TOP 10 hier s otvoreným svetom (open-world)

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 21.08.2019
5
TOP 10 hier s otvoreným svetom (open-world)

Čo je to otvorený svet alebo open-world?

V súčasnej dobe sa do popredia čoraz viac dostávajú hry, ktoré sú založené na princípe otvoreného sveta (open-world). Každý zabehnutý hráč tento pojem pozná, no pre tých, ktorí sa v hrách neorientujú až tak dlho, sme si pripravili malú definíciu. Otvorený svet predstavuje fiktívny virtuálny svet, v ktorom sa hráč môže voľne pohybovať, objavovať a približovať sa k rôznym objektom. Teda môžeme skonštatovať, že otvorený svet je opakom hier s lineárnou dejovou líniou, respektíve príbehom.

Otvorený svet je definičným pojmom i známych MMORPG hier, ku ktorým, patrí, napríklad World of Warcraft či Star Wars: The Old Republic. Open-world bol prvkom hier už v niektorých tituloch z 80. rokov, pričom spopularizovala ho až TOP hra GTA 3, ktorá bola zodpovedná za to, že bol implementovaný do hier oveľa častejšie.

Aké sú výhody otvoreného sveta?

 1. Voľný pohyb po mape, respektíve prostredí - hráč nie je obmedzovaný dejovou líniou či jedným cieľom, ale môže plniť súčasne rôzne bočné misie alebo levely; dokonca nie je limitovaný ani v tom, akú stratégiu zvolí na dosahovanie vytýčených cieľov alebo úloh
 2. Plnenie misií takmer v ľubovoľnom poradí - nevýhodou hier s lineárnym príbehom je to, že hráč musí postupovať predurčenou cestou, teda predurčené je aj poradie plnenia misií, pričom v otvorenom svete sa hráč môže rozhodnúť, či bude plniť rôzne bočné úlohy ako prvé alebo sa vydá cestou plnenia misií alebo levelov v rámci hlavnej dejovej línie; inak povedané, najlepšie hry s otvoreným svetom na PS4 alebo Xbox One ponúkajú hráčovi aj vedľajšie dejové línie, ktoré dotvárajú celkový zážitok z hry
 3. Viac možností výberu - ďalšou z výhod otvoreného sveta je aj to, že hráč nemá striktne určenú cestu, ktorou sa musí dopracovať k určitému cieľu; to znamená, že hráč si môže zvoliť rôzne spôsoby, ako sa dopracovať, respektíve dostať, do určitého bodu hry, ktorý potrebuje dosiahnuť (napríklad rozličné spôsoby eliminácie nepriateľov či získanie predmetov)
 4. Checkpointy - jedným z najbadateľnejších znakov otvoreného sveta mega hier na PS4 a Xbox One je aj to, že po úmrtí Tvojej postavy nezačínaš celú hru od úplného začiatku, ale ,,oživíš" sa na vopred určenom mieste; najlepšie moderné hry založené na otvorenom svete Ti ponúkajú vo väčšine prípadov i samoukladanie, čiže sa nemusíš obávať toho, že by si musel úspešne vykonať určitého ciele znova
 5. Neprítomnosť tzv. načítavacích obrazoviek (loading screens) - hry s lineárnou dejovou líniou sú typické načítavacími obrazovkami po splnení určitých levelov, misií či cieľov, čím de facto znemožňujú hráčovi pokračovať vo voľnom bádaní sveta po splnení misie alebo levelu; otvorený svet je na druhej strane typický práve už zmienenou voľnosťou objavovania sveta a plnenia misií, cieľov či úloh

TOP 10 - Forza Horizon 4

Možno si nevedel(a), ale v hrách s otvoreným svetom nemusíš hrať iba za určitú postavu. Otvorený svet nájdeš aj v jednej z najnovších TOP hier na konzolu Xbox One Forza Horizon 4. Kritici túto pretekársku hru považujú za jednu z najlepších závodných hier všetkých čias.

