určite poznáš ten skvelý pocit, keď vo svojej obľúbenej strieľačke na hernú konzolu PS4, Xbox One alebo PC zostaneš ako posledný nažive a Tvojmu kamošovi uštedríš ranu priamo do čela (áno, hovoríme o legendárnom headshot kille). 

Dopraj si to, čo hľadá úplne každý hráč. Zábavu, viac ako dobrú hrateľnosť, špičkové grafické spracovanie a nezabudnuteľné momenty v TOP strieľačkách na konzoly PS4, Xbox One alebo PC. Dnešné čítanie Ťa naladí na momentálne najlepšie strieľačky pre dvoch a viacerých hráčov na PS4, Xbox One a PC. Snáď Ti bude stačiť zoznam TOP 7 hier, ktoré v modernom hernom žánri strieľačiek prekoná iba máločo. 

1. Call of Duty: Modern Warfare - najlepšia nová strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov roku 2019

Rok 2019 je mimoriadne špeciálnym rokom pre jednu z najslávnejších herných sérií, ktorou je Call of Duty. Call of Duty sa navždy zapíše do dejín herného sveta ako jedna z najlepších a najpopulárnejších strieľačkových herných sérií. Tento rok Ti vývojári z dielne Infinity Ward priniesli oživenie nostalgie s názvom Call of Duty: Modern Warfare

Táto horúca herná novinka na herné konzoly PS4, Xbox One a PC je rebootom populárnej strieľačky Call of Duty 4: Modern Warfare. Áno, je to tak, kapitán Price je opäť späť, a to nie hociakko, ale vo veľkom štýle. Tešiť sa môžeš na:

 • ultra špičkové grafické spracovanie
 • jednu z najlepších kampaní pre jedného hráča, aká bola v hernej sérii Call of Duty
 • nové misie
 • cross-play alebo možnosť hrať proti hráčom na iných platformách
 • mnoho iného

Nemôžeme Ti prezradiť úplne všetko, pretože chceme, aby si si z novej TOP strieľačky na PS4, Xbox One a PC Call of Duty: Modern Warfare odniesol(a) ten najlepší herný zážitok.

Náš e-shop je, samozrejme, vyzbrojený aj touto mega novou hrou, ktorú si môžeš zakúpiť PRIAMO TU.

Call of Duty: Modern Warfare - najlepšia nová strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov roku 2019

2. Call of Duty: WWII - TOP vojnová strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov

Vojna a boj patria už neodmysliteľne do stabilného jadra tém, na ktoré sa videohry zameriavajú. Ak rád skúmaš historické udalosti a súvislosti, nerád odmietaš najlepšie strieľačky pre dvoch a viacerých hráčov, tak Ťa určite zabaví najlepšia vojnová strieľačka, ktorá zároveň patrí medzi najlepšie akčné bojové hry na herné konzoly PlayStation 4, Xbox One a PC

Príbeh je v skutku veľmi zaujímavý a zároveň poučný, keďže poukazuje na krutosť vojny a osudy jej hrdinov. Z hrateľnej stránky táto TOP hra na PS4, Xbox One a PC nebude žiadna prechádzka ružovou záhradou, nakoľko vývojári sa rozhodli dať stopku automatickej regenerácii života, a preto budeš musieť ukázať svoje herné zručnosti a zmysel pre stratégiu a plánovanie.

V TOP vojnovej strieľačke pre dvoch a viacerých hráčov Call of Duty: WWII si prejdeš významnými udaslosťami druhej svetovej vojny, ktoré prepisovali históriu. Najznámejšia udalosť, ktorá navždy zmenila charakter tejto vojny je operácia Overloard (Vylodenie v Normandii alebo inak povedané deň D). 

Dosť bolo však single-player režimu! Call of Duty: WWII Ti môže totižto ponúknuť oveľa viac. A vieš, čo to je? Je to režim hry pre dvoch a viacerých hráčov alebo online multiplayer. Hrať budeš môcť buď za spojencov alebo podporovateľov Tretej ríše.

Call of Duty: WWII patrí zaručene medzi najlepšie online multiplayer strieľačky. Ak chceš prežiť historické udalosti druhej svetovej vojny v koži vojaka menom Ronald Daniels a vyskúšať si online hranie proti Tvojim kamošom, si vítaný v našom e-shope, kde na Teba čaká mega vojnová hra Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII - TOP vojnová strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov

3. Borderlands 3 - nová unikátna kreslená akčná hra na PS4, Xbox One a PC

Kreslená hra, ktorá nemá obdoby. Áno, dobre čítaš. Vyslovene kreslenú hru nenájdeš len tak kedykoľvek. Borderlands 3 patrí medzi najlepšie hodnotené strieľačky na konzoly PS4, Xbox One a PC, ktoré si môžeš momentálne zahrať. Jej unikátne grafické spracovanie a hrateľnosť Ťa nenechajú chladným/chladnou. 

