NHL 20 CZ + PS Plus SK (12 mesiacov) + Call of Duty: WWII

NHL 20 CZ + PS Plus SK (12 mesiacov) + Call of Duty: WWII PS4
Nie je skladom
149,99 €
115,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Pri platbe cez PayPal Ti PS Plus kód zašleme obratom. V prípade, že si si zvolil platbu na dobierku, kód aj hru Ti zašleme v balíčku. Pri zvolení spôsobu platby PREVODOM na bankový účet Ti po pripísaní celkovej sumy na náš bankový účet odošleme aktivačný kód na e-mailovú adresu a zvyšné produkty budeme expedovať spôsobom dopravy, ktorý si si zvolil.

Ak si stihneš objednať tento produkt do 16:00 Slovenskou poštou, doma ho môžeš mať už nasledujúci pracovný deň. 

NHL 20 CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

NHL 20 je najnovšia TOP hokejová hra na konzolu PlayStation 4, v ktorej si môžeš užiť mnohé novinky, ktoré Ťa určite potešia. Staň sa najlepším hráčom zámorskej hokejovej ligy NHL v novej hre NHL 20 a začni strieľať parádne góly s technológiou unikátnych striel najlepších hráčov sveta.

Najlepšia hokejová hra na svete NHL 20 na PlayStation 4 Ti prináša aj úplne nové animácie, nové ľadové plochy do hokeja pod holým nebom, novinky vo World of Chel, nových komentátorov či zdokonalenú umelú inteligenciu brankárov

Zahraj si novú hru NHL 20 v CZ jazyku a uži si aj úplne nových komentátorov, ktorí Ťa budú sprevádzať napínavými zápasmi!

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR

Hľadáš najlepšie vojnové a bojové hry na konzolu PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro? Máš rád/rada najlepšie príbehové hry pre jedného hráča, ktoré v Tebe zanechajú nezabudnuteľnú stopu a emotívny zážitok? Ak áno, tak si na správnom mieste, pretože TOP akčná bojová hra, respektíve strieľačka, Call of Duty: WWII na konzolu PS4 k nim rozhodne patrí. 

Call of Duty: WWII Ti prináša autentický zážitok krutých čias druhej svetovej vojny, ktorý sa Ti určite vryje do pamäte. Novinkou jednej z najlepších vojnových a bojových hier na PS4 je aj koniec automatickej regenerácie života. Doplniť si život budeš musieť lekárničkou, ktorú sám nájdeš alebo ktorú si vypýtaš od kolegov vojakov. 

Zahraj si túto TOP vojnovú a bojovú hru na konzole PlayStation 4 a začni príbeh jednou z najslávnejších vojnových operácií všetkých čias deň D alebo Vylodenie v Normandii!

PS Plus na 12 mesiacov SK

Služba Sony PS Plus predstavuje jedinú možnosť, ako si užiť hry pre dvoch a viacerých hráčov na konzole PlayStation 4. Okrem TOP online hier, ktoré si môžeš užiť so svojimi kamarátmi na Teba čakajú aj iné exkluzívne výhody, ku ktorým patria:

  • exkluzívne zľavy v elektronickom obchode PS Store
  • 2 hry zdarma každý mesiac
  • úložný cloudový priestor v objeme 100 GB
  • možnosť zdieľania svojich obľúbených hier s kamarátmi, ktorí ich nevlastnia
  • prístup k beta testovacím verziám niektorých hier

Zahraj si tie najnovšie najlepšie hry na PS4, PS4 Slim a PS4 Pro online už dnes!

 

Tento výhodný balíček môže byť aj Tvoj! Avšak nezabúdaj na to, že kedykoľvek sa môže vypredať.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?