The Last of Us Part II

The Last of Us Part II PS4
Pripravujeme
69,99 €
59,99 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Hra The Last of Us patrila medzi najlepšie hry všetkých čias. Tento úspech chce zopakovať aj jej nové pokračovanie pod názvom The Last of Us Part II. Najnovšia pripravovaná hra z dielne Naughty Dog prichádza s pútavým príbehom, ktorý sa točí okolo už nie malej Ellie. 

Exkluzívna hra na PlayStation 4 The Last of Us Part II (PS5 - spätná kompatibilita) Ti ukáže výborný príbeh z pohľadu tretej osoby. Zahraj si za 19-ročnú Ellie, ktorá je na niečo/niekoho veľmi naštvaná, a preto sa celou hrou tiahne temná a nenávistná atmosféra

Pokračovanie tejto TOP hry na PS4 sa odohráva 5 rokov po udalostiach z hry The Last of Us. Priprav si svoju konzolu PS4, prípadne neskôr PS5 na strhujúci herný zážitok v jednej z najlepších očakávaných hier na PS4.

the last of us part ii gif

Dátumy vydania

Presný deň, kedy táto dlho očakávaná hra uzrie svetlo sveta zatiaľ nie je známy, no vieme Ti povedať, že to bude určite v priebehu roka 2020 (očakáva sa, že to bude pravdepodobne niekedy vo februári).

Hral si hru The Last of Us? Tešíš sa na jej pokračovanie, ktoré príde už budúci rok? Aké prvky by si na pôvodnej hre najviac vyzdvihol? Čo očakávaš od The Last of Us Part II? Určite nám nechaj koment s Tvojím názorom.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?