Aby toho nebolo málo, budeš si môcť užívať aj prvky TOP akčných RPG hier, ako napríklad rôzne možnosti úpravy, získavanie odmien, využívanie schopností špecializácií a podobne. Nebude to teda iba také pif-pif. Takéto klasické pif-pif je typické pre klasické strieľačky, ktorou najnovšia hra Borderlands 3 na PS4, Xbox One a PC rozhodne nie je. 

Poďme sa pozrieť naším odborným očkom na to, čo Ťa v tejto hernej novinke postretne:

 • zaujímavé misie
 • možnosť získania rôznych odmien
 • získavanie rôznych bodov skúsenosti
 • kategorizácia zbraní
 • špecializácie, resp. povolania
 • a podobne

Keďže je nová strieľačka Borderlands 3 uvedená v článku o najlepších strieľačkách pre dvoch a viacerých hráčov, tak Ti chceme s radosťou oznámiť, že Ťa čaká aj parádny herný zážitok v kooperatívnom online multiplayer režime.

Ak máš doma momentálne najpredávanejšiu konzolu sveta PlayStation 4, tak si neváhaj dopriať zážitok, aký tu ešte nebol. Zamier do nášho e-shopu, kde nájdeš bombovú hru Borderlands 3 na PS4.

VAROVANIE: Hra môže spôsobiť závislosťlaugh

Borderlands 3 - nová strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer) na PS4, Xbox One a PC

4. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - nová akčná hra na PS4, Xbox One a PC

Obľúbení vývojári z dielne Ubisoft si pre všetkých priaznivcov najlepších strieľačiek pripravili úchvatný zážitok v podobe TOP strieľačky pre dvoch a viacerých hráčov na PS4, Xbox One a PC Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Strieľačka je to veru nevšedná. Ide o taktickú strieľačku, ktorá je charakteristická najmä realistickosťou a spracovaním súbojov. Žáner taktických strieľačiek je však okrem iného typický aj nutnosťou plánovania, taktiky, rozhodnutiami, kooperáciou a prvkami stealth

Vydáš sa na moderný ostrov Auroa, ktorý je plný moderných technológií, umelej inteligencie a dronov. Tvojou úlohou bude zastaviť vojenskú jednotku The Wolves, ktorej šéf bol v minulosti Tvojím kolegom. 

Tešiť sa v tejto novej strieľačke pre dvoch a viacerých hráčov na konzoly PS4, Xbox One a PC môžeš na dažďové pralesy, močiare, zasnežené hory či fjordy. Strhujúci grafický zážitok bude podčiarkovať aj autentická hrateľnosť, na ktorej vývojári z dielne Ubisoft stavali.

Nuda to rozhodne nebude, keďže sa môžeš s Tvojím kamošom dohodnúť, že si túto strieľačku pre dvoch a viacerých hráčov zahráte v online multiplayer režime. Veľkou výhodou je aj to, že Tvoji kamoši môžu kedykoľvek ,,skočiť" do Tvojho dobrodružstva. 

Ak máš rád nielen bezhlavé strieľanie, ale aj štipku stratégie, plánovania a kooperatívneho online hrania, tak na Teba čaká nová TOP hra Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint na PS4 a Xbox One v našom e-shope, a to ZA SUPER CENU a s CZ titulkami!

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - nová kooperatívna strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov na PS4, Xbox One a PC

5. Overwatch - TOP strieľačka pre dvoch, od ktorej sa neodtrhneš

Počul(a) si už o fajnovej animovanej strieľačke určenej pre dvoch a viacerých hráčov Overwatch? Ak nie, tak by sme Ti ju radi predstavili. Overwatch predstavuje najlepšiu strieľačku, akú kedy chlapci a dievčatá z dielna Blizzard Entertainment na konzoly PS4, Xbox One či PC pripravili. Samozrejme, tých strieľačiek nebolo veľa, keďže spoločnosť Blizzard Entertainment sa primárne zameriava na RPG a MMORPG hry.

Overwatch je bomba! Máloktorá hra dokázala prilákať toľko hráčov, ako táto akčná strieľačka, ktorá to dotiahla až do elektronického športu. Táto strieľačka pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer) je založená na princípe výberu hrdinov s unikátnym štýlom hry, ktorí sú rozdelení do 3 hlavných rol.

