Star Wars Jedi: Fallen Order - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 27.11.2019
5
Star Wars Jedi: Fallen Order - komplexná recenzia

Patríš medzi verných fanúšikov populárneho sveta Star Wars? Najnovšia TOP akčná hra z dielne Respawn Entertainment Ti prinesie to, po čom túžiš. Epické akčné dobrodružstvo, v ktorom budeš objavovať nové miesta a rozmotávať klbko zaujímavého príbehu. Nová hra Star Wars Jedi: Fallen Order prináša to najlepšie, čo tu kedy z hernej série Star Wars bolo.

Cal Kestis, to je Tvoj hrdina, ktorý bude musieť využiť všetky svoje sily na to, aby úspešne vzdoroval Impériu a jeho prisluhovačom. Stretneš sa aj so staro-novými postavami, ktoré sú Ti známe zo slávnych filmových spracovaní príbehu sveta Star Wars. Čerešničkou na torte je súbojový systém, ktorého dominantou je boj so svetelným mečom. Kto by predsa nechcel bojovať so svetelnými mečmi a stať sa aspoň vo virtuálnom svete slávnym ochrancom - rytierom Jedi?

Základné informácie o hre Star Wars Jedi: Fallen Order:

Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4) - ako hru hodnotí portál Metacritic.com?

Herný portál metacritic.com sa zaraďuje medzi najvýznamnejších kritikov na poli herných recenzií. Na recenzii TOP hernej novinky Star Wars Jedi: Fallen Order na hernej konzole PS4 sa podieľalo 58 kritikov, ktorí sa rozhodli dať tejto hre hodnotenie 80/100. Najnovšia Star Wars hra si teda vyslúžila veľmi pozitívne hodnotenie. Paradoxom je to, že podobne sa vyjadrili aj užívatelia, keďže sma zvyknutí, že to nebýva zvykom. 

Hodnotenie 8,1 na základe momentálne 1379 užívateľských hodnotení je výborné skóre, ktorým sa akákoľvek hra nemôže pochváliť. Máš konzolu PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro? Túto lahôdku Ti určite odporúčame aj my

Star wars jedi fallen order recenzia ps4 metacritic

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/star-wars-jedi-fallen-order

Ako si počína nová mega akčná adventúra na Xbox One? - Metacritic.com

Čo nám ponúka jedna z najlepších akčných hier roku 2019 Star Wars Jedi: Fallen Order na hernej konzole Xbox One? Táto hra Ti na Tvojej konzole Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X môže priniesť špičkový herný zážitok, na ktorý len tak nezabudneš. Vzhľadom na to, že vo všeobecnosti môžeme portál metacritic.com zaradiť medzi veľmi kritické, táto nová akčná adventúra sa môže pochváliť viac ako dobrým hodnotením, čo podčiarkujú názory nielen kritikov ale aj hráčov. 

Kritici túto hru oznámkovali prostredníctvom skóre 82, pričom hráči toto hodnotenie ešte vylepšili. Sú tieto hodnotenia pre Teba dostatočne relevantné? Dúfame, že áno, pretože metacritic.com neservíruje pozitívne kritiky len tak akejkoľvek hernej novinke. 

Star wars jedi fallen order recenzia xbox one metacritic

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/star-wars-jedi-fallen-order

Star Wars Jedi: Fallen Order - recenzia IGN.com

Ak si si myslel(a), že metacritic.com je jediný portál, ktorého hodnotenia Ti prinášame, tak by sme Ťa radi vyviedli z omylu. Presvedčiť o špičkovom prevedení novej hry Star Wars Jedi: Fallen Order na herné konzoly PS4 a Xbox One Ťa môže aj luxusné hodnotenie na zahraničnom portáli IGN.com.

Skóre 9 a nálepka ,,ÚŽASNÉ" s čerešničkou na záver v podobe ,,Editor's Choice" je jedným z faktorov, ktorý by Ťa mohol presvedčiť vhupnúť do akcie s padawanom Calom Kestisom

star wars jedi fallen order recenzia ign.com

https://www.ign.com/articles/2019/11/15/star-wars-jedi-fallen-order-review

star wars jedi fallen order recenzia ign.com verdikt

Voľný preklad verdiktu:

Prešiel už nejaký ten čas odkedy sme dostali parádnu Star Wars single-player akciu, ale nová hra Star Wars Jedi: Fallen Order všetok tento stratený čas vynahrádza. Veľmi silné herecké obsadenie hráčovi predáva temný príbeh tak, aby celkový dojem neuberal na zábave a autentickosti príbehu Star Wars. Rýchle a náročné súboje sa miešajú so živými a zároveň slušnými prvkami platformoviek či logických hier (rôzne hádanky) a tiež s rôznorodými hernými zónami, ktoré môže hráč objavovať, čo vytvára vo všetkých ohľadoch úžasnú hru. 

