Originálny darček na Vianoce - Funko POP figúrky zaručene potešia!

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 09.10.2019
5
Originálny darček na Vianoce - Funko POP figúrky zaručene potešia!

Najkrajšie sviatky v roku sa blížia a možno už aj Ty začínaš pomaly uvažovať nad najlepším originálnym darčekom pre muža, ženu, deti, mamu či otca. Nebudeme si klamať, Vianoce nie sú len časom pohody, ale taktiež veľkého psychického tlaku a stresu, a to hlavne vtedy, keď nemáš poňatia, čo kúpiť.

Keď si už zavrhol(a) všetky svoje nápady na darček na Vianoce pre Tvojho blízkeho, začínaš uvažovať nad možnosťami, ktoré by potešili každého. Avšak nie každý takýto darček môže byť originálny, no my Ti prinášame dva v jednom, a to originálny darček na Vianoce pre každého.

Funko POP! zberateľské figúrky urobia obrovskú radosť každému, kto je fanúšikom niečoho! Či už Tvoja milovaná osôbka miluje filmy, seriály, hry alebo slávne osobnosti nielen súčasného šoubiznisu, Funko POP! figúrky sú tým správnym darčekom!

Originálny darček na Vianoce - darujte krásne zberateľské figúrky

Snáď každému človeku spraví radosť maličkosť, ktorá mu pripomína jeho obľúbenú postavu zo seriálu, filmového hrdinu, známu historickú osobnosť či súčasné celebrity. Funko POP figúrky môžu predstavovať aj unikátne postavičky z rôznych hier na PS4 a Xbox One či animované postavy z rozprávok. 

Ako ich spoznáš? Ich najtypickejším prvkom je určite veľká hlava, ktorá je umiestnená buď na pružine (môže akoby tancovať) alebo je upevnená k telu figúrky. Výška unikátnych Funko POP figúrok je 10 cm a ako materiál na ich výrobu sa využíva vinyl. Funko POP figúrky predstavujú originálny darček na Vianoce aj preto, lebo na Slovensku ešte nie sú tak populárne ako v zahraničí, avšak svojich fanúšikov už majú aj u nás.

Vo svete existujú zberatelia, ktorých hodnoty kolekcií POP figúrok sa pohybujú aj okolo 10 000 €, čo svedčí o tom, že Funko POP figúrky sú naozaj obrovským fenoménom, ktorý kraľuje trhu so zberateľskými predmetmi. 

TOP 5 filmových Funko POP 

Určite v Tvojich spomienkach zostáva veľmi veľa filmov, ktoré Ťa dokázali zaujať tak, že si si ich pozrel(a) aj viackrát. Čo tak si navždy tieto filmy pripomínať originálnymi Funko POP figúrkami, ktoré Ti budú robiť radosť na Tvojej poličke alebo kdekoľvek budeš chcieť. Ponúkame Ti výber piatich najlepších filmových zberateľských figúrok, z ktorých si určite vyberieš tú svoju. 

5. Olaf z animáku Frozen - originálny darček na Vianoce pre deti

Každý, kto videl známu a úspešnú rozprávku Frozen, si určite zapamätal postavičku menom Olaf. Olaf je veľmi výnimočný snehuliak, ktorý Ťa sprevádza príbehom ľadového kráľovstva. Prečo je taký výnimočný? No predsa preto, lebo vie rozprávať a keď rozpráva, vždy to stojí za to. 

Olaf má detskú dušu, ktorá nie úplne všetkému chápe, a kladie množstvo otázok, ktoré je niekedy ťažké zodpovedať. Každopádne, veríme, že patrí medzi Tvoje obľúbené postavy z animovaného príbehu Frozen (Ľadové kráľovstvo), pretože jeho Funko POP figúrka je naozaj vkusná a aj počas leta Ti bude pripomínať Tvojho obľúbeného snehuliaka.

funko pop sk olaf frozen

4. Joker - najlepší darček pre fanúšikov hrdinov z DC

Fanúšikovia DC komiksov túto ikonickú postavu iste dobre poznajú. Joker je jednou z najznámejších postáv zo sveta DC a je typický svojou tajuplnosťou a šialenosťou. Ide o klauna, ktorý je nepochopený a žije vo svojom svojskom svete. Joker je zobrazením mnohokrát tabu témy, ktorou sú duševné ochorenia a ich vplyv na okolie.