Hra Ti umožňuje preskúmať otvorený svet, ktorý je inšpirovaný britskými ostrovmi - môžeš sa premávať otvoreným svetom Londýna či Edinburghu. Ak si si myslel, že Forza Horizon 4 sa zameriava iba na preteky či závody, tak by sme Ťa radi vyviedli z omylu. Priprav sa na voľnú jazdu anglickými krajmi s krásnymi scenériami, ktoré si môžeš vychutnať počas 4 ročných období, a spoza volantu viac ako 450 áut.

Forza Horizon 4 (Xbox One a Xbox One X)

Platformy: Xbox One a PC

Hodnotenie na Google: 96 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope v CZ jazyku na Xbox One.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry Forza Horizon 4:

 • 4 ročné obdobia
 • skvelá hrateľnosť, ktorá hráča nikdy nenudí
 • bohatý herný obsah
 • multiplayer s kopou možností
 • skvelá grafika
 • veľa áut
 • mnoho možností úprav
 • výborné zvukové prevedenie a soundtrack

Mega hra Forza Horizon 4 je optimalizovaná aj na výkonnejšiu konzolu Xbox One X (Xbox One X Enhanced).

Hra pre deti: ÁNO (3+)

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO

TOP 9 - Days Gone

Days Gone predstavuje novú exkluzívnu hru, ktorá vzišla ,,spod rúk" vývojárov z dielne SIE Bend Studio. Ak hľadáš najnovšie hry na konzolu PlayStation 4, určite si prídeš v tejto survival postapokalyptickej hre na svoje! V hre Days Gone si zahráš za postavu Deacona St. Johna, ktorý sa musí v tejto akčnej adventúre pretĺkať svetom plným krvilačných zombíkov. Jeho verným spoločníkom je jeho motorka, ktorá Ti častokrát pomôže rýchlo utiecť hordám živých mŕtvych.

Zaujímavým prvkom v jednej z najlepších hier roku 2019 na PS4 je aj dynamické počasie, ktoré Ti môže byť v niektorých prípadoch nápomocné, no v iných situáciách Ti môže sťažiť podmienky.

Budeš sa pohybovať v zdevastovanom otvorenom svete amerického štátu Oregon, pričom Tvojou úlohou bude tiež skrývať sa pred zombíkmi a zakrádať sa prírodou tak, aby Ťa neodhalili.

Si pripravený/á prežiť?

Days Gone - nová TOP hra na konzolu PlayStation 4 (PS4)

Platformy: PS4

Hodnotenie na Google: 93 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope v CZ jazyku na PS4.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry Days Gone:

 • pútavý príbeh
 • šíry otvorený svet s kopou možností
 • možnosti úpravy, respektíve zdokonaľovania
 • dôležitosť vedľajších misií (v niektorých prípadoch)
 • bádanie otvoreného sveta
 • stealth prvky (snaha o neviditeľnosť medzi zombíkmi)
 • dĺžka hry
 • týždenné výzvy (weekly challenges)

Postapokalyptická hra Days Gone je optimalizovaná aj na výkonnú konzolu PS4 Pro (PlayStation 4 Pro Enhanced).

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

TOP 8 - Horizon Zero Dawn

Ak si doposiaľ nepočul(a) o tejto exkluzívnej hre na konzolu PS4, tak by sme Ti radi dali do pozornosti, že sa jedná o akčnú RPG hru, ktorá si získala obrovskú popularitu, a zaradila sa tak medzi najlepšie akčné RPG hry na PS4.

V tejto hre sa budeš pretĺkať postapokalyptickým svetom, ktorému vládnu roboti. Ľudia boli nútení vrátiť sa k loveckému spôsobu života, a to hovoríme o svete 31. storočia. Roboti v tomto svete dominujú planéte Zem, pričom žijú v harmónii s ľudskou rasou, ktorá ich však sem-tam loví pre nejaké súčiastky. Avšak nepríjemný fenomén spôsobil to, že roboti sa stali viac agresívnymi voči ľuďom, čo spôsobilo rôzne komplikácie.