Star Wars Jedi: Fallen Order - recenzia Gamespot.com

Čo hovorí na novú akčnú hru jeden z najuznávanejších herných portálov, ktorý zásobuje hráčov nielen hernými novinkami a zaujímavosťami, www.gamespot.com? Priemerné skóre, ktoré udelili hráči TOP hre Star Wars Jedi: Fallen Order na PlayStation 4, Xbox One a PC je 8,2. Myslíme si, že vývojári si teda hanbu určite nespravili. 

star wars jedi fallen order recenzia gamespot users

https://www.gamespot.com/star-wars-jedi-fallen-order/reviews/

star wars jedi fallen order recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/star-wars-jedi-fallen-order/reviews/

Poďme sa spoločne pozrieť na konkrétne pozitíva a negatíva najnovšej Star Wars hry - Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4, Xbox One a PC.

  • yes Obtiažnosť dodáva úžasnú rovnováhu medzi využívaním sily rytierov Jedi a realistickosťou.
  • yes Mapy sú obšírne a veľmi zaujímavé na objavovanie bez toho, aby sa v nich hráč stratil. 
  • yes Súboje sú často traumatizujúce a náročné, pričom nútia hráča využívať rozum, a to najmä v druhej polovici hry. 
  • yes Dobre vykreslené postavy pomáhajú hráčovi prejsť si zaujímavou tematikou sveta Star Wars. 

 

  • no Súboje môžu byť frustrujúce najmä vtedy, keď sú spojené s veľmi vzdialenými checkpoint bodmi. 
  • no Príbeh začína veľmi zľahka a potrebuje čas na to, aby bol pôsobivý.
  • no Záludná môže byť mechanika uhýbania sa útokom najmä čo sa týka vystihnutia toho správneho momentu hlavne počas náročných súbojov s bossmi.

Čo hovorí Sector.sk?

Dostávame sa do druhej časti našej komplexnej recenzie o najnovšej TOP Star Wars hre Star Wars Jedi: Fallen Order na herné konzoly PS4, Xbox One a PC. Na rade sú slovenské zdroje, pričom hneď prvým z nich je portál sector.sk, kde nájdeš zaujímavosti zo sveta hier. 

star wars jedi fallen order recenzia sector

https://www.sector.sk/recenzia/36371/star-wars-jedi-fallen-order.htm

Star Wars Jedi: Fallen Order recenzia - Heureka (PS4)

Portál heureka.sk Ti dokáže dať celkový obraz o konkrétnej hre, keďže sa na ňom nachádzajú autentické hodnotenia hráčov, ktorí už danú hru mali možnosť odohrať. Nie je tomu inak ani s novou TOP hrou Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4. Čo o tejto hernej novinke hovoria hráči na konzolách PS4, PS4 Slim a PS4 Pro? Momentálne je hodnotenie parádne aj napriek tomu, že sa ho zúčastnili len dvaja hráči. Recenzie budú stále pribúdať, keďže hra je oficiálne na trhu iba zopár dní.

star wars jedi fallen order recenzia heureka ps4

https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/star-wars-jedi-fallen-order/recenze/#section

Star Wars Jedi: Fallen Order recenzia - Heureka (Xbox One)

Ukrátení o recenzie, kritiky a hodnotenia nebudú ani hráči konzol Xbox One, Xbox One S a Xbox One X. Na portáli heureka.sk sa však zatiaľ nenachádza žiadna recenzia týkajúca sa najlepšej akčnej hry Star Wars Jedi: Fallen Order na Xbox One. Myslíme si, že v nasledujúcich dňoch pribudnú prvé recenzie.

Prvú recenziu môžeš pridať aj Ty, ak si objednáš hru Star Wars Jedi: Fallen Order na Xbox One v našom e-shope za TOP cenu, pretože Ti ju vieme doručiť už nasledovný pracovný deň (ak objednáš do 16:00 a ako dopravcu si zvolíš Slovenskú poštu).

Alebo si chceš túto horúcu novinku zahrať na PS4? V tom prípade klikaj SEM.

Prajeme Ti parádnu zábavu a nech Ťa sprevádza sila!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?