Tom Clancy's The Division 2

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 25.03.2019
4.5
Tom Clancy's The Division 2

Padne Capitol alebo ho zachrániš?

Ak si typom hráča, ktorý preferuje v hrách deštrukcie, apokalypsy a hektolitre krvi, tak Tom Clancy's The Division 2 Ti ponúka to, po čom túžiš! Tom Clancy's kombinuje viaceré herné žánre. Strieľačku, akčnú RPG hru a tiež tzv. survival hru - teda hry, v ktorých ide o prežitie. Moderné hry, ako si si už mohol všimnúť, najmä najnovšie top tituly v roku 2019, sa snažia hráčom priblížiť svet, v ktorom sa niečo mení. Čo sa stane, keď si zapneš túto hru? Nič, okrem toho, že si práve začal hrať jednu z najlepších hier roku 2019!

Ako Ti už nadpis v mnohom napovedá, celý príbeh sa odohráva v Spojených štátoch amerických - konkrétnejšie uprostred americkej smotánky hlavného mesta Spojených štátov amerických - teda uprostred Washingtonu DC. Radi by sme však dali do pozornosti jeden malý detail - americká vláda už nie je! Nejakým záhadným spôsobom sa život z Capitolu vytratil. Ty si povolaný, aby si ochránil aspoň to, čo ešte zostalo živé.

Tvoje poslanie

Kto vlastne si? Si hráč, ktorý sa po zapnutí tejto skvelej hry stáva ochrancom Bieleho domu. Žiješ obyčajný život, si trénovaným agentom jednotky The Division, ktorá má pomáhať. Teraz nadišiel ten moment, kedy sa z obyčajného trénovaného človeka stáva naozaj hrdina. Musíš sa postaviť svojim nepriateľom s vražedným úsmevom na tvári, pretože si zodpovedný za všetkých ľudí!

Kto sú Tvoji nepriatelia? Obyčajní ľudia. Lepšie povedané, všetci, ktorí si vytvorili vlastné frakcie, a teraz sa Ťa snažia naštvať tým, že berú všetko, čo ešte zostalo pohromade po údere smrtiaceho vírusu. Ale never ani Tvojej ,,crew"! V tejto hre zrada nie je ničím nevšedným, takže buď pripravený, že pozdvihneš zbraň aj proti svojim. Nebudeš to mať vôbec ľahké!

tom clancy's the division 2

Na čo sa ešte môžeš tešiť?

Vieš čo je zaujímavé? Čerešničkou na torte je to, že po zakúpení hry Ti chlapci a dievčatá z Massive Entertainment budú dopĺňať obsah hry, rozšírenia mapy, nové misie a nové herné módy.

Je tu ešte niečo?

Ak si taký borec, že už máš hotovú kampaň, tak to ani zďaleka pre Teba neznamená všetko! Hra Ti ponúkne možnosť skúsiť si nové špecializácie postáv.

Kde budem mať najlepší herný zážitok a čo na túto hru hráči?

Toto je veľmi ťažká otázka, myslíme, že na ňu už poznáš odpoveď. Vyber si platformu, kde sa Ti bude hrať najlepšie. Tom Clancy's The Division 2 je Ti k dispozícii na PC, PS4 a Xbox One. Obľúbenosť tejto hry na Googli dosahuje 93 %. Hráči si cenia na tejto hre hlavne hrateľnosť a audiovizuálne prevedenie.

Budeme sa tešiť na Tvoje skúsenosti s touto hrou tu v komentároch. Takéto názory iným hráčom určite pomôžu.

Prajeme Ti krásny herný zážitok s touto perfektnou hrou!

 

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?