TOP akčná RPG hra Horizon Zero Dawn Ti prináša skvelý herný zážitok v podobe sveta alternatívnej budúcnosti, v ktorej sa ľudia museli prinavrátiť k starovekým zvykom a životu v kmeňoch.

Dokážeš vzdorovať agresívnym robotom?

Horizon Zero Dawn (PS4)

Platformy: PS4

Hodnotenie na Google: 96 %

Určite si neváhaj prečítať aj informácie v databáze hier alebo v článku.

Recenzie hry Horizon Zero Dawn:

 • krásne spracovanie scenérií a sveta
 • zaujímavé príbehové spracovanie
 • kombinácia moderných technológií a zničenej planéty
 • výborné grafické spracovanie

Horizon Zero Dawn je podľa niektorých zdrojov najlepšou hrou v 4K rozlíšení na PS4 Pro. Samozrejme, táto hra je optimalizovaná na výkonnú konzolu PS4 Pro (PS4 Pro Enhanced).

Hra pre deti: 16+

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

TOP 7 - Marvel's Spider-Man

Jedna z nových hier exkluzívnych na konzolu PS4 - Marvel's Spider-Man - predstavuje akčnú adventúru, ktorá vzišla z dielne Insomniac Games, ktorá je zodpovedná aj za známu sériu Ratchet and Clank.

Čo sa týka otvoreného sveta tejto hry, tak sa budeš pohybovať vo fiktívnom New York City, presnejšie povedané, v štvrti Manhattan.

Tešiť sa môžeš na:

 • vykonávanie úloh, respektíve misií
 • odomykanie zaujímavých vecičiek či oblekov
 • sprístupňovanie dodatočného herného obsahu a zberateľských vecičiek
 • prepracovanú mechaniku vrhania pavučín

Ak hľadáš Spider-Man hry, s touto exkluzivitou si určite prídeš na svoje!

Máš chuť vrhnúť si pavučinou?

Marvel's Spider-Man - TOP hra na PS4 nielen pre deti

Platformy: PS4

Hodnotenie na Google: 95 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope v CZ jazyku na konzolu PS4.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry Marvel's Spider-Man:

 • rozsiahly otvorený svet
 • vierohodné pohyby Spider-Mana a mechanika vrhania pavučín
 • možnosť hrania za viaceré postavy
 • zaujímavý sysétm súbojov, s ktorým sa rozhodne nudiť nebudeš
 • rôzne kostýmy (obleky) a vybavenie
 • dĺžka hry

Akčno-dobrodružná hra zo sveta Marvel - Marvel's Spider-Man - je optimalizovaná aj na výkonnejšiu verziu PS4 Pro (PS4 Pro Enhanced).

Hra pre deti: 16+

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

TOP 6 - The Elder Scrolls V: Skyrim

Jedna z najlepších akčných RPG hier The Elder Scrolls V: Skyrim vzišla z vývojového herného štúdia Bethesda Game Studios. Hlavnou úlohou hráča je poraziť postavu Alduin the World-Eater - draka, ktorý ma podľa proroctva zničiť svet.

Otvorený svet tejto TOP RPG hry Ti ponúka možnosť cestovať kamkoľvek a kedykoľvek si zmyslíš. Vybrať si môžeš, či budeš hrať z pohľadu prvej alebo tretej osoby, pričom budeš voľne objavovať svet Skyrim, ktorý pozostáva zo šírej divočiny, dungeonov (miesta s veľkým výskytom monštier), mestečiek, pevností a dediniek. Čo sa týka cestovania, budeš môcť využiť koňa, ktorý Ti urýchli premiestnenie na cieľové miesto.

Zaujímavosťou je, že hráč si môže vybrať, či splní hlavnú úlohu hry, alebo ju odignoruje, čo dáva opäť voľný priestor možnosti výberu.