Táto postava sa objavila v mnohých filmoch, pričom najnovším z nich je tohtoročný film Joker (2019), kde hlavnú úlohu hral Joaquin Phoenix. Zvečni si navždy nielen nový film o Jokerovi v podobe Funko POP zberateľských figúrok, ktorých je na tému Joker neúrekom. 

funko pop sk joker

3. Spider-Man - originálny darček na Vianoce pre fanúšikov Marvelu

Spider-Man je nepochybne jedným z najznámejších Marvel hrdinov, ktorý sa dostal aj na filmové plátna. Ak si fanúšikom sveta Marvel, určite si videl(a) všetky jeho filmy, ktorých bolo už viac. Pavúčí muž je známy vďaka svojim superschopnostiam, pričom typické je jeho vrhanie pavučiny a unikátny pavúčí kostým. 

Snáď nemusíme spomínať, že svoje superschopnosti získal tým, že ho uhryzol pavúk. Užiť si môžeš množstvo Funko POP zberateľských figúrok na tému Spider-Man, a preto nám neostáva nič iné, ako popriať Ti správny výber.

funko pop sk spider-man

2. Thor - superhrdina od Marvelu, ktorý vždy poteší

Pojem Avengers od Marvelu Ti určite niečo hovorí. Ak si verným fanúšikom tohto komiksového sveta, tak určite vieš, že boh hromu Thor je jedným z nich. Thor patrí medzi najslávnejších a najobľúbenejších Avengerov zo sveta Marvel a je známy hlavne svojou super zbraňou - kladivo, ktoré má špeciálne vlastnosti. 

V našom e-shope môžeš dopriať radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym. Skvelým darčekom na Vianoce pre muža, ženu dieťa, otca či mamu môže byť nepochybne aj Funko POP figúrka Thor z filmu Avengers: Endgame. Táto POP figúrka je typická aj tým, že postavičká má zabudovanú hlavu na pružine, takže ňou môžeš aj hýbať, pričom zobrazuje Thora v pohodlnom oblečení, čo vytvára komický dojem. Zakúpiť ju môžeš TU.

funko pop sk avengers endgame thor

1. Kylo Ren - originálny vianočný darček pre fanúšikov Star Wars

Kylo Ren je zápornou postavou v úspešnej filmovej sérii Star Wars (Hviezdne vojny). Ide o potomka slávneho Anakina Skywalkera alias Dartha Vadera. Kyla Rena zaúčal tajom umenia rytierov jedi samotný Luke Skywalker, ktorý bol zároveň aj jeho strýkom. Kylo Ren však neodolal pokušeniu a pridal sa k temnej strane sily.

Ak si fanúšikom/fanúšičkou Star Wars alebo niekoho takého poznáš, Kylo Ren v podobe zberateľských Funko POP figúrok môže byť perfektným darčekom nielen na Vianoce. V našom e-shope nájdeš postavu zo Star Wars Kylo Ren v podobe dvoch Funko POP figúrok. Vybrať si môžeš, či chceš Kyla Rena s maskou alebo bez masky

funko pop sk kylo ren star wars

funko pop sk kylo ren with mask

TOP 5 seriálových Funko POP - darček na Vianoce pre milovníkov seriálov

Seriály naberajú na čoraz väčšej popularite, čo sa odrazilo na množstve postáv, ktoré si získali srdcia mnohých fanúšikov. Či už je to obyčajná postava alebo osobnosť s nadprirodzenými schopnosťami, jedno majú spoločné, a to to, že si ich človek pamätá navždy. Funko POP figúrky Ti môžu tieto seriálové výnimočné postavy zhmotňovať aj u Teba doma. Okrem toho môžu byť krásnym originálnym darčekom na Vianoce pre kohokoľvek.

5. Eleventh Doctor - pre fanúšikov seriálu Doctor Who

Doctor Who je britský sci-fi seriál, ktorý patrí medzi tie najpopulárnejšie, ktoré si možno videl(a) aj Ty. Samotný seriál zobrazuje príbeh lorda času (Time Lord) zvaného The Doctor, ktorý je mimozemským stvorením z planéty Gallifrey.

