Red Dead Redemption 2

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 28.03.2019
5
Red Dead Redemption 2

Westernovka od tvorcov GTA

Chalani z Rockstar Games sa naozaj skvelo popasovali s ďalšou hernou výzvou divokého západu! Vývojári si v podstate iba obhájili titul v dodávaní kvalitného materiálu. Po GTAčkach prichádza niečo z iného prostredia - z divokého západu. Bavíme sa o ďalšom pokračovaní Red Dead Redemption. Hra pozitívne otriasla herným svetom v roku 2018.

Si pripravený nasadnúť na svojho žrebca?

Jedná sa o dobu, kedy je už divoký západ na hranici s moderným svetom. V hre si zahráš za postavu Arthura Morgana, ktorý je súčasťou kočujúceho gangu. Divoký západ je drsný aj v tom, že nikdy nevieš, čo Ťa po ceste stretne. Týmto si prechádza aj Arthur Morgan a jeho družina s kempom. Musia byť neustále na cestách a kočovať, lebo sa vždy dostanú do nejakej tej šarapaty.

Vo svete Red Dead Redemption 2 sa z Teba stane kovboj, ktorý narazí na postavy, ktorým budeš môcť podať pomocnú ruku. A to všetko sa bude diať súbežne s Tvojimi hlavnými úlohami od iných kolegov z gangu. 

Tvoj žrebec Ti bude doslova Tvojou pravou rukou, keďže bez neho sa na divokom západe nepohneš. A teda na prepracovaní Tvojho koňa si vývojári dali ešte duplom záležať!

Bežný život na divokom západe 

Ak by si sa ešte veľmi nudil a nestačilo Ti, využiť budeš môcť počas Tvojej ,,veľkej" púte aj oddychové aktivity ako kartová hra Black Jack či Domino. Neobídu Ťa ani nástrahy bežného života - budeš sa jednoducho musieť o seba postarať! Budeš nútený zbehnúť aj do mesta po potraviny! Občas možno dostaneš chuť na rybačku, preto neváhaj a chyť zopár rýb. Ale aký by si to bol kovboj, ak by si občas nezavítal na Black Jack či drink v salóne?

Svet plný koltov, prachu, slnka a streľby

Vývojári si dali naozaj záležať na hernom zážitku z prestreliek. A pozor, prichádza asi najlepší moment celej hry! Dokonca si užiješ Tvoje zbrane v plnej paráde aj na koni - prestrelky za jazdy.

red dead redemption 2

Na čo sa ešte môžeš tešiť?

  • divoké súboje ,,holými rukami"
  • prepady vlakov
  • možno si aj Ty ulovíš nejakú tú večeru
  • niekedy zažiješ tzv. donášačov, ktorí sa Ťa budú snažiť udať za to, že sa Ti do Tvojho koltu niekto pritrafil, alebo bol pre Teba proste nepohodlný
  • môže to vyústiť až do toho, že na Teba vypíšu bohatú odmenu, čo ešte znásobí množstvo tých odvážlivcov, čo po Tebe pátrajú - tu už končí sranda!
  • a ešte omnoho viac

Táto hra má potenciál byť na vrchole top hier sveta ešte nejaký ten čas. Hrateľnosť, grafické prevedenie, úlohy, možnosti vedľajších bokoviek, posedenia v salónoch, štedré odmeny za Tvoju hlavu, prestrelky na Tvojom tátošovi a ešte omnoho viac v hre Red Dead Redemption 2. Možno by sme zabudli na to, že si túto westernovku zahráš aj s kamarátmi online. Super, že? Možnosť hrať herný titul online je už v dnešnom hernom priemysle samozrejmosťou, čo potvrdzuje aj táto westernovka, a na popularite jej to len pridáva.

Čo musím mať, aby som si zahral túto hru? Čo hovoria hráči?

Red Dead Redemption 2 - hra, ktorá sa radí medzi top hry, je dostupná na PS4 a Xbox One a ak máš čo i len jednu z týchto dvoch herných platforiem, už Ti nič nebráni tomu, aby si zažil divoký západ aj Ty! Rockstar Games vytvorili jednu z najlepších hier, ktoré sú momentálne na trhu. Toto potvrdzuje 97 % popularita tejto westernovky na Google.

Hráči majú pravidelne na tento titul úžasné ohlasy. Vyzdvihujú hlavne krásnu grafiku, na čo sme celkom zvyknutí pri hrách od vývojárov z Rockstar Games, pútavý príbeh, rozlohu herného sveta, hrateľnosť či perfektné animácie.

A aké edície prináša Red Dead Redemption 2?

Súhlasíš s väčšinou, ktorá si myslí, že táto hra je perfektná? Napíš nám svoj názor do komentárov, pretože aj Tvoj pohľad je dôležitý.

 

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?