Čo sa týka nehrateľných postáv (NPC), tak si dávaj pozor na to, ako sa k nim zachováš, keďže zabitím niektorých postáv si znemožníš získanie niektorých artefaktov. Začiatok hry pozostáva z toho, že si zvolíš pohlavie a rasu Tvojej postavy, s ktorou sa budeš pretĺkať celou hrou, počas ktorej budeš vylepšovať svoje zručnosti (skilly) a iné schopnosti (abilities).

The Elder Scrolls V: Skyrim

Platformy: PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, PC

Hodnotenie na Google: 96 %

Neváhaj si prečítať informácie aj v databáze hier, prípadne aj v tomto článku.

Recenzie hry The Elder Scrolls V: Skyrim:

 • rozsiahly open-world
 • skvelá hrateľnosť
 • dôraz na rozvoj zručností a sily postavy
 • výborná ovládateľnosť
 • možnosť hrania aj na prenosnom zariadení, respektíve konzole Nintendo Switch

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO

TOP 5 - The Legend of Zelda: Breath of the Wild

TOP hra na Nintendo Switch a konzolu Wii U predstavuje akčnú adventúru, ktorá Ti ponúka unikátny single-player zážitok. Pohybovať sa budeš v otvorenom svete kráľovstva Hyrule, pričom budeš hrať za postavu, ktorej meno je Link.

Hra Ti ponúka rôzne zaujímavé prvky, ako sú:

 • dynamické počasie
 • využitie štítu ako snowboardu
 • cestovanie pomocou paraglidu
 • zdravie (stamina)
 • varenie rôznych jedál a elixírov, ktoré môžu navýšiť Tvoje zdravie

Titul Breath of the Wild z hernej série The Legend of Zelda, ktorý vyšiel v roku 2017, je zároveň poslednou hrou od Nintenda, ktorá bola určená aj pre konzolu Nintendo Wii U. Hra získala vo všeobecnosti veľmi pozitívne ohlasy, pričom väčšina recenzií predstavovala 100 % spokojnosť, čo sa nevidí pri hrách len tak často. Môžeme preto povedať, že táto hra je suverénne najlepšie hodnotenou hrou roku 2017.

Akčná adventúra The Legend of Zelda: Breath of the Wild získala aj množstvo ocenení.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo Switch) - TOP RPG hra

Platformy: Nintendo Switch, Wii U

Hodnotenie na Google: 97 %

Neváhaj si prečítať informácie aj v databáze hier.

Recenzie hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

 • rozsiahly a živý otvorený svet - voľný pohyb
 • pútavý príbeh, ktorý chytí za srdce každého
 • zaujímavé boje
 • hádanky, pri ktorých musíš použiť aj svoju hlavu
 • zvukové spracovanie
 • celkom náročná hra
 • kvalitné spracovanie fyziky v hre

Hra pre deti: 12+

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

TOP 4 - GTA V (Grand Theft Auto V)

Sériu Grand Theft Auto snáď netreba predstavovať, keďže sa jedná pravdepodobne o najznámejšiu hernú sériu, ktorá ani rokmi nestráca svoju popularitu. Grand Theft Auto V je TOP akčno-dobrodružná (akčná adventúra) hra, ktorá bola vyvinutá na konzolu PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC.

S Tvojou postavou sa budeš pohybovať po otvorenom svete fiktívneho mesta Los Santos, ktoré je inšpirované mestom Los Angeles.

V hre budeš môcť ovládať až 3 hlavných protagonistov, s ktorými budeš musieť plniť rôzne misie, pričom najčastejšími prvkami hry sú:

 • strieľanie
 • jazda na aute alebo inom vozidle

Nezabúdaj však, že kedykoľvek na Teba môžu číhať muži zákona, čo Ti môže sťažiť plnenie Tvojich úloh. Ak si nevedel, že hra ponúka aj multiplayer, tak by sme Ti radi povedali, že v móde pre dvoch alebo pre viacerých hráčov si môžeš vybrať, či budeš so spoluhráčmi spolupracovať, alebo budete súperiť.

