Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint CZ + Borderlands 3

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint CZ + Borderlands 3 PS4
Nie je skladom
129,99 €
102,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN/NL/FR

Máš chuť zahrať si poriadnu strieľačku, ktorá Ti prinesie množstvo výziev, krásne grafické spracovanie a nutnosť uvažovať a taktizovať? Ak áno, tak si jednoznačne na správnom mieste, keďže nová TOP akčná hra, resp. taktická strieľačka Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint na konzolu PS4 a Xbox One tieto parametre rozhodne spĺňa. 

Najnovšia hra z dielne Ubisoft na konzolu PlayStation 4 Ťa zavedie do moderného sveta ostrova Auroa. Stávaš sa jedným z členov a zároveň vodcom vojenskej jednotky Ghosts, ktorá bude čeliť nepriateľským skupinám a oponentom. Postavíš sa proti nepriateľským jednotkám zo skupiny The Wolves, ktorá sa chystá získať kontrolu nad ostrovom Auroa. Jedna z najlepších nových hier roku 2019 na PS4, PS4 Slim a PS4 Pro Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ťa poteší aj nádherným prostredím, v ktorom zažiješ dažďové pralesy, fjordy, močiare aj zasnežené hory

V tejto TOP hre Ťa čakajú aj skvelé vozidlá, super zbrane, špecializácie postavy či výroba vybavenia. Táto mega hra na PS4 a Xbox One čaká iba na Teba! Neváhaj a zakúp ju už dnes v rámci tohto výhodného packu!

Borderlands 3

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

Ak patria akčné RPG hry medzi Tvoje obľúbené herné žánre, tak Ťa horúca herná novinka Borderlands 3 na konzolu PlayStation 4 určite poteší. Ide o akčnú RPG hru a zároveň strieľačku od spoločnosti Gearbox Software, v ktorej si môžeš užiť veľmi zaujímavý príbeh, rôzne mega zbrane rozličných kategórií, možnosť získavania skúseností, výborné misie a v neposlednom rade aj špecializácie, resp. povolania. 

Jedna z najlepších nových hier na konzolu PS4, PS4 Slim či PS4 Pro sa môže pochváliť krásnym kresleným grafickým spracovaním, čo je na hernom trhu úplne unikátne. Ak máš v hľadáčiku najnovšie TOP hry na PS4, tak akčná RPG hra Borderlands 3 Ťa jednoznačne zabaví na dlhé hodiny. 

 

Tento TOP strieľačkový pack na konzolu PlayStation 4 Ti prináša 2 novinky za zvýhodnenú cenu, ktorou ušetríš nejaké to euro na ďalšie hry. Poponáhľaj sa však, pretože tento pack tu už o pár dní nemusí byť!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?