Red Dead Redemption 2 - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 12.10.2019
5
Red Dead Redemption 2 - komplexná recenzia

Kto by nepočul o najnovšej hre z dielne Rockstar Games? Jedná sa o mega akčnú adventúru s tematikou divokého západu na PS4, Xbox One a čoskoro aj PC. Máš chuť zahrať si TOP hru, v ktorej bude držanie koltu a súboje kovbojov na dennom poriadku? Ak áno, tak jedna z najpopulárnejších a najlepších hier súčasnosti Red Dead Redemption 2 na konzolu PS4, Xbox One a čoskoro aj PC sa Ti rozhodne bude páčiť.

V nasledujúcich riadkoch Ťa presvedčíme o unikátnosti najlepšej westernovej hry súčasnosti. Ponúkame Ti komplexnú recenziu, v ktorej sme pre Teba zhrnuli názory najrelevantnejších zdrojov, či už z domácej alebo zahraničnej pôdy. Pevne veríme, že Ťa recenzie TOP hry Red Dead Redemption 2 na konzoly PlayStation 4 a Xbox One presvedčia.

Základné informácie o hre Red Dead Redemption 2:

Red Dead Redemption 2 (PS4) - recenzia Metacritic.com

Keď sa povedia herné recenzie, tak zahraničný portál Metacritic.com jednoducho nemôžeme obísť. Ide o jeden z najkritickejších zdrojov, ktorý prináša názory nielen na tie najlepšie hry veľkého množstva kritikov a užívateľov, resp. hráčov. Ako si akčná hra Red Dead Redemption 2 počínala na portáli Metacritic.com?

Na recenzii TOP hry Red Dead Redemption 2 na konzolu PS4 sa zúčastnilo 98 kritikov a takmer 8700 užívateľov, čo je pomerne slušná vzorka. Hra si vyslúžila označenie ,,must-play" pre všetkých hráčov najpredávanejšej konzoly na svete PlaySatation 4. 

red dead redemption 2 recenzia metacritic ps4

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/red-dead-redemption-2

Red Dead Redemption 2 (Xbox One) - Metacritic.com

Podobne ako na konzole PS4, tak i na Xbox One si kritici a hráči jednu z najlepších hier mimoriadne pochvaľujú. 33 kritikov a takmer 2200 užívateľov sa podieľalo na hodnotení westernovej hry od tvorcov slávnej hernej série Grand Theft Auto. Na obrázku nižšie môžeš vidieť samotný výsledok, ktorý je úchvatný. 

red dead redemption 2 recenzia metacritic xbox one

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/red-dead-redemption-2

Red Dead Redemption 2 - recenzia IGN.com

Presúvame sa k portálu IGN.com, ktorý patrí medzi ďalšie relevantné zdroje, ktoré hodnotia TOP hry na PS4 a Xbox One. Podobne ako fenomenálna hra God of War, ktorá je exkluzívna na konzolu PS4, tak i westernová hra Red Dead Redemption 2 si vyslúžila označenie ,,Masterpiece", čo je najlepší možný výsledok, ktorý mohla na IGN.com dosiahnuť. 

red dead redemption 2 recenzia ign

https://www.ign.com/articles/2018/10/25/red-dead-redemption-2-review

Hodnotenie 10 si najlepšia westernová hra na konzoly PlayStation 4 a Xbox One vyslúžila vďaka jej skvele prepracovanému otvorenému svetu, ktorý hodnoverne zobrazuje éru divokého západu, kedy kovboji museli bojovať o holý život.

red dead redemption recenzia ign verdikt

Radi by sme Ti poskytli voľný preklad verdiktu k mega hre Red Dead Redemption 2 na Xbox one a PS4:

Red Dead Redemption 2 môžeme bez problémov zaradiť spoločne s TOP hrou GTA V medzi najlepšie hry modernej doby. Táto westernová hra predstavuje nádherné stvárnenie zlostnej doby, ktoré prináša hráčom nielen veľké množstvo zábavy či vycibrené prepracovanie sveta, ale aj najlepšiu príbehovú líniu, ktorú vývojári z dielne Rockstar Games doteraz vytvorili. Aj po ukončení zdĺhavého príbehu sa neviem dočkať toho, ako si zahrám opäť. Táto hra je jednoducho hrou nevídanej kvality. Red Dead Redemption 2 je ódou na dobu banditov, ktorá prináša dôkladne prepracovaný otvorený svet. Hľadáš najlepšiu akčnú hru pre jedného hráča tejto generácie? Myslíme, že sme Ti ju našli. 