GTA V - TOP hra na PS4 a Xbox One

Platformy: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC

Hodnotenie na Google: 95 %

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry GTA V:

 • šíry otvorený svet
 • kopa možností
 • skvelé grafické prevedenie
 • zaujímavý príbeh
 • 3 hrateľné postavy

PS.: Neváhaj si prečítať viac aj o novej pripravovanej hre zo série Grand Theft Auto - GTA VI.

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO

TOP 3 - Assassin's Creed: Odyssey

Legendárna TOP akčná séria Assassin's Creed prináša takmer každoročne nový príbeh z iného prostredia. Najnovší titul z dielne Ubisoft - Odyssey - Ti prináša pútavý príbeh z prostredia starovekého Grécka, v ktorom Ťa čaká opäť veľké dobrodružstvo! Akčná RPG hra Ti ponúka možnosť vybrať si zo ženskej a mužskej postavy, pričom sa môžeš voľne pohybovať po krásne graficky spracovanej antickej krajine.

Priprav sa na:

 • zakrádanie na nepriateľov
 • akčné boje s neprajníkmi
 • kradnutie v prítomnosti iných postáv

Počas hry sa nebudeš pohybovať iba na súši, ale taktiež po mori. Priprav sa na stretnutie so známymi postavami z histórie a skutočné historické udalosti, ktorých príbeh sa dotkne aj Teba.

Assassin's Creed: Odyssey - RPG hra na PS4 a Xbox One

Platformy: PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC

Hodnotenie na Google: 93 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope v CZ jazyku na PlayStation 4 a Xbox One.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry Assassin's Creed: Odyssey:

 • obrovská rozloha otvoreného antického sveta
 • silnejšie RPG prvky
 • výber z 2 hrateľných postáv
 • možnosť výberu odpovedí v dialógu
 • nová hrateľnosť v exploration móde

Akčná hra Assassin's Creed: Odyssey je optimalizovaná aj na výkonné konzoly PS4 Pro a Xbox One X (PS4 Pro Enhanced a Xbox One X Enhanced).

PS.: Chcel by si sa dozvedieť viac aj o novej očakávanej hre zo série Assassin's Creed od vývojárov z dielne Ubisoft? Ak áno, máme pre Teba pripravený článok. Nielen hrou AC: Odyssey, ale i sériou Assassin's Creed sa inšpirovala najnovšia pripravovaná RPG hra od Ubisoftu s názvom Gods & Monsters. Prečítať si o nej môžeš okrem článku i v databáze hier.

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

TOP 2 - Red Dead Redemption 2

Jedna z najlepších hier na PlayStation 4 a Xbox One predstavuje akčnú adventúru, ktorá Ti ponúka možnosť preskúmať rozsiahly otvorený svet divokého západu v koži kovboja Arthura Morghana.

TOP hra na PS4 a Xbox One - Red Dead Redemption 2 - je typická kočovníckym štýlom života kovbojov a dokonale vystihuje život divokého západu, ktorý nebol nikdy jednoduchý. Hráč musí čeliť rôznym nástrahám a rozhodnutiam, aby prežil do ďalšieho rána. Priprav sa na dlhú cestu nielen po ,,svojich" nohách, ale aj na Tvojom tátošovi. V strehu musíš byť každú jednu sekundu, keďže nikdy nevieš, kedy sa Ti do cesty postavia aj neprajníci a začne divoká prestrelka.

Táto hra získala množstvo ocenení a zapísala sa tak medzi najlepšie a najpopulárnejšie hry všetkých čias. Okrem toho patrí táto akčná adventúra medzi najpredávanejšie hry (momentálne približne 25 miliónov predaných kópií).

