Nová hra Assassin's Creed: Kingdom?

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 07.07.2019
5
Nová hra Assassin's Creed: Kingdom?

Tituly Assassin's Creed patria medzi najlepšie hry na konzoly i PC

Z pojmu Assassin's Creed sa za tie roky stal fenomén, ktorý dokázal v hernom svete vyvolať úplné šialenstvo! Samozrejme, v tom pozitívnom slova zmysle! Ak si hral nejaký titul z akčnej série od svetoznámych vývojárov z dielne Ubisoft, tak vieš, o čom je reč! Ak patríš k hráčom, ktorí ešte nemali šancu skúsiť tituly, ako Assassin's Creed: Odyssey, Assassin's Creed: Origins, prípadne Unity či Syndicate, tak máš skvelú príležitosť pripraviť sa na novú hru, ktorej názov je podľa väčšiny zdrojov Assassin's Creed: Kingdom.

V prípade, že máš rád severské prostredie a éru Vikingov, tak Ťa potešíme, keďže s najväčšou pravdepodobnosťou sa najnovšia hra od spoločnosti Ubisoft bude odohrávať v dobe Vikingov. Mnohé zdroje však stále pripúšťajú, že nová top hra Ubisoftu sa bude odohrávať v časoch Ríma. Vylúčiť ani jednu či druhú možnosť nemožno, keďže oficiálne informácie nemáme, a to dokonca ani po známej konferencii E3, kde vystúpil Ubisoft, napríklad, aj s jej najnovšou hrou, ktorá je v procese vývoja, a to Gods & Monsters, ktorá má vo veľkej miere čerpať zo série Assassin's Creed, konkrétne z titulu AC: Odyssey.

Poďme sa pozrieť na rôzne dohady o novej očakávanej akčnej hre, ktorá bude určite patriť medzi tie najlepšie hry, ktoré na trhu nájdeš!smiley

Assassin's Creed Kingdom

Assassin's Creed: Kingdom - nástup éry Vikingov?

Ako sme sa už v úvodnom preslove zmienili, najnovšia očakávaná hra z akčnej série Assassin's Creed by sa mala volať Assassin's Creed: Kingdom. Prvým reálnym podnetom na všetky predpoklady a dohady bola jedna z najnovších hier spoločnosti Ubisoft Tom Clancy's The Division 2. Priamo v hre totižto hráči objavili plagát s názvom Valhalla, ktorý zobrazoval severské prostredie.

Chcú takýmto spôsobom vývojári komunikovať s hráčmi a ponúknuť im aspoň nejaké ,,stopy", z ktorých by si mohli dať všetko dokopy, alebo sa snažia hráčov iba zmiasť? Odpoveď na túto otázku prenechávame Tebe.

Čo sa týka oficiálneho názvu, momentálne existujú 2 názorové prúdy. Jeden z nich sa prikláňa (tento prevažuje) k tomu, že nová Assassin's Creed hra sa bude volať Kingdom. Druhý, menšinový, preferuje názov Ragnarok. Druhý názorový prúd bol následne inými zdrojmi vyvrátený. Istotu však každopádne nemôžeme mať nikdy, pokiaľ nedisponujeme oficiálnymi informáciami.

Jednoduchší názov by možno bol Assassin's Creed: Vikings. Mnohí hráči už pripravovanú hru nazývajú iba takto.

Aké sú predpoklady o najnovšej pripravovanej hre Assassin's Creed?

Poďme si spoločne zhrnúť všetky predpoklady, ktoré môžeme brať do úvahy:

  • pravdepodobný názov je Assassin's Creed: Kingdom (niektoré zdroje - Assassin's Creed: Ragnarok)
  • s najväčšou pravdepodobnosťou vikingské prostredie (isté názory sú presvedčené o rímskom prostredí)
  • možné kooperatívne hranie vo väčšine misií (i vedľajších) vo veľkom otvorenom svete
  • protagonista Ragnar Lothbrok
  • navštíviš krajiny ako Dánsko, Veľká Británia, Švédsko, Nórsko a Fínsko
  • dôraz na objavovanie sveta s veľkým množstvom prvkov z RPG hier

Samozrejme, všetky informácie je potrebné brať s rezervou, nakoľko ide iba o predpoklady a dohady. Každopádne sa máš určite na čo tešiť!

Assassin's Creed: Kingdom

Dátum vydania, cena a platformy

Vzhľadom na konferenciu E3 Ti môžeme s prehľadom povedať, že tento rok (2019) sa novej hry zo série Assassin's Creed určite nedočkáme! Ak máš však rád RPG hry, tak pre Teba Ubisoft pripravuje novú hru Gods & Monsters, ktorá je tematicky založená na gréckej mytológii.

Predpokladáme, že cena ihneď po vydaní sa bude pohybovať okolo 50 € na konzoly.

Ak hľadáš nejaké top hry na PS4, Xbox One alebo PC, ktoré by si si zahral, je veľká šanca, že nová hra Assassin's Creed bude dostupná v roku 2020 pre všetky terajšie platformy. Na druhej strane existujú aj názory, že sa tohto titulu dočkáme až na nové konzoly PS5 a Xbox Two (Scarlett).

Nechajme sa prekvapiť, tak či onak, vývojári určite vytvoria opäť skvelú hru, ktorá bude v zozname najlepších hier na Xbox One, PS4 a PC.

So spätnou kompatibilitou si budeš môcť zahrať nového Assassina aj na PS4 či Xbox One, ak by novinka vyšla výlučne na nové konzoly a PC.

new Assassin's Creed Kingdom

Nová akčná hra Assassin's Creed - hodnotenie

Aké sú Tvoje predpoklady o pripravovanom titule z dielne Ubisoft? Myslíš si, že bude ďalší titul zo série hier Assassin's Creed top hrou? Ktoré tituly z tejto série považuješ za najlepšie hry? Assassin's Creed na PS4, Xbox One alebo PC - aké sú Tvoje preferencie?

Poď sa zapojiť do diskusie, budeme sa tešiť!smiley

PS.: Ak si novým hráčom, ale i veteránom v akčných Assassin's Creed hrách, určite si prečítaj aj naše ďalšie články:

Ak by si si rád prečítal viac aj o najnovšej oznámenej hre Ubisoftu Gods & Monsters, môžeš tak urobiť tu.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?