Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint CZ + Borderlands 3 + Call of Duty: WWII

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint CZ + Borderlands 3 + Call of Duty: WWII
Nie je skladom
159,99 €
118,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN/NL/FR

Máš rád(a) len tie najlepšie akčné hry, ktoré si môžeš zahrať na konzole PlayStation 4? Najnovšia taktická strieľačka zo série Tom Clancy's Ghost Recon - Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ti prináša dobrodružstvo, ktoré Ťa prevedie otvoreným svetom ostrova Auroa. V tejto TOP hre na PS4 sa stretneš s najmodernejšími technológiami, pričom sa staneš vodcom jednotky Ghosts a Tvojou úlohou bude bojovať proti nepriateľským skupinám.

Mega hra Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint neprináša iba len krásne graficky spracované rôznorodé prostredie, ale aj perfektnú hru pre dvoch a viacerých hráčov, v ktorej bude Tvojou úlohou spolupracovať s Tvojimi kamarátmi (kooperatívny online multiplayer).

Zakúp si najlepšiu taktickú strieľačku roku 2019 v rámci tohto výhodného balíčka v CZ verzii, ktorý obsahuje len to najlepšie z najlepšieho pre milovníkov strieľačiek na konzolu PS4.

Borderlands 3

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

Medzi najpopulárnejšie strieľačky patrí rozhodne aj herná séria Borderlands. Najnovšia TOP hra na PS4 - Borderlands 3 - prichádza so zaujímavým napínavým príbehom, ktorý Ti ponúka možnosť vyskúšať si rôzne zbrane, plnenie zaujímavých misií či hru za 4 rôzne postavy, respektíve špecializácie.

Originálna kreslená RPG strieľačka Ti ponúka nielen množstvo napätia, ale aj veľkú porciu zábavy, ktorú si v jednej z najlepších RPG hier na PlayStation 4 a Xbox One môžeš vychutnať aj so svojimi kamarátmi. Áno, Borderlands 3 Ti prináša aj režim hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer), ktorý by si mal(a) naozaj vyskúšať!

Nová TOP hra Borderlands 3 Ťa so svojím napínavým príbehom, kresleným spracovaním grafiky a prvkami RPG hier určite uchváti!

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR

Hľadáš najlepšie vojnové a bojové hry na PS4? Myslíme, že ďalej už hľadať nemusíš, pretože Call of Duty: WWII patrí medzi TOP úspešné hry, ktoré si získali mnohých fanúšikov. Bojovať budeš na fronte druhej svetovej vojny v koži vojaka Ronalda Danielsa, ktorý stojí na strane Spojencov. Novinkou v jednom z najnovších titulov zo série Call of Duty na konzolu PlayStation 4 je to, že život sa Ti automaticky neregeneruje. Musíš si zohnať lekárničku, ktorou si ho doplníš.

A multiplayer? Samozrejme, jedna z najlepších Call of Duty hier - Call of Duty: WWII - prináša aj perfektnú hru pre dvoch a viacerých hráčov, v ktorej sa môžeš stať buď súčasťou jednotiek Allies alebo Axis.

Zahraj si túto TOP bojovú hru na konzole PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro a premiestni sa virtuálne do čias krutej druhej svetovej vojny!

 

Vychutnaj si najlepšie strieľačky na Tvojej konzole PlayStation 4! Možno si myslíš, že strieľačky sú stále o tom istom, no o opaku Ťa môže presvedčiť tento výhodný balíček, ktorý Ti umožní vyskúšať si bojovať na fronte druhej svetovej vojny, prejsť si kresleným svetom RPG strieľačky a putovať moderným ostrovom Auroa!

Zakúp tento výhodný balíček TOP hier na PS4 už dnes! Kupuj rýchlo, keďže zajtra už nemusí byť k dispozícii!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?