Need for Speed: Heat

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 15.08.2019
5
Need for Speed: Heat

Si fanúšikom jednej z najznámejších pretekárskych sérií Need for Speed? Táto legendárna séria prichádza na hernú scénu s novou hrou Need for Speed: Heat, ktorú si budeš môcť zahrať už tento rok (2019).

Priprav sa na pretekárske dobrodružstvo, ktoré bude zasadené do súčasného sveta, a pretekaj v uliciach veľkomiest na drahých športových autách. Tešiť sa môžeš tiež na pánov policajtov, ktorí Ti budú v pätách takmer na každom rohu!

Recenzie - Need for Speed Payback

Pred samotným predstavením novej závodnej hry Need for Speed Heat je potrebné si ,,zaspomínať" na skúsenosti, respektíve recenzie hráčov na momentálne najnovší titul zo série NFS - Need for Speed Payback.

Čo na túto pretekársku hru hovorili iní hráči?

  • krásna grafika
  • spracovanie áut
  • hrateľnosť
  • arkádové poňatie hry
  • dobrá ovládateľnosť

Hra Need for Speed Payback si vyslúžila na Googli hodnotenie 92 %, čo ju zaradilo medzi mega hry roku 2017.

Need for Speed: Heat - otvorený svet a príbeh

Need for Speed: Heat je novou hrou z dielne Ghost Games, ktorá zavedie nadšeného milovníka rýchlych áut a dymu do otvoreného sveta súčasnosti, pričom sa bude klásť veľký dôraz na príbehové spracovanie. Jedna z najnovších TOP hier roku 2019 Ťa donúti byť najrýchlejším jazdcom a byť skutočným šampiónom pouličných pretekov. 

Tešiť sa môžeš aj na jazdu v noci, a teda, ak máš rád/rada nielen rýchle autá, ale i atmosféru nočných pretekov, tak si určite prídeš na svoje! Vyzerá to tak, že najnovšia hra zo série Need for Speed - Need for Speed: Heat - sa bude podobať hrám Need for Speed: Underground a Need for Speed: ProStreet

Preteky v noci i cez deň

Nová závodná hra má obrovský potenciál, keďže bude spájať denné preteky s tými nočnými. Šťavu tejto hre dodajú i policajti, ktorí po Tebe pôjdu. Umelá inteligencia týchto policajtov je naprogramovaná na rôzne úrovne agresivity, čo sa prejaví cez deň i v noci. To znamená, že cez deň budú menej agresívni, pričom v noci pocítiš ich ozajstný hnev. 

Zaujímavosťou je aj to, že vývojári z Ghost Games nechávajú výber dennej alebo nočnej jazdy úplne na Tebe. Inak povedané, zvoliť si denný alebo nočný režim budeš môcť kedykoľvek budeš chcieť. Pozor však na jednu vec, a to to, že ak Ťa policajti chytia po tme, tak s nočnou jazdou končíš.

Jednu z najlepších závodných hier roku 2019 by sme mohli charakterizovať nasledujúcimi prvkami:

  • obrovský dôraz na príbehovú líniu
  • autentická kultúra mestských áut
  • značná možnosť prispôsobenia i vylepšovania

Need for Speed: Heat - najlepšia závodná hra roku 2019 na PS4 a Xbox One

Vylepšovanie a prispôsobovanie

Hra NFS: Heat bude charakteristická aj veľkou mierou možností vylepšovania a prispôsobenia. Jednotlivé prostriedky na vylepšenie svojho vozidla si budeš musieť zaslúžiť v udalostiach (in-game events), ktoré sa budú odohrávať v samotnej hre. Príkladom môže byť indikácia na mape o tom, že sa konajú preteky - ak tieto preteky vyhráš, tak si môžeš užiť nový upgrade výkonu Tvojho vozidla.

Nová závodná hra z dielne Ghost Games Ti neprinesie ani mikrotransakcie či lootboxy. Ak si pamätáš na tzv. speed karty z hry NFS: Payback, tak tieto si taktiež nebudeš môcť v novej závodnej hre užiť. Tešiť sa však môžeš i na rozšírenia hry, ktoré by sme mohli pripodobniť hre Forza Horizon 4. Jedná sa o platené balíky áut či platené tajné mapy, ktoré Ti umožnia vidieť rôzne zberateľské veci nachádzajúce sa na mape.

Need for Speed: Heat - TOP závodná hra na PS4 a Xbox One

Cena a dátum vydania hry Need for Speed: Heat

Nová TOP závodná hra Need for Speed: Heat vychádza už 8. novembra 2019 na konzoly PS4, Xbox One a PC. Priemerná cena sa bude pohybovať na úrovni 60 €. Túto hru si budeš môcť zakúpiť aj v našom e-shope na konzolu PS4 a Xbox One.smiley

Tešíš sa na očakávanú hru zo série Need for Speed? Máš radšej túto sériu alebo sériu závodných hier Forza Horizon? Myslíš si, že novinka NFS: Heat môže poraziť jednu z najlepších závodných, respektíve športových hier, na Xbox One Forza Horizon 4?

Určite neváhaj vyjadriť svoj názor v komentároch!

Tešíme sa na výbornú diskusiu!

PS.: Máme pre Teba pripravené aj iné zaujímavé články, ktoré by Ťa mohli zaujať:

Ak si fanúšikom najlepších športových hier, máme tu pre Teba:

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?