Star Wars Jedi: Fallen Order + Funko POP! Star Wars: Kylo Ren

Star Wars Jedi: Fallen Order + Funko POP! sk Star Wars: Kylo Ren Xbox One
Nie je skladom
84,99 €
67,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Túto TOP Star Wars hru na PS4 a Xbox One a Star Wars Funko POP! figúrku Kylo Ren môžeš mať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4 a Xbox One)

JAZYK HRY: EN

Priprav sa na najnovšiu hru z dielne Respawn Entertainment s tematikou Star Wars! Ak si mal(a) možnosť vidieť aspoň jeden film zo známej ságy Star Wars, tak svet tejto TOP hry na PS4 a Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order Ti určite nebude cudzí! Tvojou úlohou bude hrať za postavu menom Padawan Cal Kestis, ktorý je jedným z posledných rytierov Jedi.

Ocitneš sa na rôznych planétach, kde budeš musieť bojovať najmä proti už známym nepriateľom z Galactic Empire či Second Sister. Tešiť sa môžeš v jednej z nových hier na PS4 a Xbox One aj na:

  • nové prostredie
  • hru z pohľadu tretej osoby
  • odomykanie schopností
  • nové postavy
  • boj proti nepriateľom
  • narábanie so svetelným mečom

Bude táto nová TOP hra patriť medzi najlepšie hry roku 2019? To zistíme už koncom tohto roka, keďže dátum vydania hry Star Wars Jedi: Fallen Order je 15. november 2019.

Star Wars Jedi: Fallen Order - nová TOP Star Wars hra na PS4 a Xbox One

Nová hra Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4 a Xbox One ponúka aj prvky z mnohých iných hier, a teda sem-tam Ti môže pripomínať aj hru, ktorú si už niekedy hral(a). Ide napríklad o beh po zvislej stene, s ktorým si sa mohol(a) stretnúť aj v TOP hernej sérii Assassin's Creed.

Priprav sa teda na veľkú dávku akcie a ukáž Galaxii, že dobro zvíťazí nad zlom! Staň sa rytierom Jedi v jednej z najočakávanejších hier roku 2019!

Funko POP! figúrka Star Wars Kylo Ren

Ak si veľkým nadšencom filmovej ságy Star Wars (Hviezdne vojny), tak sa už určite tešíš na očakávané vyvrcholenie tejto fenomenálnej filmovej série, ktorého sa dočkáme už 20. decembra 2019! Ak Ti nestačí samotná mega hra Star Wars Jedi: Fallen Order na konzoly PlayStation 4 a Xbox One, spríjemniť čakanie na epizódu IX Ti môže aj Funko POP! zberateľská figúrka, ktorá zobrazuje postavu hlavného záporáka poslednej trilógie, ktorého meno je Kylo Ren.

Neváhaj si dozdobiť svoju poličku o túto unikátnu figúrku, pretože žiadnemu Star Wars fanúšikovi nesmie takáto originálna figúrka chýbať! Ako sme už spomínali, Kylo Ren je hlavným antagonistom posledných filmov série Star Wars a je verným služobníkom temnej strany sily.

Stále však bojuje so svojimi pocitmi a o tom, že si zvolil správnu cestu, sa neustále musí presviedčať. Pôvodne bol tento mladý muž trénovaný slávnym Lukeom Skywalkerom, aby sa stal jedným z rytierov Jedi. Jeho osud to však zariadil inak a Kylo Ren sa stal verným pobočníkom záporáka menom Snoke.

Táto zberateľská Funko POP! Star Wars figúrka zobrazuje Kyla Rena so svojím typickým mečom a bez masky.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Objednaj si tento unikátny Star Wars balíček už dnes, pretože nikdy nevieš, kedy sa predá posledný! Každý Star Wars fanúšik musí tento pack jednoducho mať! Dopraj si radosť z Funko POP figúrky a hry Star Wars Jedi: Fallen Order už dnes. Nech Ťa vždy sprevádza sila!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?