Red Dead Redemption 2  - recenzia Gamespot.com

Gamespot.com patrí medzi ďalší dôležitý zdroj herných recenzií. Tento herný portál si pre Teba pripravil, samozrejme, recenziu aj na TOP westernovú hru Red Dead Redemption 2 od vývojárov Rockstar Games. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako túto mega hru na PS4 a Xbox One ohodnotili užívatelia a portál Gamespot.com. 

red dead redemption 2 recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/red-dead-redemption-2/reviews/

Samotní hráči sa vyjadrujú o tejto hre vo veľmi pozitívnom svetle, o čom Ťa môže presvedčiť aj obrázok vyššie. 

red dead redemption 2 recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/reviews/red-dead-redemption-2-review-wild-wild-west/1900-6417019/

Čo konkrétne je vyzdvihované na westernovej hre Red Dead Redemption 2 na PS4 a Xbox One na hernom portáli Gamespot.com?

  • yes Príbeh má svoju váhu ako predchodca prvého dielu s tým, že je ho možné predpokladať, ak hráč pozná úplný záver.
  • yes Nové postavy sú jednoducho skvelé a dopomáhajú vytvoriť príbeh, ktorý si užije každý hráč.
  • yes Otvorený svet so svojou rôznorodosťou, reaktivitou, občasnými náhodnými súbojmi a prekvapeniami Ťa núti ho objavovať. 
  • yes Výborné scenáre misií a vedľajších aktivít Ťa vrhnú nielen do herných mechaník, ale aj do samotnej príbehovej línie. 
  • yes Štruktúra misií a prvky morálky vytvárajú napätie, ktoré zvyšuje dôležitosť príbehu.

 

  • no Niektoré prvky nie sú úplne realistické, čo Ti môže zhoršiť herný zážitok. 

Čo hovorí Sector.sk?

Sector.sk ako slovenský herný portál taktiež prináša svoj pohľad na TOP westernovú hru Red Dead Redemption 2. Získala najlepšie možné hodnotenie, a to 10/10. Vo veľkej miere sa teda zhoduje so zahraničnými renomovanými portálmi prinášajúcimi recenzie na najlepšie hry. 

red dead redemption 2 recenzia sector

https://www.sector.sk/recenzia/32005/red-dead-redemption-2.htm

Tento slovenský portál taktiež vo veľkej miere vyzdvihuje autenticitu tejto hry a jej otvorený svet

Red Dead Redemption 2 na PS4 - Heureka recenzia

Heureka je portál, ktorý porovnáva rôzne obchody, pričom na nej nájdeš aj rozličné recenzie produktov od užívateľov, ktorí ich mali možnosť vyskúšať. Ako si vodila jedna z najlepších hier všetkých čias na konzolu PlayStation 4 Red Dead Redemption 2? 

red dead redemption 2 recenzia heureka sk ps4

https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/red-dead-redemption-2/recenze/#section

Úžasné hodnotenie, nemyslíš? Táto TOP westernová hra získala na konzolu PS4 hodnotenie 96%, čo je skvelý výsledok

Red Dead Redemption 2 na Xbox One - Heureka recenzia

Všetci hráči Xboxu by mali byť teraz na pozore, pretože hra Red Dead Redemption 2 si vyslúžila na konzolu Xbox One na portáli Heureka.sk hodnotenie 96% podobne ako na PS4. Ide teda jednoznačne o fenomenálnu hru, ktorú Ti rozhodne odporúčame vyskúšať.

red dead redemption 2 recenzia heureka sk xbox one

https://hry-na-xbox-one.heureka.sk/red-dead-redemption-2/recenze/#section

Páči sa Ti mega westernová hra Red Dead Redemption 2, ktorá patrí medzi najlepšie akčno-dobrodružné hry na konzoly PS4 a Xbox One? Ak áno, tak si ju neváhaj objednať v našom e-shope:

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?