Ak Teba a Tvojich kamošov už prestali baviť klasické realistické strieľačky bez štipky pridanej hodnoty, tak Overwatch je pre Vás hra, na ktorej sa doslova stanete závislými! 

Prečo sa staneš na online multiplayer strieľačke Overwatch na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC závislým/ou?

 • parádne animácie
 • unikátne grafické spracovanie
 • zaujímaví hrdinovia
 • rôzne štýly hrania
 • zábavné mapy, na ktorých stráviš hodiny
 • rôzne kozmetické úpravy

Ak Ti táto hra zavoňala, lebo nám áno, tak na Teba mega strieľačka Overwatch na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC čaká s otvorenou náručou.

Overwatch - TOP strieľačka pre dvoch (online multiplayer), od ktorej sa neodtrhneš

6. Fortnite - strieľačka zdarma pre dvoch a viacerých hráčov, ktorá trhá rekordy

Pojem Fortnite sa stáva už akousi legendou. Táto hra presahuje nielen do herného, ale aj do zberateľského sveta v podobe veľmi veľmi rozkošných a krásne vyzerajúcich Funko POP figúrok, ktoré zobrazujú postavičky v rôznych unikátnych skinoch. Ak máš prázdnu poličku, ktorú by si chcel(a) vyplniť niečím naozaj originálnym, Funko POP zberateľská figúrka z nášho e-shopu Ti v tom určite pomôže.

Ale späť k veci. Fortnite od svojho zrodu už v roku 2017 prechádza naozaj krásnym obdobím. Hráči ubúdajú, avšak viac je tých, ktorí pribúdajú. Fortnite je nielen TOP populárnou strieľačkou pre dvoch a viacerých hráčov, ale taktiež hrou, ktorá je stelesnením nového herného žánru battle royale, inak povedané, bojuj až dovtedy, kým nezostaneš nažive ako posledný. 

Najznámejšou hrou, ktorá preslávila spoločnosť Epic Games je Fortnite Battle Royale. Čerpá aj mnohé prvky z jednej z najúspešnejších hier, ktorú určite aj Ty veľmi dobre poznáš - Minecraft. Veľkou výhodou je aj to, že táto strieľačka je úplne zdarma, pričom sa proti sebe na jednej mape stretne až 100 hráčov. Pekné číslo, nie?

Ak máš PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC či mobilné zariadenia a miluješ oddych v podobe najlepších strieľačiek, určite zavolaj aj svojich kamošov a zapnite si TOP populárnu strieľačku pre dvoch a viacerých hráčov Fortnite Battle Royale.

Fortnite - strieľačka zdarma pre dvoch a viacerých hráčov, ktorá trhá rekordy

7. Apex Legends - hra zdarma, pri ktorej stráviš dlhé hodiny

Ak si to vydržal(a) prečítať až sem, tak sme veľmi radi. Ale neodchádzaj ešte, pretože by sme Ti radi predstavili najväčšieho konkurenta populárnej strieľačky Fortnite Battle Royale - Apex Legends. Apex Legends je novou strieľačkou pre dvoch a viacerých hráčov, ktorú si môžeš zahrať úplne zdarma.

Populárny žáner battle royale má nového zástupcu v podobe hernej novinky Apex Legends na PS4, Xbox One a PC, ktorá prináša hráčom dokonalý oddych a vyplnenie voľnočasových chvíľ. Podstatou tejto hry je zostať nažive čo najdlhšie. Rozdielom medzi strieľačkou Fortnite Battle Royale a Apex Legends je aj to, že sa stávaš súčasťou trojčlenného tímu

Eliminovať iných hráčov nebude vôbec také jednoduché, keďže si budeš musieť pracne zháňať zbrane a rôzne suroviny. Víťazným je ten tím, ktorý prežije ako posledný. Vybrať si môžeš z množstva postáv, resp. hrdinov, pred každým kolom, pričom každý má svoj unikátny súbor zručností. Postavy sa nazývajú Legends, z čoho je odvodený aj samotný názov tejto bombovej hry.

Nová strieľačka zdarma Apex Legends pre dvoch a viacerých hráčov na PS4, Xbox One a PC čaká práve na Teba. Začni odhaľovať jej tajuplné zákutia už dnes! Stačí si ju stiahnuť úplne zdarma, avšak predtým Ti ešte odporúčame prečítať si o nej bližšie informácie v našom článku, ktorý sa jej venuje. 

Apex Legends - TOP strieľačka zdarma pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer)

Našiel si si svoju obľúbenú strieľačku? Mal si už s niektorou z nich dočinenia? Aký bol Tvoj najepickejší úspech v online multiplayer strieľačkách? Neváhaj nám nechať komentár!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?