Tekken 7

Kategória: Bojové hry | Publikované: 17.06.2019
Tekken 7

Poznáš najnovšiu bojovú hru zo slávnej japonskej série Tekken? Jedná sa o jednu z najelšpích bojových hier súčasnosti a sú za ňu zodpovední vývojári z dielne Bandi Namco Entertainment

Základom TOP bojovej hry na PS4 a Xbox One Tekken 7 je boj jedného na jedného, pričom hra obsahuje dva nové mechanizmy, ktoré robia hru ľahšou aj pre začiatočníkov:

  • Rage Art
  • Power Crush

V najnovšej hre zo série Tekken si prejdeš udalosťami, ktoré sa chronologicky odohrávajú po udalostiach z hry Tekken 6. Vyber sa s hrou Tekken 7 objaviť, ako sa vyvíja dlhotrvajúca vojna dvoch klanov v rodine Mishima. 

Táto nepomýliteľná bojová hra prichádza s úžasnou grafikou na súčasné konzoly - PS4 a Xbox One - ktorú pocítiš najmä na animáciách boja či pri animáciách samotného príbehu. Najlepšie si túto hru vychutnáš, ak máš televízor, ktorý je stavaný pre úchvatné 4K grafické prevedenie.

Stále Ti to nestačí? Ešte väčšiu dávku zábavy Ti zabezpečí multiplayer, v ktorom si to môžeš rozdať so svojimi kamošmi. Mega hra Tekken 7 obsahuje režim hry pre dvoch a viacerých hráčov, a vybrať si môžeš z online multiplayer módu alebo z lokálneho multiplayer módu.

Ak máš s bojovou hrou Tekken 7 nejaké skúsenosti, určite nám nechaj Tvoj názor, postrehy a rady pre hráčov v komentári!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?