Čo tak si dopriať originálnu zberateľskú Funko POP figúrku, ktorá Ti môže tento seriál pripomínať, či už na stole, poličke alebo kdekoľvek inde. Skvelým a zároveň originálnym darčekom pre fanbúšika seriálu Doctor Who môže byť figúrka postavy menom Eleventh Doctor.

doctor who funko pop sk eleventh doctor

4. Sheldon Cooper - Big Bang Theory

Big Bang Theory (Teória veľkého tresku) je jeden z najslávnejších seriálov, aké kedy uzreli svetlo sveta. Ide o komediálny seriál, ktorý baví množstvo ľudí po celom svete. Jednou z hlavných postáv je Sheldon Cooper, ktorý možno dokázal zabaviť aj Teba.

Spoločnosť Funko všetkým fanúšikom tohto seriálu, zberateľom i nezberateľom a, samozrejme, aj Tebe prináša zberateľské Funko POP figúrky, ktoré zobrazujú nielen Sheldona, ale aj iné postavy z tohto úspešného vtipného seriálu o skupinke mladých vedcov.

funko pop sheldon cooper big bang theory sk

3. Rick Sanchez - originálny darček na Vianoce pre nadšenca seriálu Rick and Morty

Rick and Morty (Rick a Morty) je americký animovaný sci-fi seriál pre dospelých, ktorý sleduje príbehy a osudy dvoch postáv - šialeného vedca Ricka Sancheza a jeho dobrosrdečného vnuka Mortyho Smitha. 

Ak si fanúšikom alebo fanúšičkou tohto populárneho animovaného seriálu, tak si určite prídeš na svoje aj s Funko POP figúrkami, ktoré zobrazujú šialeného a stále opitého vedca Ricka Sancheza. Tieto figúrky budú krásnym vianočným darčekom pre chlapa, priateľku, frajera či frajerku, ak milujú komediálny seriál Rick and Morty.

funko pop rick sanchez rick and morty

2. Funko POP Game of Thrones - originálna figúrka Tyriona Lannistera

Aj Ty si už videl(a) jeden z najúspešnejších seriálov všetkých čias Game of Thrones (Hru o tróny)? Ak áno, tak by Ťa určite mohla potešiť originálna Funko POP zberateľská figúrka, ktorá môže byť tým najlepším darčekom pre muža, ženu alebo pre deti. 

Tyrion Lannister patrí medzi najvýznamnejšie postavy, ktoré hýbali kartami. Prešiel si rôznymi peripetiami, čo sa prejavilo aj na jeho zovňajšku. Tento muž s trpasličím vzrastom môže vkusne zdobiť Tvoju zberateľskú poličku s pohárom v ruke a v podobe, v akej ho poznáš z posledných sérií.

funko pop sk game of thrones tyrion lannister

1. Battle Eleven - najlepší darček na Vianoce pre sledovateľov Stranger Things

Fanúšikovia a fanúšičky populárneho seriálu Stranger Things si určite prídu na svoje so zberateľskou Funko POP figúrkou Battle Eleven, ktorá stvárňuje jednu z hlavných postáv Eleven v súboji so záporákom Mind Flayerom. Dopraj sebe a svojim najbližším darček na Vianoce, s ktorým nikdy nezabudnú na svoj obľúbený seriál

Táto figúrka má potenciál byť originálnym darčekom na Vianoce nielen pre ženu, priateľku či frajerku, ale aj pre frajera či priateľa, a preto ju nájdeš aj v našom e-shope.

stranger things battle eleven funko pop sk

TOP 5 - Funko POP s hernou tematikou

Najlepšie hry na konzoly PlayStation 4, Xbox One a PC dokážu v ľuďoch vyvolať veľmi pozitívne emócie a zážitok, ktorý v nich pretrváva veľmi dlhú dobu. Aj Ty máš nejakú obľúbenú TOP hru, ktorú si si zahral na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC? Utkvela Ti v pamäti nejaká nezabudnuteľná herná postava? Ak áno, tak si môžeš dopriať krásny originálny darček na Vianoce v podobe zberateľských Funko POP figúrok s hernou tematikou. 

