Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat (PS4)
Nie je skladom
69,99 €
60,49 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR/NL

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Nová závodná hra Need for Speed: Heat je pokračovaním série Need for Speed, ktorá Ti ponúkne opäť rýchle autá či napínavé preteky. V najnovšej hre z dielne Ghost Games si budeš môcť vyskúšať jazdu cez deň či v noci, a to kedykoľvek budeš chcieť. 

Priprav sa na výbornú jazdu a množstvo vylepšení na Tvoje autá. Užiť si budeš môcť aj výbornú príbehovú líniu, ktorá Ťa určite ako fanúšika tejto série zaujme. V pätách Ti však budú aj muži zákona, s ktorými to rozhodne nebudeš mať jednoduché. Dávaj si na nich pozor hlavne v noci, kedy sú ešte viac ostražití. 

Tešiť sa môžeš i na rôzne udalosti (in-game events), za ktoré môžeš získať rôzne vylepšenia. Najnovšia TOP hra z dielne Ghost Games Ti už nebude ponúkať mikrotransakcie alebo lootboxy, ktoré si mohol/mohla vidieť v predchádzajúcich tituloch.

Dátum vydania

Jedna z najlepších závodných hier roku 2019 prichádza na herný trh už 8. novembra 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Si pripravený/á dupnúť na plyn s hrou NFS: Heat a ukázať všetkým, ktor je kráľom ciest?

Recenzie na novú TOP závodnú hru Need for Speed: Heat na konzoly PS4 a Xbox One

Ak máš rád(a) najlepšie hry a rýchle autá, s touto hernou novinkou si určite prídeš na svoje! Ako bude táto nová hra vyzerať v praxi? Bude dôstojným konkurentom jednej z najlepších pretekárskych hier všetkých čias Forza Horizon 4 na Xbox One? Uvidíme! Kritici a hráči nám onedlho poskytnú svoje recenzie, ktoré presvedčia možno aj Teba!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?