Red Dead Redemption 2 + Assassin's Creed: Odyssey CZ

Red Dead Redemption 2 + Assassin's Creed: Odyssey CZ Xbox One
Skladom
99,99 €
69,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Red Dead Redemption 2

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: DE

Red Dead Redemption 2 je v súčasnosti jednou z najlepších hier na PS4 a Xbox One od tvorcov známej hernej série GTA. Red Dead Redemption 2 patrí medzi TOP westernové hry na PS4 a Xbox One. 

Posaď sa na svojho žrebca a začni objavovať prašný horúci otvorený svet divokého západu. Tešiť sa môžeš na napínavé prestrelky, súboje holými rukami či rôzne prepady vlakov. Táto TOP akčná adventúra z dielne Rockstar Games na konzoly PlayStation 4 a Xbox One Ti prináša nádherné grafické spracovanie, množstvo úloh, bokoviek, posedení v salónoch či dokonca rybačiek.

Red Dead Redemption 2 Ti ponúka aj hru pre dvoch a viacerých hráčov, a teda túto hru si môžeš užiť aj so svojimi kamošmi. Neváhaj si túto mega hru na Xbox One a PS4 vyskúšať už dnes!

Assassin's Creed: Odyssey

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Máš chuť zahrať si fenomenálnu RPG hru na konzole PlayStation 4 alebo Xbox One? Ak áno, myslíme, že si na správnom mieste. Assassin's Creed: Odyssey je najnovšou hrou zo série Assassin's Creed, ktorá Ťa zavedie do čias antického Grécka. Zahrať si môžeš za bojovníkov menom Kassandra a Alexios, ktorí sa vzopreli svojmu osudu.

Tešiť sa môžeš na špičkové grafické spracovanie, náročné misie a vedľajšie úlohy, epické realistické súboje a v neposlednom rade zaujímavý a napínavý príbeh, ktorý Ti nedovolí odísť od Tvojej TOP konzoly.

Kupuj tento výhodný balíček s najlepšími hrymi na PS4 a Xbox One už dnes a dopraj si relax a úžasný zážitok, ktorý Ti prinesú tieto dve TOP hry!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?