Tieto POP figúrky môžu rozhodne potešiť nielen malých, ale aj veľkých hráčov. Vyčaruj úsmev na tvári a podaruj Funko POP figúrku ako darček pre muža, ženu, priateľa či frajerku. 

5. Ciri - originálny darček na Vianoce pre fanúšikov RPG hier

Tešíš sa už na nový seriál od Netflixu Zaklínač? Ak áno, radosť Ti môže urobiť aj originálna Funko POP zberateľská figúrka Ciri, ktorá zobrazuje mladé dievča Ciri ako zaklínačku.

Príbeh poľského autora Andrzeja Sapkowskeho sa dostane na seriálovú scénu a Ty môžeš potešiť touto Funko POP figúrkou nielen seba, ale aj všetkých Tvojich blízkych. Figúrku môžeš aj vkusne zabaliť, a teda bude určite originálnym darčekom na Vianoce nielen pre ženu, ale aj pre muža, dieťa, otca či mamu.

funko pop figurky sk ciri witcher

4. Geralt z Rivie - darček na Vianoce pre fanúšikov Witchera

Geralt z Rivie alias Zaklínač je najslávnejším zaklínačom všetkých čias a zároveň hlavnou postavou TOP RPG hry Zaklínač 3: Divoký Hon, ktorú si môžeš zakúpiť aj u nás v e-shope. Úlohou nášho zaklínača je nájsť svoju stratenú dcéru Ciri. Akými peripetiami a nástrahami si Geralt z Rivie bude musieť prejsť? To sa dozvieš v jednej z najlepších RPG hier všetkých čias na PS4 a Xbox One The Witcher 3: Wild Hunt.

Mimochodom, príbeh zaklínača sa dostane aj na televízne obrazovky v podobe seriálu od Netflixu. Originálnym darčekom na Vianoce v roku 2019 môže byť preto aj zberateľská Funko POP figúrka Geralta z Rivie.

funko pop figurky sk geralt of rivia witcher

3. Kratos - hlavná postava fenomenálnej hry God of War

Kratos je jedna z najslávnejších a najobľúbenejších herných postáv. Ak poznáš jednu z najlepších bojových hier všetkých čias God of War, tak túto unikátnu postavu budeš poznať. Ak nie, tak nadišiel čas si túto TOP hru na konzolu PS4 vyskúšať.

Kratos je silný bojovník, ktorý sa v hre God of War z roku 2018 musí starať o svojho syna Atrea. Skvelým darčekom na Vianoce nielen pre Teba, ale aj pre Tvoju blízku osôbku môže byť  zberateľská Funko POP figúrka Krata. 

god of war kratos funko pop figurky sk

2. Skull Trooper - ideálne pre hráča Fortnite

Ak si hráčom/hráčkou Fortnite, tak skin Skull Trooper dozaista poznáš. Ak však nie, tak Funko POP figúrka Skull Trooper môže byť skvelým obohatením poličky nejedného zberateľa. Jedná sa o kozmetickú úpravu zo sezóny 1 s raritou epic. Ide o naozaj populárnu kozmetickú úpravu, po ktorej baží množstvo hráčov Fortnite. 

Nájsť túto originálnu figúrku populárneho skinu z hry Fortnite môžeš aj v našom e-shope.

funko pop sk figurky fortnite skull trooper

1. Black Knight - originálny darček na Vianoce pre hráča Fortnite

Fortnite je jedna z najpopulárnejších hier súčasnosti, v ktorej sa hráč stáva postavou a bojuje všemožným spôsobom proti svojim oponentom v aréne. Fortnite taktiež prináša aj oku lahodiace skiny, resp. kozmetické úpravy na Tvoju postavu.

Mnohé z nich sú veľmi unikátne a patrí k nim aj legendárny skin Black Knight. Funko POP figúrka Black Knight poteší najmä hráča populárnej hry Fortnite, no originálnym darčekom na Vianoce môže byť aj pre zberateľa. Nezabúdaj na to, že túto krásnu figúrku nájdeš aj v našom e-shope.

funko pop figurky sk fortnite black knight

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?