PlayStation 4 (PS4) - druhá najpredávanejšia herná konzola na svete

Kategória: Svet hier | Publikované: 01.11.2019
5
PlayStation 4 (PS4) - druhá najpredávanejšia herná konzola na svete

Herná konzola PlayStation 4 prekonáva veľký míľnik! Stáva sa druhou najpredávanejšou hernou konzolou všetkých čias. Prvenstvo si stále drží konzola PlayStation 2, ktorá vyšla už v roku 2000. Za 19 rokov nastal veľký pokrok, o čom svedčí aj momentálne najnovšia herná konzola od spoločnosti Sony.

Konzola PlayStation 2 (PS2) dokázala predať viac ako 150 miliónov kusov po celom svete, čo je fenomenálne číslo. Kto ju vôbec dokáže ešte prekonať? Uvídíme!

Každopádne, jej ,,mladšia sestra", herná konzola PlayStation 4 (PS4), už predala približne 102,8 milióna kópií. Nie je to vôbec na zahodenie, že?

PlayStation 4 (PS4) - druhá najpredávanejšia herná konzola na svete

Dosiahne taký istý alebo väčší úspech aj nová plánovaná konzola PlayStation 5 (PS5)? Aký je jej dátum vydania? Aké sú jej parametre? Na čo si môžeš brúsiť zuby? Prinášame Ti exkluzívnu ochutnávku všetkého, čo Ťa neminie. Prečítať si viac môžeš tu.

Pochváľ sa v komentároch, či aj Ty vlastníš hernú konzolu PlayStation 4 a či s ňou spokojný/á!smiley

PS.: Máš chuť užiť si všetky momentálne najlepšie nové hry na PS4? Vyber si z nášho e-shopu! Ak by si mal(a) akékoľvek otázky, neváhaj nás kontaktovať a určite spolu nájdeme riešenie.smiley

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?