Red Dead Redemption 2 + Call of Duty: WWII

Red Dead Redemption 2 + Call of Duty: WWII PlayStation 4
Nie je skladom
89,99 €
54,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Red Dead Redemption 2

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: DE

Vývojári slávnej série GTA na seba dlho nenechali čakať a nedávno prišli s dlhoočakávanou novinkou Red Dead Redemption 2. Ide o westernovú akčnú adventúru, ktorá sleduje príbeh kovboja Arthura Morgana. V hre zistíš, aký drsný je svet divokého západu a aké ťažké je v ňom prežiť zo dňa na deň.

V jednej z najlepších hier na konzolu PlayStation 4 (PS4) sa môžeš tešiť na:

  • prestrelky na koňoch
  • lovenie zveri
  • putovanie otvoreným svetom
  • vykrádanie vlakov
  • rybačky
  • partie Black jacku

Toto všetko si môžeš užiť v TOP grafickom prevedení, čo pocítiš najmä na konzole PS4 Pro, keďže táto hra je optimalizovaná pre túto hernú mašinu. TOP akčná hra z dielne Rockstar Games - Red Dead Redemption 2 - sa vďaka svojej obrovskej úspešnosti neustále nachádza na popredných priečkach rebríčkov popularity.

Zaži kovbojský život na vlastnej koži a prejdi si úchvatným príbehom Arthura Morgana v mega hre Red Dead Redemption 2 na PS4!

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR

Ak hľadáš najlepšie vojnové a bojové hry na konzolu PlayStation 4, tak Ti jednoznačne odporúčame hru Call of Duty: WWII, ktorá Ťa zavedie do krutých čias druhej svetovej vojny. Už v úvode hry si vrhnutý do akcie, keďže Tvoja kampaň je zahájená práve v deň D, ktorý je známy aj ako vylodenie v Normandii. V koži vojaka menom Ronald Daniels máš za úlohu v jednej z najlepších akčných hier zo série Call of Duty na PS4 bojovať proti nemeckým nacistickým okupantom.

Ak sa pýtaš, aké sú v tejto novej hre zo slávnej série strieľačiek novinky, tak by sme Ti radi spomenuli hlavne regenerovanie života výlučne pomocou lekárničky. Automatická regenerácia života je preč! Buď lekárničku nájdeš na bojisku alebo si ju vypýtaš od svojho kolegu alebo je koniec.

TOP akčná hra Call of Duty: WWII na hernú konzolu PlayStation 4 (PS4) Ti prinesie napínavé a emotívne misie, v ktorých pôjde o holý život a Ty sa staneš súčasťou Spojencov proti nacistickej ríši!

Výhodou tejto hry je tiež aj to, že obsahuje režim pre dvoch a viacerých hráčov, online multiplayer, čo môže predstavovať skvelú zábavu s kamošmi vo voľnom čase! V online multiplayer režime sa môžeš stať v hre Call of Duty: WWII buď súčasťou spojeneckých vojsk alebo jedným z vojakov spojencov Tretej ríše.

 

Ak obľubuješ strieľačky, tak toto výhodné kombo hier čaká len a len na Teba! Zaži prestrelky na divokom západe či boj o život na fronte druhej svetovej vojny! Objednaj tento pack už dnes a hraj za Arthura Morgana a Ronalda Danielsa už zajtra!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?