Star Wars Jedi: Fallen Order + Funko POP! Star Wars: Kylo Ren s maskou

Star Wars Jedi: Fallen Order Xbox One + Funko POP! SK Star Wars: Kylo Ren s maskou
Nie je skladom
84,99 €
67,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Túto TOP Star Wars hru na PS4 a Xbox One a Star Wars Funko POP! figúrku Kylo Ren môžeš mať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4 a Xbox One)

JAZYK HRY: EN

Máš chuť zahrať si jednu z najlepších hier na PS4 a Xbox One? Pretože hra Star Wars Jedi: Fallen Order sa ňou rozhodne stane. Ak si fanúšikom sci-fi sveta Star Wars, tak táto hra je pre Teba must play

Staň sa jedným z rytierov Jedi a bojuj proti nepriateľom z Galactic Empire a Second Sister. Priprav sa na akčnú hru z pohľadu tretej osoby za padawana Cala Kestisa, ktorý spolu so svojím droidom cestuje galaxiou, aby porazil nepriateľov a ukázal im, že vždy víťazí dobrá strana sily.

Na čo sa môžeš v najnovšej TOP hre z dielne Respawn Entertainment tešiť?

  • rôznorodé miesta (džungľa, les či skalnaté miesta)
  • perfektný boj so svetelným mečom
  • nové postavy
  • príbeh, v ktorom musíš zdolať mnohých nepriateľov
  • skvelú grafiku

Cestuj v hre Star Wars Jedi: Fallen Order spolu s Calom Kestisom galaxiou a ukáž nepriateľom, kto je pánom. Objednaj si túto super hru už dnes a hraj ju už zajtra! Nech Ťa sprevádza sila!

Funko POP! figúrka Star Wars Kylo Ren s maskou

Kto by nepoznal známeho záporáka poslednej trilógie filmovej série Star Wars? Kylo Ren je vnukom legendárneho vládcu Dartha Vadera, ktorý bol verným služobníkom Dartha Sidiousa (Imperátor Palpatine). Darth Vader je však už dávno preč a jeho vnuk je odhodlaný stať sa takým slávnym, ako bol jeho dedko.

Kylo Ren verne slúži temnej strane sily a tak ako Darth Vader, tak aj on má svoju originálnu masku, ktorú nosil vo filme Star Wars Episode VII: The Force Awakens. Zberateľská Funko POP figúrka Ti Kyla Rena zobrazuje presne tak, ako si ho pamätáš z už spomínaného filmu. Má na sebe svoju unikátnu masku, v pravej ruke drží svoj svetelný meč a celý je oblečený v čiernom.

Každý fanúšik Star Wars musí jednoducho túto figúrku mať!

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

 

Dopraj si počas netrpezlivého čakania na Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker potešenie prostredníctvom TOP hry na PS4 a Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order a originálnej Funko POP figúrky, ktorá Ti bude navždy pripomínať sci-fi svet Star Wars. Objednaj tento balíček už dnes, lebo nikdy nevieš, kedy Ťa predbehne niekto iný!

​​​​
 

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?