V hre sa môžeš tešiť na:

 • interakcie s nehrateľnými postavami (NPC)
 • bočné úlohy
 • prestrelky na koňoch
 • oddychové minihry - Black Jack
 • krásne scenérie
 • boj holými rukami
 • zaujímavé zbrane (pištole, luky, lasá, výbušniny a podobne)

Red Dead Redemption 2 (PS4 a Xbox One) - TOP hra od tvorcov GTA

Platformy: PS4 a Xbox One

Hodnotenie na Google: 97 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope na PlayStation 4 a Xbox One.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry Red Dead Redemption 2:

 • unikátny open-world
 • tematika divokého západu
 • bežné činnosti v hre, ktoré pôsobia autenticky
 • vkusné misie a bočné úlohy s originálnymi zadaniami
 • historická korektnosť
 • dôraz na detaily
 • skvelý audiovizuál
 • divoké prestrelky na koni či vo vlaku alebo pri iných potýčkach

Najnovšia hra z divokého západu - Red Dead Redemption 2 - je optimalizovaná na výkonné verzie PlayStation 4 Pro a Xbox One X (PS4 Pro Enhanced a Xbox One X Enhanced).

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: ÁNO

TOP 1 - Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt)

Máš chuť na jednu z najlepších hier všetkých čias na konzolu PlayStation 4 či Xbox One? Ak áno, tak na Teba čaká TOP RPG hra Zaklínač 3: Divoký Hon, ktorá získala viac ako 800 ocenení. Táto hra patrí okrem iného i medzi najpredávanejšie hry, a to aj napriek tomu, že je na trhu už od roku 2015. Hra už predala približne 20 miliónov kópií.

Prejdi si príbehom zaklínača Geralta z Rivie, ktorý je inšpirovaný fantasy knižnou sériou od poľského spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho. Tretí diel Ti ponúka napínavé dobrodružstvo, v ktorom budeš musieť hľadať mladú Ciri. Cesta za Tvojím cieľom však nebude jednoduchá, keďže do cesty sa Ti pripletia množstvo neprajníkov či rôznych bytostí, ktoré budeš musieť premôcť. Na to Ti však slúžia Tvoje nadprirodzené schopnosti, ktorými ako Zaklínač disponuješ.

Výhodou tejto hry je aj to, že Tvoje rozhodnutia ovplyvňujú vývoj príbehu, a teda hra Zaklínač 3: Divoký Hon je jednou z prvých hier, ktorá hráčom ponúka takýto druh zážitku. Vývojári si preto pre nadšenca hier pripravili množstvo príbehových koncov na základe vykonaných rozhodnutí.

Zaklínač 3: Divoký Hon (PS4 a Xbox One) - RPG hra s otvoreným svetom

Platformy: PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC

Hodnotenie na Google: 96 %

Túto hru nájdeš aj v našom e-shope v CZ jazyku na PlayStation 4 a Xbox One v tzv. Edícii hra roku, ktorá Ti ponúka aj expanzie a DLC obsah.

Určite si prečítaj aj náš článok či informácie v databáze hier.

Recenzie hry The Witcher 3: Wild Hunt:

 • dobrodružný a pútavý príbeh
 • detailne prepracovaný svet
 • zmyselné úlohy a mnoho výziev
 • viaceré DLC zdarma
 • výborne spracované vlastnosti postáv
 • intímne a romantické chvíľky

Hra Zaklínač 3: Divoký Hon je optimalizovaná pre obe výkonné verzie - PS4 Pro a Xbox One X (PS4 Pro Enhanced + Xbox One X Enhanced).

PS.: Vývojári z dielne CD Projekt pripravujú aj dlhoočakávanú TOP RPG hru Cyberpunk 2077, ktorá vychádza 16. apríla 2020 na PS4, Xbox One a PC. Viac si o nej môžeš prečítať v článku a v databáze hier.

Zakúpiť si ju budeš môcť aj v našom e-shope.

Hra pre deti: NIE

Hra pre dvoch a viacerých hráčov: NIE (iba single-player)

Máš rád hry s otvoreným svetom? Ktorú hru založenú na princípe tzv. open-world považuješ za najlepšiu a prečo? Ktorú hru z nášho zoznamu by si si vybral? Určite nám napíš názor do komentárov!

Tešíme sa na výbornú diskusiu!smiley

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?