Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 PS4
Nie je skladom
49,99 €
44,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: DE

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Red Dead Redemption 2 patrí medzi najlepšie hry, ktoré si môžeš zahrať na konzole PS4 a Xbox One. Ak hľadáš nejakú z nových mega hier, tak Ti s radosťou oznamujeme, že táto kovbojka stále dominuje v rebríčkoch popularity na TOP pozíciách. 

Zahraj si za Arthura Morgana, ktorý musí denno-denne čeliť nástrahám krutého života na divokom západe. Kočovanie, zháňanie potravy, sem-tam nejaký ten Black Jack a, samozrejme, prestrelky. V open-worlde, ktorý Ti táto hra ponúka, sa môžeš premávať aj na svojom žrebcovi, ktorý Ti umožní rýchlejšie a komfortnejšie cestovanie, no buď v strehu, pretože nepriatelia nikdy nespia a Ty budeš musieť strieľať aj za jazdy na koni.

Čo sa týka súbojov, nie vždy budeš mať poruke zbraň, tak sa priprav aj na bitky holými rukami. Na divokom západe sa nedá nikomu veriť, a preto buď v strehu každú sekundu, lebo nikdy nevieš, kto Ti ,,vrazí nôž do chrbta''. 

red dead redemption 2 gif

Recenzie

Jedna z najnovších hier s tematikou divokého západu od tvorcov úspešnej série GTA dosiahla obľúbenosť 97% na Googli. Recenzie hráčov vyzdvihujú:

  • otvorený svet
  • perfektné animácie
  • výborné grafické spracovanie
  • hrateľnosť
  • pútavý príbeh
  • výbornú atmosféru

Kde by si si radšej túto hru zahral/a - PlayStation 4 alebo Xbox One? Alebo si túto hru už hral/a? V tom prípade nám nechaj komentár s hodnotením hry.

Ale to je len pár slov o hre Red Dead Redemption 2, o ktorej nájdeš viac informácií aj v našom blogu či v databáze.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?